אולם אירועים במרכז

כנראה שאין בעולם כוח חזק וגדול יותר מאהבה. כעת, רגע לפני שגם אתם עומדים לחגוג את האהבה הגדולה שלכם באירוע החתונה שלכם, האם חשבתם כמה אתם מוכנים להשקיע בהפקה ועלות האירוע? המון זוגות רוצים לאהוב ורוצים חגיגה גדולה, אך גם רוצים שלא להשקיע את כל החסכונות שלהם בהפקה של ערב אחד.

קרא עוד...

אירוע השקת הקוד האתי בבורסה ליהלומים. צילום: בן פרידמן

הבורסה המוסרית בעולם: הבורסה ליהלומים בישראל השיקה קוד אתי. הבורסה ברמת גן הפכה לבורסת היהלומים הראשונה בעולם שהשיקה קוד אתי משלה, בסיוע הפרופסור אסא כשר.

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

הישראלים הוציאו בשבוע האחרון לפני החג 9.28% פחות ברשתות המזון לעומת השנה שעברה. מנתוני חברת שב"א עולה כי סך העסקאות בכלל הענפים עלו בכ-0.9% לעומת ערב חג הפסח בשנה שעברה. בחברה מעריכים כי ציונו של ערב החג השנה ביום שני לעומת יום שישי בשנה שעברה, הביא לכך שישראלים רבים כללו את הרכישות לחג ברכישותיהם ליום השבת. בסה"כ גיהצו הישראלים ערב החג כ-3.76 מיליארד שקל.

קרא עוד...

במהלך החצי השני של שנת 2016 הריבית על המשכנתא זינקה בקרוב ל-2% בממוצע וכל זאת בשעה שהריבית במשק לא השתנתה כלל. בנק ישראל והבנקים למשכנתאות מיחסים את העלייה לגידול בסיכון בשוק הדיור בכלל ושוק המשכנתאות בפרט. עקב עלייה חדה במחירי הנדל"ן בשנים האחרונות גדל גם היקף המשכנתא הממוצעת הנלקחת על ידי הרוכשים, כתוצאה מכך הבנקים זיהו מבחינתם סיכון גדול: הסיכון הראשון הוא מצב של ירידה קיצונית במחירי הדיור מה שיגרום לפגיעה בבטוחה של הבנק (הנכס שמשועבד כביטחון להחזר המשכנתא), וגם עלייה בסכומי המשכנתא וההחזרים החודשיים, וכל זאת בזמן שהשכר הממוצע במשק לא עלה באותו היחס, מה שגורם לנטל ההחזר החודשי של המשכנתא להיות גבוה יותר

קרא עוד...

שוק ההון

בעת הזו, קצב החיים הינו דינאמי במיוחד כאשר אנו מדברים על שוק העבודה. זהו שוק דומיננטי, מידי פעם חלים בו שינויים ותמורות, הטכנולוגיה הולכת ונעשית מתוחכמת יותר, במקומות עבודה רבים מכונות מחליפות בני אדם, אנשים כבר אינם דבוקים למקום עבודה אחד כמו בימים עברו, וישנם בני 50 ומעלה שמתקשים למצוא מקום עבודה חדש. ובכן מה דעתכם על מסחר בבורסה? זוהי בהחלט הזדמנות לקריירה חדשה, אולם הפעם בשוק ההון.

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

לאחר הדוחות מוצלחים של רבוע כחול: ביקושים של כ-615 מיליון ש"ח במכרז המוסדי בהנפקת ההרחבה של אג"ח סדרה ד' של אלון רבוע כחול. החברה החליטה להיענות להצעות בהיקף כ-218 מיליון ש"ח בלבד במכרז המוסדי, במחיר המשקף תשואה ברוטו שקלית של 3.65%.

קרא עוד...