שירותי ענן לעסקים

בנוף הדיגיטלי המתפתח במהירות של היום, עסקים פונים יותר ויותר לשירותי ענן כדי לענות על צורכי המחשוב שלהם. שירותי ענן מציעים מגוון יתרונות, כולל חיסכון בעלויות, מדרגיות ויעילות מוגברת. אחד היתרונות המרכזיים הוא היכולת לבצע מיקור חוץ של שירותי מחשוב, מה שמאפשר לעסקים להתמקד בכישורי הליבה שלהם. במאמר זה, נחקור את היתרונות של שירותי ענן לעסקים וכיצד מיקור חוץ של שירותי מחשוב יכול לעזור להם לשגשג.

קרא עוד...

קרדיט לתמונה FREEPIK

אחסון מידע נעשה היום בתוך שרתים. אחסון שרתים נעשה בדרך כלל במקום ייעודי מתוך הבנה שהשרתים הללו זקוקים למרחב מתאים על מנת לשמור עליהם בצורה המיטבית. אם אתם עומדים בפני החלטה על בחירת שרת ייעודי עבור העסק שלכם, עומדות בפניכם שתי אופציות. אנחנו כאן כדי לספר לכם עליהן, ולעזור לכם להבין איזו אופציה טובה יותר עבור העסק שלכם.

קרא עוד...

Photo by Karl Pawlowicz on Unsplash

לנהל עסק זו אולי אחת המשימות המורכבות והסבוכות ביותר שקיימות, יש לכם כל כך הרבה למה לדאוג והאחריות לא נגמרת. צריך לטפל בענייני תשלום וגבייה, קשרי לקוחות, מכירות, טיפול בתקלות, מלאי, רווחת העובדים- והרשימה רק הולכת ומתארכת.

אחד הפתרונות הנפוצים ביותר בשוק לבעיות אלה הן תוכנות הניהול לעסקים קטנים, כאשר הפופולרית שבהם היא תוכנת crm, שאם לא שמעתם עליה עד עכשיו, הגיע הזמן.

 

קרא עוד...

צילום: רשות מקרקעי ישראל

מנהל רשות מקרקעי ישראל, יעקב קווינט הציג ביום  ב'  12.9.2022  בפני שר הבינוי והשיכון ויו"ר מועצת רמ"י, זאב אלקין את השרות הדיגיטלי החדש והשינויים המשמעותיים שעשתה הרשות בתחום הטרנספורמציה הדיגיטלית בתחומי השירות, השומה, המכרזים והשמירה על הקרקע.

קרא עוד...

קרדיט צילום: מירון ביטון.

תוכנה (Saas) ישראליות המבקשות להציע ללקוחותיהן שירותי תוכנה מלאים הכוללים גם סליקה וחיבור מלא לרשת סולקים בחוזה אחד, תחרותי ויעיל. Embedded Payments הוא שירות סליקה אינטגרלי ומקיף המאפשר לחברה המפתחת פלטפורמה לתחום מסוים כגון חינוך, שירותים רפואיים, תעשייה, איקומרס וכדומה, להציע ללקוחות שלהם פלטפורמה מלאה, הכוללת גם שירותי סליקה מלאים המוטמעים בה ומבלי להזדקק להסכמי סליקה נוספים ותשלום לחברות נוספות. חוזה הסליקה נחתם פעם אחת בין החברה המפתחת את הפלטפורמה לחברת התשלומים ותנאי הסליקה הינם קבועים ומועברים ללקוחות של החברות המפתחות את הפלטפורמות.

קרא עוד...

קרדיט תמונה: FREEPIK

אפשר לומר ללא צל של ספר כי תעשיית התעסוקה ברחבי העולם כולו מהווה את אחד הגופים שהכי נפגעו במהלך השנים האחרונות, במיוחד לאור התפרצות הקורונה בישראל, תופעה שהובילה אלפי אנשים לחתום אבטלה ולמצוא את עצמם ללא תעסוקה. יחד עם זאת, חשוב לציין כי החדשות הטובות הן שבתעשיית ההייטק המצב הוא דווקא הפוך שכן, הביקוש לאנשי מקצוע איכותיים לענף ההייטק רק התגבר יחד עם חלוף השנים האחרונות וכן, יותר ויותר אנשים מבינים כי מדובר על אחת הקריירות האידיאליות עבורכם. על כן, במידה והתעניינתם לא פעם ולא פעמיים סביב תעשיית ההייטק ואתם לא ממש יודעים איפה כדאי להתחיל, ריכזנו עבורכם במאמר הבא את כל המקצועות המובילים בתעשייה לשנת 2022:

קרא עוד...

קרדיט תמונה Depositphotos

בשנים האחרונות אנחנו נתקלים במושג חדש בשם "אוריינות נתונים". מושג זה ממחיש תרבות עסקית צומחת המבססת את תהליכי קבלת ההחלטות על סמך דאטה. אם בעבר עסקים נאלצו להסתפק במערכות BI להפקת דוחות עסקיים מנותחים ונדרשו להשלים את "התמונה הכוללת" באמצעות תהליך של איסוף נתונים מקבצים שונים וממערכות פנים ארגוניות וחיצוניות לארגון, הרי שהיום – פתרונות ה-BI המתקדמים מהדור החדש מספקים תמונה רחבה יותר, אשר מאפשרת לצפות ב"אמת ארגונית" אחת במסך אחד ואף לחקור את הדאטה מכל כיוון. כיצד לבחור את פתרון ה-BI לעסק? אלו השיקולים שיש להכיר.

קרא עוד...

קרדיט תמונה FREEPIK

מהו מפתח תוכנה RT Embedded ? מה כולל תפקיד מפתח FULL STACK?
ומה זה איש DevOps?
מה הרקע שצריך בודק תוכנה QA אוטומציה ?
אילו כישורים וניסיון נדרש כדי להשתלב בחברות הייטק? איזה תפקיד מתגמל בתחום ההייטק?
קבלו את המדריך המקיף למקצועות ההייטק שיעשה לכם סדר

קרא עוד...

מנהל רשות מקרקעי ישראל ובכירים ברשות הציגו  ביום 18/12/21  בפני חברי המועצה את הצעדים המשמעותיים שעשתה הרשות בתחום הטרנספורמציה הדיגטלית בתחומי השירות  השומה והשמירה על הקרקע. 

קרא עוד...

קופה רושמת חכמה

נראה שכל שנה כמות החידושים הטכנולוגיים רק עולה ודברים שפעם היו כלי עבודה מובנים מאליהם הופכים לחסרי שימוש. כמו שהיום כותבים וסופרים לא משתמשים במכונות כתיבה, ככה גם הקופה הרושמת הישנה נעלמה מפני השטח והוחלפה בקופה רושמת חכמה ברחביי העולם. אני מתאר לעצמי שלא היית רוצה להיכנס אל רואה החשבון שלך ולראות אותה עם חשבונייה, ככה גם לקוחות שנכנסים לעסק יצפו מבעל העסק להתנהל עם קופה חכמה. בעידן הקורונה הדבר נכון על אחת כמה וכמה, חשוב לייעל את העסק באמצעות הפתרונות הטכנולוגיים שקיימים היום בשוק.

קרא עוד...

המאבק של רשות מקרקעי ישראל נגד מסיגי גבול ועברייני מקרקעין עולה מדרגה - רשות מקרקעי ישראל תעשה שימוש במערכת "אימיסייט" (IMISIGHT) מערכת טכנולוגית חדשנית שפותחה על ידי חברת רפא"ל לצורך איתור וזיהוי פלישות והפרות חוזה, באופן אוטומטי.

קרא עוד...