קרדיט תמונה FREEPIK

לא קל לראות בן משפחה פעיל וערני שנחלש אט אט והופך לסיעודי. אדם סיעודי זקוק לתמיכה רבה לא רק מצד בני משפחתו, אלא גם מצד מטפלים. מכיוון שהוא אינו יכול לעבוד או לפרנס את עצמו, הוא זכאי לקבל כספים מהביטוח הלאומי על מנת להתפרנס בכבוד. אך כדי לקבל את גמלת הסיעוד, ישנם כמה שלבים שצריך לעבור.

קרא עוד...

קרדיט תמונה FREEPIK

התהליך של יישור שיניים זכור להרבה אנשים לרעה, אם הם עשו אותו לפני שניים או שלושה עשורים. הצעירים היו צריכים ללכת לרופא השיניים לטיפולים פולשניים, שבסופם, היו צריכים להרכיב ברזלים בשניים, וקשתות גדולות מסביב לפה, איתן היה צריך ללכת במשך תקופה, או להרכיב אותן בלילה. מדובר בסיפור מורכב ולא נעים, שמשפיע גם על הדימוי העצמי וגם על הפן החברתי. כל הנושא הוא לא נעים, וגם כזה שעולה לא מעט כסף. עם זאת, דבר אחד השתנה מאז, האופן שבו השיניים מתיישרות.

קרא עוד...

קרדיט תמונה FREEPIK

התקנים של החיים על פני כדור הארץ נקבעים בכל תחום על פי מה רוב האנשים צריכים אולם, ישנם אנשים שהיכולות הפיזיות שלהם שונות ואינן תואמות את הרוב. אנשים אלה מציבים אתגרים לעצמם ולחברה וחשוב שהחברה האנושית תדע לתת מענה מושלם לצרכים המיוחדים של אנשים אלה, בין אם הם סובלים ממוגבלות תנועה בידיים או ברגליים. על היצרנים הבכירים בעולם לעשות הכל במטרה להנגיש כל דבר קיים לאנשים בעלי מוגבלויות פיזיות.

קרא עוד...

קרדיט תמונה PIXABAY

כשאנחנו רעבים, אנחנו מטפלים בזה בעזרת אוכל. כשאנו צמאים, אנחנו מטפלים בכך בעזרת משקה. כשאנו חולים בשפעת ועם חום אנחנו מטפלים עם אקמול. אבל מה עושים כשאנו סובלים רגשית ונפשית? טיפול CBT הוא מאותם פתרונות ייחודיים שמאפשרים לסובלים נפשית להשיג הקלה משמעותית ושיפור מובהק באיכות החיים שלהם. הטיפול מבוסס על מחקרים והוא עובד בצורה יוצאת דופן, שכן הוא מחייב שינוי התנהגותי.

קרא עוד...

קרדיט תמונה FREEPIK

אחד המאפיינים הבולטים בתחום יישור השיניים הוא יישור שיניים שקוף בשיטת אינוויזֵליין (INVISALIGN). השימוש בשיטה זו צובר תאוצה בעשורים האחרונים. יישור שיניים שקוף הוא השיטה הטיפולית העדיפה על אורתודנטים ועל מטופלים כאחד. בעולם שבו המראה החיצוני הוא כרטיס ביקור חשוב ביותר, גם התחום הרגיש של הטיפולים האורתודנטיים מחויב לכך, והדבר ניכר במוצר הייחודי הזה.

קרא עוד...

קרדיט תמונה PIXABAY

תחום הטיפולים האסתטיים נועד לטפל בצורך של המטופל בשיפור חזותו או חזותה החיצונית. רצון המטופל או המטופלת, הוא שמוביל אותו לקבלת הטיפול. לשם הבנת רצון המטופל באופן מעמיק, מתן מענה לשאלות עמם הוא מתמודד ומתן ביטוי לפחדים שלו מההליך, יש לבצע עמו הליכי תשאול וקבלה מסודרים. מצב זה יאפשר לו לקבל את ההחלטה על ביצוע טיפולים אסתטיים באופן מושכל ושלם.

קרא עוד...

קרדיט תמונה FREEPIK

הגדרת עזרה ראשונה היא מתן עזרה ראשונית לנפגעים בתאוונות קשות, פציעות, הכשות, מחלות שונות, וכך תפקיד מעניק העזרה הראשונה הוא לתת לו ידע רב, על מנת שיוכל להעניק עזרה מצילת חיים במקרים אלו. חשוב להדגיש כי קורס ריענון עזרה ראשונה צריך להתקיים בהתאמה אישית למקצוע. חובה לבחור מקום, המעניק תעודה המוכרת במשרדי הממשלה.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים