בתגובה להכרזת אחמדינג'אד שחתם היום על צו האוסר על חברות בינ"ל בבעלות יהודית לפרסם בשטח איראן, קורא רו"ח שי באטון יו"ר רשת המכללות הפיננסיות Cash Flow, העומד בראש "החרם היהודי" שהוכרז כנגד חברות זרות הסוחרות עם איראן, לחברות נגדן כוון הצו של אחמדינג'אד (ביניהן קוקה קולה, אינטל, נסטלה, יבמ וכל החברות "הציוניות" כדברי אחמדינג'אד) להחרים חזרה את איראן

רו"ח באטון: "אחמדינג'אד הוא כמו היטלר של המאה ה-21, והרודן הראשון במאה ה-21, המרשה לעצמו לנקוט מדיניות אנטישמית גלויה. כל יהודי, או אדם נאור הממשיך לעשות עסקים עם איראן, בוגד בדתו, בוגד בעמו ובוגד בעקרונות הדמוקרטיים של העולם החופשי": במכתב שרו"ח באטון משגר לראשי החברות שנאסר עליהן לפרסם באיראן, מאחר והן בבעלות יהודית, כותב רו"ח באטון: "אני קורא לכם להפעיל שיקול דעת, כבוד עצמי ונאמנות לעמכם ולהפסיק לאלתר את כל קשרי המסחר עם איראן ו אחמדינג'אד. אסור לכם, מבחינה מוסרית, להמשיך ולעשות עסקים במקום בו הנכם מופלים בשל אג'נדה גזענית. אם אחמדינג'אד חושב שהוא יכול להסתדר בלי הפרסומות שלכם, בואו נראה כיצד הוא מסתדר ללא המוצרים שלכם, אל תסכימו להמשיך לעבוד במקום שמפלה יהודים ומאיים למחוק את ישראל מהמפה".

יוזמת ה"חרם היהודי", הקוראת לציבור הישראלי והיהודי בעולם להימנע מלרכוש מוצרים וניירות ערך של חברות זרות הסוחרות עם איראן, החלה לאחרונה לאחר שרו"ח שי באטון, יו"ר רשת המכללות הפיננסיות cash flow, גילה כי ישראלים קונים באופן יומיומי מניות של חברות זרות הסוחרות עם איראן, בניגוד לחוק הישראלי שאיננו מיושם, וזאת מחוסר ידיעה. במסגרת הפעילות אותרה רשימה ארוכה של כ- 280 חברות שהוזהרו ע"י גורמים בין לאומיים שונים כי פעילותן באיראן בעייתית, אך בחרו להתעלם מהאזהרה. מתוך הרשימה החליטה יוזמת החרם להתרכז בשלב הראשון בחברות ב.מ.וו, יצרנית מכשירי החשמל הגרמנית בוש, וחברת התעופה אליטליה. בנוסף, פנתה מכללת cash flow ל- 52,000 חברות ואנשי עסקים בישראל, וביקשה מהן להצטרף ליוזמת החרם. כמו כן, מכללת cash flow כינסה צוות היגוי מקצועי, המנהל את המאבק מבחינה אסטרטגית, במטרה לפגוע בשערי המניות של חברות הסוחרות עם איראן, בו שותפים היועץ האסטרטגי תום וגנר, המרצים המומחים לשוק ההון, זוהר לייבוביץ' ואייל כרמי, ורן ארוסי, מייסד מכללת קליקים לשיווק באינטרנט.