כלים

היום פנו עורכי הדין ורד כהן ורענן בר און ליועץ המשפטי לממשלה. במכתבם דורשים עורכי הדין למצות את הדין עם המתעללים בבעלי חיים. כך למשל, מתארים עורכי הדין בר-און וכהן במכתבם את מחזה האימים הבא, אשר התרחש במציאות: כלבלב קטן וחסר ישע נתפס בידיהם האכזריות של נערים. הם כרכו חוט סביב צווארו, גררו אותו אחריהם, היכו אותו מכות קשות, בעטו בכל חלקי גופו, העיפו אותו באוויר והטיחו אותו בחוזקה בחומת אבנים. כשגופו מרוסק, פצוע ומבוהל, הצליח הכלבלב, בכוחותיו האחרונים, לגרור עצמו ולהתחבא בתוך צינור בטון

עורכי הדין ורד כהן ורענן בר אוןהנערים לא הירפו. הם איתרו את הכלבלב האומלל, והפצוע אנוש, רועד בתוך צינור הבטון, סתמו את שני צידי הצינור בעיתונים וקרטון והציתו אותם. יצר ההישרדות של הכלבלב המסכן גרם לו להמשיך להילחם על חייו. הוא הצליח לברוח ממלכודת האש ופרץ החוצה כשהוא עולה בלהבות. לאחר ייסורי תופת כילתה אותו האש, והכלבלב הקטן נותר גוש פחם דומם.

עורכי הדין בר-און וכהן מציינים, כי המקרה שתואר אינו נדיר. פעם אחר פעם מתבצעות התעללויות קשות בבעלי חיים. למשטרת ישראל אף ידוע על מקומות מסויימים, בהם מתבצעים מעשים אלה מידי יום ביומו, כמעשי "בילוי" של שעות הפנאי.

עוד כותבים עורכי הדין\ כי לאחרונה הוסרט עובד הספארי ברמת-גן כשהוא משליך אבנים כבדות על האנטילופות שב"ספארי", פוגע בהן ופוצע אותן. זאת, בנוכחות מבקרים ב"ספארי", על ילדיהם הרכים, הצופים בבעתה במחזה הנורא וממררים בבכי.

"דווקא עובד ה"ספארי", שאמור לטפל בחיות ולשמור עליהן, כך נוהג. ואם כך נעשה לעיני הצופים, מה קורה לחיות האומללות כשאין צופים ?? זהו מקרה נוסף של התעללות בבעלי חיים." כותבים עורכי הדין ליועץ המשפטי לממשלה.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS