ישי צדוק. צילום: שי אלישע

עסקה גדולה בענף שירותי התובלה והלוגיסטיקה בישראל - חברת צדוק רוכשת 50% מקבוצת טבת שירותים לוגיסטיים. המהלך ייצור את אחת הקבוצות הגדולות והחזקות בשוק שירותי הלוגיסטיקה והתובלה בישראל, עם כ-550 עובדים ומחזור פעילות צפוי של 150 מיליון ₪

קרא עוד...

אורי הדומי, מנכ"ל מזור רובוטיקה. צילום: אסף שילה

מזור רובוטיקה מציגה הכנסות שיא לרבעון הראשון ב- 2017 וצמיחה של 83% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד ל- 11.7 מיליון דולר. ההכנסות החוזרות צמחו ב- 37%, בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד נמשך המומנטום עם הזמנות של 4 מערכות עד היום ברבעון השני של 2017 החברה תקיים שיחת ועידה היום בשעה 15:30 שעון ישראל.

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

שרת המשפטים איילת שקד ושר האוצר משה כחלון מודיעים על הקמת צוות לבחינת שוק הון בורסאי ייעודי לעסקים קטנים ובינוניים שרת המשפטים, איילת שקד: "חברות קטנות ובינוניות הן מנוע הצמיחה העיקרי של המשק הישראלי, עלינו לסייע להן בהקלות רגולטוריות ייעודיות".

קרא עוד...

אולם אירועים במרכז

כנראה שאין בעולם כוח חזק וגדול יותר מאהבה. כעת, רגע לפני שגם אתם עומדים לחגוג את האהבה הגדולה שלכם באירוע החתונה שלכם, האם חשבתם כמה אתם מוכנים להשקיע בהפקה ועלות האירוע? המון זוגות רוצים לאהוב ורוצים חגיגה גדולה, אך גם רוצים שלא להשקיע את כל החסכונות שלהם בהפקה של ערב אחד.

קרא עוד...

אירוע השקת הקוד האתי בבורסה ליהלומים. צילום: בן פרידמן

הבורסה המוסרית בעולם: הבורסה ליהלומים בישראל השיקה קוד אתי. הבורסה ברמת גן הפכה לבורסת היהלומים הראשונה בעולם שהשיקה קוד אתי משלה, בסיוע הפרופסור אסא כשר.

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

הישראלים הוציאו בשבוע האחרון לפני החג 9.28% פחות ברשתות המזון לעומת השנה שעברה. מנתוני חברת שב"א עולה כי סך העסקאות בכלל הענפים עלו בכ-0.9% לעומת ערב חג הפסח בשנה שעברה. בחברה מעריכים כי ציונו של ערב החג השנה ביום שני לעומת יום שישי בשנה שעברה, הביא לכך שישראלים רבים כללו את הרכישות לחג ברכישותיהם ליום השבת. בסה"כ גיהצו הישראלים ערב החג כ-3.76 מיליארד שקל.

קרא עוד...