ניסיון של הדקה ה- 90 של ראשי סניף הליכוד ברמת גן ליצור איחוד בין שני המועמדים המובילים מול כרמל שאמה, צביקה ניר וישראל זינגר, נכשל בעקבות סירובו של זינגר להתאחד עם ניר. גורמים בקמפיין של ניר: "נראה ששאמה וזינגר הגיעו להבנות ביניהם על כהונה של זינגר כסגנו של שאמה"

כלים

ראשי סניף הליכוד ברמת גן, הפועלים כנגד בחירתו של כרמל שאמה לראשות העיר, נקטו בדקה ה- 90, מספר ימים לפני הגשת הרשימות בבחירות לעיריית רמת גן, במהלך פוליטי דרמטי, בו פנו אל עו"ד צביקה ניר ואל ישראל זינגר, שני המועמדים הנחשבים כמובילים פרט לשאמה בבקשה לשלב כוחות ולהתאחד כדי להבטיח ששאמה לא יגיע אל ראשות העיר - זאת לאור נתונים המוכיחים כי אם ניר וזינגר, כשניים משלושת המועמדים המובילים ירוצו יחד, הם יוכלו לנצח את שאמה.

אחרי שהתייעץ עם חבריו לרשימת רמת גן שלנו, החליט עו"ד צביקה ניר, שיצא בעבר כנגד "שיטת ההון שלטון" של שאמה, להסכים למהלך ונעתר לבקשת סניף הליכוד בר"ג לאחד כוחות עם זינגר. "דרכי תמיד היתה לשים בראש את האינטרסים של התושבים, ואני מאמין שצריך לעשות הכל כדי להציל את רמת גן" אמר עו"ד צביקה ניר.

ישראל זינגר, לעומת ניר, דווקא בחר לסרב להצעת סניף הליכוד, ובכך סיכל את המהלך. גורמים בקמפיין של ניר טענו כי ברקע הסירוב ישנה הסכמה חשאית של שאמה וזינגר, לפיה לאחר הבחירות ישמש זינגר כסגנו של שאמה, אם זינגר יימנע מלתקוף את שאמה במשך הקמפיין. ניר עצמו כתב בפייסבוק שלו על סירובו של זינגר: "מכיוון שאני מכיר היטב את האינטרסים הפועלים מאחורי הקלעים, אני לא יכול לומר שאני מופתע."

"זינגר השלה אותי עד הרגע האחרון ועוד שעות ספורות לפני הגשת הרשימות, באותו יום ביקשו ממני אנשי הליכוד להמתין ולא להגיש רשימה. המתנתי, ובו בזמן זינגר מיהר להגיש רשימה. זו הסיבה שהייתי האחרון להגיש את הרשימה, ברגע האחרון ממש. לצערי, שוב התגלה זינגר כלא אמין ומילתו איננה שווה גרוש. לדעתי, זינגר פוחד להיבחר כראש עיר, הוא איש חלש וחסר עמוד שדרה. כל שהוא מבקש הוא משרה בעיריה." אומר ניר.

ניר הוסיף: "אני מקווה שלמרות זאת, בסוף הרוח המיוחדת של רמת גן תנצח, אני מתמודד כדי לייצג את רוב הרמת גנים, אלו שלא רוצים את מדיניות ההון- שלטון של שאמה, וזקוקים למנהיגות חזקה ומנוסה מזו של זינגר. אני מקווה לשרת את הציבור ולהיות ראש העיר שיוביל ברמת גן עירייה חברתית, עירייה ששמה את התושב בראש, שמורידה את עלויות החינוך, שמטפלת בבעיות החנייה הקשות, שמטפחת את הגינות שלנו. יחד עם החברים המצויינים שבחרו להיות חלק פעיל מ"רמת גן שלנו", אין לי ספק שב- 22 לאוקטובר היום הזה יבוא."

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS