זוגיות היא אחת המתנות שניתנו לנו בני האדם, אבל היא טומנת בחובה לא מעט אתגרים כדי להצליח ולקיים אותה. היום בעידן המודרני עוד יותר קשה להחזיק זוגיות, ואחוזי הגירושין ההולכים ועולים לצערנו יכולים להעיד על כך.

קרא עוד...

ד"ר חדד

אם האוזניים שלכם נוטות כלפי חוץ ואתם לא כל כך בטוחים לגבי מה שתוכלו לעשות בעניין, אז דעו לכם שישנה אפשרות לעבור ניתוח על מנת להצמיד את האוזניים ובכך ליצור מראה שלם שיראה טוב יותר אסתטית ויגרום לכם להרגיש יותר טוב עם מראה האוזניים שלכם.

קרא עוד...

שיטת All on 4

רבות נכתב על חשיבותו של החיוך בחייו של האדם. שלל משפטים ואימרות כמו "חיוך אחד שווה אלף מילים" או "חיוך יפה לבריאות", ועוד כהנה וכהנה, מלווים את חיינו מזה שנים, ידועים נאמרים ונכתבים שוב ושוב, גם כסטטוסים בפייסבוק. עם זאת, לא כל אחד יכול לחייך בפה מלא ובשיניים מבהיקות ויפות, זאת אע"פ שמאוד היינו רוצים בכך.

קרא עוד...

ישנו מגוון גדול מאוד של טיפולים קוסמטיים זמינים כיום, שמסייעים בהתמודדות עם הזדקנות עור הפנים, נזקי השמש השונים, נזקים כתוצאה מתזונה לקויה ואף נזקים כתוצאה מאורח חיים לא בריא. עור הפנים רגיש במיוחד ועשוי להיגרם לו נזק ככל שחולפות להן השנים, לכן חשוב לשמור עליו ולטפל בו במסירות כאשר צריך.

קרא עוד...

האם מגיעה לי פנסיית נכות?

רבים מהאנשים מקבלים החלטה להשקיע כיום עבור העתיד, גם אם ישנה סבירות גבוהה שההוצאה לא תחזיר את עצמה. עם זאת, ברגע האמת אנשים לא תמיד יודעים מה, מתי והאם מגיע, ועל כן חשוב להיות מודעים לתמונה השלמה - במיוחד כאשר הפרנסה בסכנה, עובדה שמובילה לדון על פנסיית נכות.

.

קרא עוד...

במידה וזיהיתם בגופכם סימן העלול להוות תסמין ללקייתכם במחלת עור זיהומית מסוג פטרת ציפורניים, דעו כי אינכם לבדכם בשום צורה. פטרת הציפורניים היא זיהום אשר למעלה מעשירית מאוכלוסיית העולם לוקה בו. במאמר זה תוכלו למצוא מידע רב אודות פטרת הציפורניים הידועה לשמצה בתקווה שתוכלו למצוא תקווה לטיפול טוב בה, ולהסיר דאגותיכם בנושא.

קרא עוד...

אילמות סלקטיבית מוגדרת כחוסר יכולת עקבית לדבר במצבים חברתיים מסוימים ונובעת לרוב מחרדה לדבר בנוכחות אנשים שאתם הילד אינו מרגיש בטוח. ילדים עם אילמות סלקטיבית יכולים להיות דברנים במצבים בהם הם מרגישים בטוחים ולא לדבר כלל במצבים חברתיים אחרים. אבחנה של אילמות סלקטיבית ניתנת כאשר לא מדובר במצב זמני אלא במצב שנמשך לפחות חודש ימים ופוגע בתפקוד של הילד ובהתנהלות היומיומית של המשפחה. האבחנה לא תינתן כאשר ילד אינו מכיר את שפת המקום (הגירה למדינה אחרת); אם קיימות הפרעות תקשורת על רקע אורגני או נוירולוגי- למשל, אוטיזם, פגיעה אורגנית שגורמת לבעיה שפתית.

קרא עוד...