קבלו את מכת המדינה החדשה - גנבי המתכות: לאחר שחברת החשמל כבר הודיעה היום על כך שבירושלים גניבת המתכות ממתקני החברה יצרה שיבושים באספקת החשמל, בבאר שבע תושבים מצאו עצמם ללא מים חמים בעקבות פעולתו של גנב מתכות חצוף במיוחד

בעקבות מס' רב של תלונות שהגיעו למשטרת באר שבע מתושבים שטענו כי אלמונים חיבלו בקולטי דודי השמש שעל גג ביתם בכך שפירקו מהם צינורות נחושת, נערכה משטרת באר שבע במס' פעילויות ובכללם הצבת תצפיות בשכונות שנפגעו וריכוז מאמץ ואמצעים של חוקרי זירות העבירה באתרים שנפגעו.

לפני מס' ימים הצליחו חוקרי זירת העבירה להוציא ממצאים מאחד מקולטי השמש. בעקבות הממצאים שנאספו נעצר לחקירה תושב ב"ש, בן 32 , בחשד כי היה מעורב באירועי הגניבה. בחקירתו הכחיש כי היה מעורב בגניבה וטען כי נהג לעלות לגגות לאיסוף פסולת.

מעצרו הוארך, וביום שישי בעת שנחקר על ידי חוקרי התשאול של משרד המודיעין הודה החשוד כי במהלך החודש האחרון חיבל וגנב מ 11 קולטי שמש שונים את תבניות הנחושת. לדבריו עשה כן כיוון שלאחר הגניבה יכול היה למכור את הרכוש שגנב – מתכת - במהירות ובמחיר גבוה . בכוונת חוקרי מחלק התשאול של התחנה לגבש נגד החשוד כתב אישום בימים הקרובים .