אם אתם חווים קשיים בשמיעה בעת שיחת טלפון, אם אתם משוחחים עם חברים או בני משפחה והדיבור שלהם נעשה פחות ופחות ברור, אם רעשי רקע מפריעים לכם לשמוע ואם הקולות מהטלוויזיה כבר לא ברורים בעבר, זו לא גזירת הגורל, מכשיר שמיעה איכותי המותאם לכל אחד באופן אישי, יצליח לשפר לכם את איכות השמיעה וכתוצאה מכך גם את איכות החיים.

קרא עוד...

בחירת מרפאת שיניים לצורך ביצוע טיפול שיניים אצל רופא שיניים אינו עניין של מה בכך. ההשפעה של הטיפולים ונראות השיניים, הפה והפנים נשארים אתנו לכל חיינו ופעולות לא מקצועיות עלולות ליצור בעיה בנראות החיצונית של כל אדם.

קרא עוד...

מכשיר הפוליגרף הומצא לפני כ-100 שנים בארה"ב, ולמרות שהתוצאות שלו לא קבילות בבית המשפט, עדיין הוא מספק תועלת רבה מאוד במגוון רחב של מצבים. העיקרון המרכזי של פעולת מכונת האמת הוא זיהוי השינויים הפיזיולוגיים הבלתי רצוניים שמתרחשים אצל אדם בזמן שהוא משקר באופן מודע. בפרט ישנה עלייה בלחץ הדם, הדופק הופך מואץ והמוליכות החשמלית של העור משתנה גם כן.

קרא עוד...

מה זו אוסטאופתיה?

אוסואופתיה זו שיטה של ריפוי שמתבססת על עיסויים אשר שונים במהותם מעיסויים אחרים במניפולציות השונות של האוסטאופת על המטופל; בשונה משיטות עיסוי אחרות, האוסטאופת משתמש רק בשתי ידיו, הן לאבחון של מגבלות וחסמים שהמטופל סובל מהם והן לטיפול באותם חסמים ומגבלות. שיטה זו מבוססת על אנטומיה ופיזיולוגיה ומטרתה להסיר חסמים מכניים כאלה ואחרים שמפריעים לתהליך הריפוי העצמי של הגוף.

קרא עוד...

תוחלת החיים בישראל עולה באופן משמעותי ביותר בדורות האחרונים. מצב חדש זה יוצר שינויים בנתוני פילוח האוכלוסייה אשר מראים כי שכבת הגיל המבוגר מכילה מבוגרים רבים אשר חיים עד גילאים מבוגרים, דבר שלא היה קיים עד לפני כמה עשרות שנים.


המצב החדש הזה אשר מתקבל בברכה בכל משפחה כשהסבים והסבתות נהנים וחווים חוויות עם המשפחה המורחבת, הנכדים והנינים. אך מצד שני קבוצת המבוגרים בקרב האוכלוסייה גדלה בקצב מתמיד ואי לכך יש צורך להפנות משאבים וכוח אדם רב יותר לתחום הגריאטרי.

קרא עוד...

בריאות הפה משפיעה רבות על איכות החיים שלנו. שיניים פגומות וחניכיים מודלקות לא יכולות לרפא את עצמן, ולעתים קרובות נדרש טיפול מלא לשיקום השיניים והפה. מה כרוך בשיקום זה וכיצד הוא יכול להועיל גם לכם? הנה כל מה שחשוב לדעת על תהליך רפואי זה.

קרא עוד...

מרפאת העתיד של רופא השיניים, תהיה דומה רק במעט לקליניקות הקטנות בהן אתם מבקרים היום: מרפאות המאוישות על ידי רופא אחד או שניים ושיננית, שמטפלים באותן משפחות במשך דורות, הולכות להשתנות.

קרא עוד...