השרון

(השרון)

אזור השרון הוא אחד היפים, האיכותיים והנחשקים בישראל, גם מבחינת ישובים שאנשים רוצים לגור בהם וגם עבור המגזר העסקי. אזור שמצד אחד נמצא ממש במרכז העניינים, אך מצד שני מציע גם מספיק ריחוק מהטירוף של תל אביב ופסטורליות מקסימה שהופכת אותו למיוחד במינו כפי שהוא. הפעם, צוות VALLEY אירועים – מתחם האירועים האקסקלוסיבי והיוקרתי בשרון ובישראל – פונה אליכם במגזר העסקי וריכז עבורכם 5 סיבות מצוינות מדוע אירועי השקה בשרון הם הבחירה המושלמת.

(נדל"ן)

אמש נחתם בין חברת אלביט ורשות מקרקעי ישראל  מתווה להסכם מקרקעין  בעקבות הפרטת  תע"ש   ומכירת מניות המדינה  שיאפשר הקמת למעלה מ 30,000 יח"ד באזור השרון ויוותרו בידי חברת אלביט  מכלל המתחמים שהיו בידי תע"ש  שני מתחמים בלבד: רמת בקע ונצרת עלית.

נוצר ב-29.01.2018 11:01
(הופעות ואירועים)
היתרונות לחתונה בשרון

חתונה זה אירוע של פעם בחיים, ולכן יש לגשת לעניין ברצינות המרבית. על מנת ליהנות מיום בלתי נשכח בחברת האנשים הקרובים והאהובים ביותר, חשוב לחשוב מראש על המיקום המתאים ביותר לאירוע. יותר ויותר אנשים בוחרים לערוך חתונה בשרון גם אם הם לא מתגוררים בדיוק באזור זה, ויש לכך אינספור סיבות מוצדקות ביותר.

(השרון)
בית ספר יסודי חדש במורשה. הדמייה: קנפו כלימור אדריכלים

עיריית רמת השרון בונה בית ספר יסודי חדש במורשה וזאת לאור הבנייה המסיבית שאושרה בשכונה ללא שום חשיבה על התשתיות המשלימות.

(ספורט בארץ)

מחר (ראשון) יחל טורניר פתיחת עונת 2016/17 של הליגה הלאומית.

(מתגייסים למען הסביבה)
''אמץ עץ'': ילדי רמת השרון חיבקו את חורשת העמל

ילדי רמת השרון הצטרפו למאבק נגד כוונת ראש עיריית רמת השרון לכרות את חורשת העמל – הריאה הירוקה האחרונה במרכז העיר.