כ-15 חברות ישראליות יצאו היום (יום ב', 7.3) לארה"ב להיפגש עם דרגים בכירים בבנקים מובילים בארה"ב ביוזמת מכון היצוא והנספחות המסחרית בניו יורק, שיקגו ולוס אנג'לס. החברות הישראליות יציגו טכנולוגיות חדשניות ופתרונות בתחומים: בינה עסקית, תוכנות ארגוניות, מחשוב ענן, אבטחת מידע וטכנולוגיות פיננסיות

בביקור שימשך כשבוע יבקרו החברות הישראליות בניו יורק, שיקגו וקליפורניה, יתארחו בבורסת ניו יורק ושיקגו, ויקיימו מפגשים עסקיים עם נציגים של כ- 40 מוסדות פיננסיים בארה"ב ביניהם: סיטי בנק, אחד הגופים הפיננסיים הגדולים בעולם עם רווח נקי של כ- 10.6 מיליארד דולר בשנת 2010. בנק וולס פרגו, הרביעי בגודלו בארה"ב, עם רווח נקי של 3.2 מיליארד דולר בשנת 2010. בנק ברקליס קפיטל , הבנק השלישי בגודלו בבריטניה, עם רווח נקי של 3.56 מיליארד ליש"ט בשנת 2010. כמו כן יפגשו החברות הישראליות עם דרגים בכירים: בסיליקון ואלי, בנק אוף אמריקה, פרסידו, VMWARE, סיטריקס, יאהו, וגווניפר נטוורקס.

אבי חפץ, מנכ"ל מכון היצוא מסר כי מטרת המשלחת היא יצירת הזדמנויות עסקיות לחברות התוכנה הישראליות. בעקבות המשבר הכלכלי שחווה השוק האמריקאי ארגונים פיננסיים רבים מגלים עניין רב בטכנולוגיות הישראליות המתקדמות אשר יסייעו בהוזלת עלויות מערכות טכנולוגיות. ישראל ידועה כמקור לטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות המסוגלות להביא לשיפור הרווחיות של הארגונים הפיננסיים". לדבריו, המשלחת מאפשרת לחברות ישראליות להיחשף בפני נציגים בכירים במוסדות פיננסיים מובילים.

בין החברות הישראליות שישתתפו במשלחת: סידו, צ'קמרקס, קונטרולס פורס, קורלסנס, איבולבן, ג'יגה ספייס, אוטנטיקס, ניבולה, נוליו, אופטיר, פנורמה, סקייבוקס סקיוריטי, טרוסטיר ווויט סייבר נייט.

יצויין כי בחודשים ינואר – ספטמבר 2010 הסתכם יצוא ענף התוכנה בכ- 3.7 מיליארד דולר, גידול של כ- 10% לעומת תקופה מקבילה אשתקד.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS