קרדיט תמונה PIXABAY

תארו לעצמכם עולם שבו העובדים מגיעים לעבודה מדי בוקר מבלי לדאוג למטרדי התחבורה הציבורית. מקום שבו העובדים אינם חוששים שהיציאה ממקום העבודה בשעות אחר הצהריים, כשהתנועה כבדה על הכבישים או בשעות הלילה המאוחרות, כשבטיחותם עלולה להיות בסכנה.

קרא עוד...

אזור השרון הוא אחד היפים, האיכותיים והנחשקים בישראל, גם מבחינת ישובים שאנשים רוצים לגור בהם וגם עבור המגזר העסקי. אזור שמצד אחד נמצא ממש במרכז העניינים, אך מצד שני מציע גם מספיק ריחוק מהטירוף של תל אביב ופסטורליות מקסימה שהופכת אותו למיוחד במינו כפי שהוא. הפעם, צוות VALLEY אירועים – מתחם האירועים האקסקלוסיבי והיוקרתי בשרון ובישראל – פונה אליכם במגזר העסקי וריכז עבורכם 5 סיבות מצוינות מדוע אירועי השקה בשרון הם הבחירה המושלמת.

קרא עוד...

אם אתם מחפשים אולם אירועים עבור האירוע שלכם, חשוב מאוד שתהליך החיפוש יתבצע בצורה הנכונה, על מנת שבסופו של התהליך תבחרו את האולם המתאים, האיכותי והטוב ביותר עבור האירוע שלכם. מכיוון שברחבי הארץ ניתן למצוא אולמות אירועים רבים, הרי שכדאי מאוד שתתרכזו בבחינת אולמות האירועים הקיימים בדיוק באזור הרלוונטי עבור עריכת האירוע שלכם. בסופו של דבר, ההיצע הרב בתחום בהחלט יכול לבלבל כל אדם המחפש את אולם האירועים הרלוונטי עבור האירוע שלו ולכן, התמקדות באולמות אירועים באזור אחד, מסייעת להתמקד בכמות מצומצמת של אולמות אירועים, על מנת לבחור מהם את אולם האירועים המתאים ביותר בסופו של דבר עבור כל אירוע באשר הוא.

קרא עוד...

בחירת אינסטלטור בנתניה

בחירת אינסטלטור אינה פשטה כמו שהיא נשמעת והיא דורשת מכם בחינה של כמה פרמטרים חשובים. בחירה רעה יכולה לעלות לכם ביוקר כיוון שתקלות רבות יכולות לצוץ, ואם העבודה הייתה רשלנית יש סיכוי שגם האחריות לא תיושם, אם בכלל הובטחה. הנה כל השלבים לבחירת אינסטלטור בנתניה מ-א' ועד ת', כדי שגם אתם תקבלו את הבחירה הנכונה.

קרא עוד...

מצוקת חנייה ברמת השרון

מצוקת החנייה ברחובות הסמוכים לסמטת העמל בלתי נסבלת גם ככה – וכריתת החורשה עלולה להחמיר אותה עוד יותר. כך עולה ממכתב ששלח ערן חביב, תושב רובע הדר, בשם תושבי רחובות העומר, העבודה, העמל והנרייטה סולד לראש עיריית רמת השרון, אבי גרובר.

קרא עוד...

מצוקת חניה ברובע הדר (צילום:יח"צ)

קבוצת תושבים ברובע הדר פתחו במאבק חדש נגד התוכנית ההרסנית של ראש עיריית רמת השרון אבי גרובר לכרות את חורשת העמל: התוכנית תביא את רובע הדר למצוקת חניה קיצונית, ותושבים ברחובות הסמוכים חוששים שהיא תסכן את חיי אדם

קרא עוד...