החלטתם השנה להישאר בארץ בקיץ. הפעם אתם רוצים לבלות עם הילדים שלכם בצפון, וחשוב לכם למצוא גם מקום לינה שיהיה נוח ונעים, אבל גם קרוב לכל מיני אטרקציות, שתוכלו לשלב במהלך השהות שלכם בצפון. הציעו לכם ללון בבתי מלון שונים, אבל אתם רוצים משהו אחר. שהות בבית מלון עולה למשפחה לא מעט כסף, וגם לא תמיד מצדיקה את ההשקעה. אם כן, כפתרון, תוכלו למצוא וילות בצפון שתספקנה לכם את כל מה שאתם צריכים לחופשה משפחתית בקיץ. מה כדאי לכם לבדוק לפני שאתם בוחרים את הוילה? על כך, לפניכם:

האם הן קרובות לאתרים כלשהם?

כשמחפשים וילות בצפון במהלך הקיץ, ובמיוחד אם רוצים לשלב במהלך החופשה פעילויות שונות, חשוב לבדוק היכן הן נמצאות והאם הן קרובות לאתרים כלשהם. אפשר למצוא לא מעט וילות בצפון באזור הצפון. ישנן וילות בגליל המערבי, ישנן וילות באזור הכנרת וגם ברמת הגולן. אם אתם רוצים כמשפחה ליהנות משלל של פעילויות מים מסוגים שונים, חפשו וילות בצפון באזור הכנרת. תוכלו בדרך זו לנצל את כל מה שמציע לכם האזור, כמו חופי רחצה רבים, פעילויות מאתגרות בנהר הירדן ועוד ועוד.

האם הוילה ממוזגת?

למרות שמדובר בצפון ולמרות שהטמפרטורות באזור זה קרירות יותר מאזור המרכז, ישנם לא מעט ימים חמים במהלך הקיץ בצפון. ולכן, לפני שבוחרים וילת אירוח, חשוב לבדוק האם היא ממוזגת כראוי. האם ישנם מזגנים בכל אחד מהחדרים והאם אפשר ליהנות בה במהלך הקיץ, וגם כשחם מאד בחוץ. בנוסף, כבונוס, כדאי גם לבדוק האם ישנן וילות בצפון פנויות שמציעות בריכת שחייה. זוהי הזדמנות נפלאה לבלות בבריכה בימים החמים ולהתקרר מעט.

מה יש בוילה?

כשמחפשים מקום לינה במסגרת החופשה המשפחתית, חשוב שיהיה זה מקום שמתאים למשפחות עם ילדים. אפשר למצוא כיום וילות בצפון בצפון שמעמידות לרשותן של המשפחות לא מעט מתקנים. בכל וילת אירוח ישנם חדרים עם רהיטים, ישנו סלון עם טלוויזיה ואפילו גם מערכת קולנוע ביתית לעיתים ויש גם מטבח מאובזר לחלוטין. המשפחות, ששוהות בוילה יכולות  לבשל את הארוחות בוילה עצמה ומבלי להוציא כסף על ארוחות בחוץ. אפשר כמובן גם לשלב בין הארוחות בוילה לארוחות במסעדות אם רוצים וגם לנצל את מתקני הברביקיו, שמוצעים על ידי חלק מהוילות. חשוב לבדוק מה מציעה הוילה עצמה ולוודא שהיא אכן מתאימה למשפחה שלכם.

כמה עולה השהות בוילה?

וילות האירוח מוצעות בטווח רחב של מחירים. לפני שאתם מתחילים בחיפוש אחר הוילות לחופשת הקיץ הקרובה שלכם, הגדירו את התקציב שאותו אתם רוצים להקדיש לטובת החופשה. רק לאחר שעשיתם זאת, התחילו בחיפוש הוילות המתאימות, תוך השוואה בין כמה וילות שונות, שנמצאות בצפון ושיכולות להתאים למשפחות עם ילדים.  

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS