לקראת הפסח מתחיל הטירוף של ניקיון וסדר אצל רבים מהישראלים. אתר חדש נותן פתרון יצירתי להיפטר מהחפצים המיותרים - בארטר. ישראלים רבים מוצאים את עצמם במהלך ההכנות לפסח בבוידעם, מגלים מחדש את האגרטל הנורא יקר אך מכוער שקנתה דודה חנה לחתונה. מצד אחד – לא נעים לזרוק מתנה כל כך יקרה, מצד שני – כבר אין מקום בבוידעם עם כל הסטים של מלחיות ופלפליות ומגשי הזכוכית הרבים שקיבלתם מאורחים במשך השנים. אם במהלך הסדר מצאת בארון עשרות חולצות חדשות עם התווית שלא זכרת שהן שם מכיוון שאתה כל כך רגיל לחולצת סיום הקורס שלך מהצבא, ואף פעם לא הבנת למה צריך כל כך הרבה חולצות, אתר Big-market הוא המקום האידיאלי לעשות זאת.

קרא עוד...

חדש ברשת: אתר המרכז לילדים ונוער במצוקה יסייע להורים לאבחן סממני מצוקה אצל ילדיהם. אתר המרכז לילדים ונוער במצוקה נועד לתת מענה ראשוני להורים מודאגים שמגלים שילדיהם מתחילים להידרדר. האתר כולל שאלוני איבחון ומידע רב על תופעות כמו נידוי חברתי, הפרעות אכילה, התמכרויות לסמים ואלכוהול אצל קטינים, סימנים לפגיעה מינית בגיל הרך ובגיל היסודי, ואף אפשרויות למעקב סמוי אחרי נערים שמדרדרים לפעילות עבריינית. באתר ניתן למצוא הנחיות ודרכי פעולה למקרה שנמצא סכום גדול בחדרו של הילד, או שהוא חש דיכאון ואינו מעוניין ללכת לבית הספר.

קרא עוד...

לראשונה: מערכת חדשה תאפשר לעובדים לבחור בעצמם מה הם רוצים לעשות בתקציב הרווחה שלהם

המערכת נועדה להוות כלי ניהולי המגביר את יכולותיו של מנהל הרווחה או וועד העובדים בארגון להשתמש בתקציב המיועד לרווחת העובד באופן יעיל ומהיר יותר, ובהתאמה גדולה הרבה יותר לרצונותיהם של העובדים.

קרא עוד...