מה זו אוסטאופתיה?

אוסואופתיה זו שיטה של ריפוי שמתבססת על עיסויים אשר שונים במהותם מעיסויים אחרים במניפולציות השונות של האוסטאופת על המטופל; בשונה משיטות עיסוי אחרות, האוסטאופת משתמש רק בשתי ידיו, הן לאבחון של מגבלות וחסמים שהמטופל סובל מהם והן לטיפול באותם חסמים ומגבלות. שיטה זו מבוססת על אנטומיה ופיזיולוגיה ומטרתה להסיר חסמים מכניים כאלה ואחרים שמפריעים לתהליך הריפוי העצמי של הגוף.

קרא עוד...

תוחלת החיים בישראל עולה באופן משמעותי ביותר בדורות האחרונים. מצב חדש זה יוצר שינויים בנתוני פילוח האוכלוסייה אשר מראים כי שכבת הגיל המבוגר מכילה מבוגרים רבים אשר חיים עד גילאים מבוגרים, דבר שלא היה קיים עד לפני כמה עשרות שנים.


המצב החדש הזה אשר מתקבל בברכה בכל משפחה כשהסבים והסבתות נהנים וחווים חוויות עם המשפחה המורחבת, הנכדים והנינים. אך מצד שני קבוצת המבוגרים בקרב האוכלוסייה גדלה בקצב מתמיד ואי לכך יש צורך להפנות משאבים וכוח אדם רב יותר לתחום הגריאטרי.

קרא עוד...

בריאות הפה משפיעה רבות על איכות החיים שלנו. שיניים פגומות וחניכיים מודלקות לא יכולות לרפא את עצמן, ולעתים קרובות נדרש טיפול מלא לשיקום השיניים והפה. מה כרוך בשיקום זה וכיצד הוא יכול להועיל גם לכם? הנה כל מה שחשוב לדעת על תהליך רפואי זה.

קרא עוד...

מרפאת העתיד של רופא השיניים, תהיה דומה רק במעט לקליניקות הקטנות בהן אתם מבקרים היום: מרפאות המאוישות על ידי רופא אחד או שניים ושיננית, שמטפלים באותן משפחות במשך דורות, הולכות להשתנות.

קרא עוד...

כל אדם נמצא בסיכון ללקות במחלת כלי דם, כאשר גנטיקה, משקל עודף, סוכרת, והזדקנות משפיעים במיוחד על מצב זה ופוגעים בנשים ובגברים כאחד. מחלות כלי דם הן כל מצב חריג שפוגע ברשת כלי הדם שלכם, המשמשת להעברת הדם ברחבי הגוף – עורקים, ורידים או נימים.

קרא עוד...

אם אתם מתכננים לעבור טיפול ליישור שיניים, עומדות בפניכם כמה אפשרויות בחירה, החל מפלטת מתכת מסורתית, ועד ליישור שיניים שקוף.

אבל כשמתעמקים יותר בנושא של יישור שיניים, מתברר שלמעשה, כלל האפשרויות מגיעות בצורת שני סוגי התקנים עיקריים:

פלטת המתכת המסורתית והקבועה ויישור שיניים שקוף ונשלף (זה שמתאים יותר ליישור שיניים למבוגרים).

קרא עוד...

זוגיות היא אחת המתנות שניתנו לנו בני האדם, אבל היא טומנת בחובה לא מעט אתגרים כדי להצליח ולקיים אותה. היום בעידן המודרני עוד יותר קשה להחזיק זוגיות, ואחוזי הגירושין ההולכים ועולים לצערנו יכולים להעיד על כך.

קרא עוד...

ד"ר חדד

אם האוזניים שלכם נוטות כלפי חוץ ואתם לא כל כך בטוחים לגבי מה שתוכלו לעשות בעניין, אז דעו לכם שישנה אפשרות לעבור ניתוח על מנת להצמיד את האוזניים ובכך ליצור מראה שלם שיראה טוב יותר אסתטית ויגרום לכם להרגיש יותר טוב עם מראה האוזניים שלכם.

קרא עוד...