גיוס כספי עבור עמותה - כך תעשו זאת נכון

העדר תקצוב ממשלתי לגופים רבים המסייעים לנזקקים ועוסקים בפעילות חברתית מחייב עמותות להשיג מקורות מימון ממקורות שונים. כאשר מדובר על עמותות שהן מלכ"רים- מוסדות ללא כוונת רווח- התקציב שלהן מורכב רובו ככולו מתרומות.  לשם כך נדרשת הקצאת אדם שתפקידו יהיה לגייס כספים. גיוס כספי הוא מקצוע. הוא מחייב קשרים, היכרות עם קרנות ותורמים שונים ובעיקר- יכולת להניע אנשים לתרום.

קרא עוד...

הטעויות הנפוצות של מסחר בפורקס

תחום הפורקס (מטבע חוץ) אטרקטיבי לאנשים רבים, והסטטיסטיקה הברורה מראה כי הרוב המכריע של הסוחרים במט"ח נכשלים בטווח הארוך. זה לא אומר שאין סוחרים רבים שיש להם חיים נחמדים בשוק הפורקס, יש.

קרא עוד...

לכולנו יש את הרגשת הפספוס הזאת שלא הצלחנו להשקיע במטבעות הווירטואליים שהם היו בחיתוליהם. שראיתי כתבות על אנשים שהתעשרו הרגשתי צביטה בבטן. אז התחלתי לחקור את הנושא, בתקווה שאת הגל הבא אני אתפוס, ועוד כמה שנים אני אהיה זה שמקנים בהם.

קרא עוד...

העסק שלכם הוא כנראה המקום החשוב לכם ביותר בימים אלו, הוא הבייבי שאתם מטפחים וחולמים שיהיה גדול ביום מן הימים, הוא מקור הפרנסה שלכם – הלחם והחלב שאתם אוכלים ושותים והוא המיצוי העצמי שאתם חווים בכל יום מחדש. עסקים רבים נפתחים ונסגרים מידי שנה והסטטיסטיקות הן לא מזהירות, משום שרק אחוז קטן מהעסקים שנפתחים, מצליחים לשרוד מעבר לשלוש שנים ראשונות.

קרא עוד...

כל בעל עסק רוצה שהעסק שלו יצליח אך לא כל אחד מבין את החשיבות של ניהול מקצועי של תזרים המזומנים להצלחת העסק. מזה בכלל תזרים מזומנים ומהי חשיבותו? מדריך חובה לכל בעל עסק.

קרא עוד...

ציוד מעבדתי

כדי למצוא חברה טוב שתספק לכם ציוד מעבדתי באיכות ללא פשרות, חשוב להכיר את הסוגים השונים של המוצרים ואז למצוא ספק אמין שיוכל להציע לכם בדיוק את מה שדרוש למעבדות שלכם, בין אם זה מקרר תעשייתי, סטרליזטור, אוטוקלאב, מקפיא תעשייתי ועוד.

קרא עוד...

חברת (GCX (Global Courier Express היא חברת שילוח בינלאומי ועמילות מכס המספקת פתרונות לוגיסטיים חדשניים לדיוור חבילות מחו"ל בשילוח אקספרס עד לבית הלקוח. החברה מספקת שירותים ללקוחות עסקיים ופרטיים ומציעה שירותי שילוח ועמילות מכס בארץ ובחו"ל, במגוון אפשרויות בחירה בהפצה לנמענים.

קרא עוד...