דורון בר און, זמר ויוצר בן 34  ואחיו של ישראל בר און, זוכה 'כוכב נולד', בסינגל ראשון בדרך לאלבום בכורה. "מאיר כוכב" מספר את סיפורה של אישה שעברה משבר גדול בחייה אך יצאה ממנו מחוזקת. בדומה לכל שירי האלבום, "מאיר כוכב" נכתב מנקודת מבט נשית ובלשון נקבה

כלים

את שירי האלבום בהפקתו של מיכה הרשליקביץ' (סולן להקת החדשות) כתב והלחין דורון בהשראת נשים שהיו חלק מחייו והשפיעו עליו ועל יצירתו. מסעו של דורון בדרך לאלבום בכורה הופך למסע כפול. מסע ייחודי ומורכב בעקבות נפש האישה.

http://www.youtube.com/watch?v=uXDQY20NU58

בטון גברי ועם סקרנות גדולה מספר דורון סיפוריים נשיים ועוטף אותם ברוך ובעדינות. בסגנון פופ נעים ומתוק מחד, ומאידך עמוק ומרגש מגיש דורון את חוויותיו דרך עולמן המורכב של הנשים בחייו. דורון שגדל בבית דתי מצא במוזיקה עולם מרתק ואינסופי המאפשר לו להביע את עצמו.

את תחילת דרכו המוזיקאלית עשה כסולן להקת וירג'יניה (הד ארצי), הרכב רוק באר שבעי שעורר עניין רב בתעשיית המוזיקה. לאחרונה כתב והלחין שיר לריטה שעתיד לצאת באלבומה הבא.

דורון מופיע ברחבי הארץ במופע אקוסטי לצדה של נגנית הצ'לו המוכשרת אורלי שפירא ובימים אלו בשיתוף עם מפיק האלבום עובד על מופע חשמלי.

מילים ולחן: דורון בר און

הפקה מוזיקאלית: מיכה הרשליקביץ'

עיבודים: מיכה הרשליקביץ' ורועי אבדר

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS