קרדיט תמונה FREEPIK

אם אתם רוצים להגדיל את הפעילות של העסק שלכם, אך אין לכם את ההון העצמי הדרוש לכך, אתם יכולים לקחת הלוואה לעסק שתאפשר לכם לעשות בדיוק את זה. כך תוכלו להיות הרבה יותר ממוקדים עם הדרך שבה אתם מובילים את הפעילות של העסק שלכם וזה בוודאי לא ייקח לכם זמן רב.

קרא עוד...

הרבה אנשים מחליטים לפתוח עסק קטן, כדי לשפר את ההכנסה. לפעמים עסקים מהסוג הזה יכולים לגדול, כך שהם אפילו הופכים למקור הכנסה מרכזי ורווחי. אבל חשוב לשים לב שטעויות עלולות להפריע אם לא נערכים נכון. כעת שימו לב לטעויות הבאות שחשוב להימנע מהן, לצלוח אותן ולפעול נכון.

קרא עוד...

איילון אוריאל הינו מהמומחים המובילים בישראל בתחום הייעוץ העסקי לחברות. בכדי להצליח לנהל נכון את העסק שלכם, רגע אחד לפני שאתם מתחילים בתהליך של ייעוץ עסקי, חשוב לדעת בדיוק מה כולל התהליך ועד כמה הוא יסייע לעסק שלכם ובאילו תחומים.

ייעוץ עסקי הוא תהליך של מתן ייעוץ לחברות כיצד לשפר את העסק שלהן. התהליך יכול להיעשות על ידי החברה או על ידי יועצים חיצוניים.

השלב הראשון בתהליך הייעוץ הוא שהחברה תזהה ותעדף את צרכיה. החברה חייבת לזהות במה היא זקוקה לעזרה ומה היא רוצה להשיג לפני שהיא עוברת את תהליך הייעוץ.

באמצעות זה, חברות יכולות לקבל הבנה טובה יותר של מה הן זקוקות לעזרה וכיצד הן רוצות להשיג את מטרותיהן. זה יעזור להם להחליט אילו יועצים לשכור כדי שיגיעו ליעדים שלהם ביעילות.

ייעוץ עסקי הוא תהליך המערב את מנהלי החברה והיועץ. מנהלי החברה יספקו את החזון והייעוד שלהם, בעוד היועץ יסייע להם להשיגו, לפי איילון אוריאל ניתן למצוא את הדרך הטובה ביותר שתייצג את חזון החברה ותוביל אותה למקומות גבוהים יותר. הכל בזכות מעקב וליווי צמוד של מומחה בעל ניסיון בתחום.

ניתן לחלק את תהליך הייעוץ העסקי לחברות לשלושה שלבים: תכנון, ביצוע והערכה. בשלב התכנון הם יבססו את החזון והייעוד שלהם אלו הם הדברים העיקריים לפי איילון אוריאל. הם גם יקימו ציר זמן להשגת החזון והייעוד שלהם. בשלב הביצוע, הם יעבדו על השגת החזון או הייעוד שלהם על ידי ביצוע משימות כמו מחקר או ניתוח נתונים. לבסוף בשלב ההערכה, הם מעריכים אם התוכנית הצליחה או לא על ידי מדידת עד כמה היא עמדה ביעדים שלהם במונחים של מדדי מכירות או דירוגי שביעות רצון לקוחות.

תהליך הייעוץ העסקי לחברות אינו רק במתן ייעוץ לחברות אלא גם בסיוע להן להגיע להצלחה

ייעוץ עסקי הוא תהליך המסייע לחברות להגיע להצלחה על ידי מתן ייעוץ. התהליך כולל זיהוי צרכי החברה ומתן פתרון מותאם אישית. תהליך זה יכול להיות מיושם בתעשיות שונות כגון ייצור, בריאות, בנקאות, IT ורבים נוספים.

ייעוץ עסקי הוא תהליך שבו חברה שוכרת יועץ עסקי שיעזור לה בעסק שלה. תהליך הייעוץ העסקי דומה לזה של ייעוץ לאנשים פרטיים.

ניתן לחלק את תהליך הייעוץ העסקי לארבעה שלבים: גילוי, אבחון, תכנון ופעולה.

בשלב הגילוי, החברה תדבר על מצבם הנוכחי ומה הם רוצים להשיג עם העסק שלהם ומה לדעתם יקרה אם הדברים יישארו ללא שינוי. שלב האבחון כולל הבנה כיצד פועלת החברה ומהן החוזקות, החולשות וההזדמנויות שלה. בשלב התכנון, היועץ יצור תכנית הכוללת יעדים קצרי טווח וגם ארוכי טווח. לבסוף, בשלב הפעולה, הם יבצעו את התוכניות הללו על ידי סיוע בשיפור הביצועים בתחומים שונים כגון מכירות או שירות לקוחות או תפעולי .

ייעוץ עסקי הוא תהליך שבו עסקים יכולים לקבל ייעוץ מומחה כיצד לנהל את העסק שלהם.

הייעוץ העסקי מתבצע על ידי מגוון אנשי מקצוע, לרבות אנליסטים עסקיים, אסטרטגים עסקיים ויועצי שיווק. על אנשי מקצוע אלו מוטלת המשימה לספק פתרונות מעשיים לבעיות עמן מתמודדות חברות על מנת לסייע להן לצמוח.

השלב הראשון בתהליך ביצוע הייעוץ העסקי הוא איסוף מידע על מצב החברה והמטרות שלה. השלב הבא הוא יצירת תוכנית פעולה הכוללת אסטרטגיות לשיפור הביצועים וכן זיהוי סיכונים והזדמנויות אפשריים. השלב האחרון בתהליך זה הוא יישום אסטרטגיות אלו על מנת שיוכלו להיות יעילות בהשגת תוצאות.

ייעוץ עסקי לחברות הוא תהליך המסייע לבעלי עסקים ומנהלים לשפר את העסק שלהם. יועצים עסקיים מציעים נקודות מבט שונות על פעילות החברה, קשרי לקוחות ואסטרטגיות שיווקיות.

תהליך הייעוץ העסקי כולל בעיקר ארבעה שלבים:

1. הערכה: השלב הראשון בתהליך הייעוץ הוא הערכת המצב או הבעיה הנוכחית של החברה. זה כולל איסוף מידע על החברה, השוק שלה, המתחרים שלה ונתונים רלוונטיים אחרים. 

2. תכנון: השלב השני הוא תכנון שינויים עתידיים על מנת לבצע שיפורים באסטרטגיית התפעול והשיווק של החברה. זה עשוי לכלול הגדרת יעדים חדשים או הערכת יעדים נוכחיים שיש לשנות או להסיר כדי להגיע ליעד חדש. 

3. יישום: השלב השלישי הוא יישום שינויים שבוצעו בשלב התכנון.  השינויים עשויים לכלול מהפך מלא של מוצר או שירות שלם, או שינוי ביעד הקיים. 

4. הערכה: השלב הרביעי הוא להעריך את ההשפעות של יישום שינויים שבוצעו בשלב היישום ומה צריך לשנות על מנת להגיע ליעד חדש.

ייעוץ עסקי הוא דרך לחברות להיעזר במומחים בתחום העסקים. חלק מהמומחים הללו הם מנכ"לים או מנהלים ברמת C, בעוד שאחרים הם יועצים בעלי ניסיון בתעשיות ספציפיות.

הייעוץ העסקי נעשה במגוון שיטות שונות, לרבות פגישות פנים אל פנים, שיחות טלפון ומיילים. זה יכול להתבצע גם דרך האינטרנט באמצעות Skype או Google Hangouts.

למידע נוסף ניתן לבקר באתר הבית של איילון אוריאל.

קרדיט תמונה PIXABAY

שעור המס המוטל על נכסי נדלן הוא בעל השפעה ישירה על רווחיות ההשקעה. כדי לא להתאכזב בדיעבד, יש להכיר את מדיניות המיסוי במדינה בה ממוקם הנכס לפני ביצוע השקעות נדלן בחו''ל. לפניכם מדריך מקוצר לשיקולי מס ברכישת נדלן בארצות הברית.

קרא עוד...

לא מעט אנשים אשר חולמים להקים עסק משלהם, מתחילים מהקמת עסק קטן אשר לרוב יגדיר אותם כעוסק פוטר. פתיחת עוסק פטור היא תהליך שיש לבצע מול רשויות המס ומול ביטוח לאומי וכמובן, יש להתנהל מול רשויות המס בצורה נכונה לאחר פתיחת העסק. עוסק פטור למעשה מוגדר בחוק כעוסק אשר פטור מתשלום מס ערך מוסף והוא לא רשאי לקזז מע"מ בגין התשומות שלו. רשות המיסים בישראל קובעת מיהו עוסק פטור בהתאם לקריטריונים שונים אשר קבועים בחוק, כאשר הקריטריון המרכזי הוא מחזור העסקאות השנתי שלו, אשר איננו עולה על סכום מסוים שנקבע בחוק ומתעדכן מדי שנה. המטרה של הגדרת עוסק פטור היא להקל על בעלי עסקים קטנים ולהגמיש מעט את הליכי הבירוקרטיה וכך בעצם להביא לצמצום העסקים הרשומים ברשות המיסים כעסקים מורשים.

קרא עוד...

ביט היא אחת מהחברות המובילות בישראל המציעות העברת תשלומים. החברה מציעה אפליקציה מתקדמת המאפשרת העברת כסף בין אנשים בצורה פשוטה וקלה. לא מעט אנשים משתמשים בשירותי החברה על מנת להעביר תשלומים בפשטות.

קרא עוד...

ניסו ללמד אתכם בבית הספר איך מחשבים אחוזים, אך אתם לא זוכרים דבר? זה בהחלט הגיוני. לא מעט מאיתנו לא זוכרים את החומר שנלמד בבית הספר, בטח כאשר מדובר על חומר שאנו לא אוהבים. מיד לאחר המבחן, כל אחד מנסה לשכוח בכל דבר אפשרית את החומר הנלמד.

קרא עוד...