ערב קבוצות התבוננות על תהליכים הטיפול ועבודת הצוות  צילום - איגור פודליפסקי

ערב הקבוצות כלל מפגש של אנשי טיפול בקבוצות קטנות ובקבוצה גדולה בהנחיית אנשי מקצוע, לשוחח על התמודדותם עם קשיי המטופלים והתהליכים הרגשיים במחלקות. על משתתפי ערב הקבוצות, נמנו גם עמיתים מומחים העובדים במרכז הרפואי לבריאות הנפש "מזור" (לשעבר "מזרע") בעכו, אנשים שהיו מטופלים בעבר באשפוז פסיכיאטרי והמהווים כיום חלק מהצוות המטפל בביה"ח במהלך הערב דנו המשתתפים בשאלות רבות המעסיקות בחיי היומיום את הצוות בביה"ח  ובהן:  עיסוק בשאלה כיצד לתת את הטיפול המיטבי נוכח הלחצים הרבים שישנם בבית החולים ועוד

קרא עוד...

טקס הרמת כוסית בבית החולים מזור לשעבר מזרע צילום- שרית נס

כך אמרה, השבוע מנהלת ביה"ח "מזור" (לשעבר "מזרע") בעכו פרופ' אילנה קרמר, במהלך טקס הענקת כתבי מינוי ופרידה מפורשים שהתקיים בביה"ח והדגישה, "אנחנו בית חולים מרגש , בזכות הצוות המסור והמשימה החשובה". המנהלת האדמיניסטרטיבית של בביה"ח נעמי אסולין, בישרה על זכיית ביה"ח מזור באות המעסיק המתקדם בשירות המדינה בקרב בתי החולים , כמעסיק נשים בעמדות בכירות.

קרא עוד...

אבי ברססט מנכ"ל חברת הולנדיה. צילום: יח"צ

יום השינה הבינלאומי - "שינה שקטה לאורח חיים בריא". אבי ברססט מנכ"ל חברת הולנדיה הוא נציגו הרשמי של יום השינה הבינלאומי בישראל. ארגון השינה העולמי הכריז על ה- 17.3.2017 כיום השינה הבינלאומי. מדובר ביום השינה המתקיים זו השנה ה- 10 ברציפות. ישראל מצטרפת ל- 72 מדינות ברחבי העולם הלוקחות חלק באירועי יום זה עם מינויו של אבי ברססט, מנכ"ל חברת הולנדיה, המתמחה בהנדסת שינה, כנציגו הרשמי של יום השינה הבינלאומי בישראל.

קרא עוד...

פסיכולוגית קלינית מומחית מדריכה מיכל אשל-גרוסמן, שבנה אורי ז"ל, נפל במלחמת לבנון השנייה, התארחה ביום עיון שעסק באבדן, כאב, תקווה, שהתקיים בביה"ח "מזור" (לשעבר "מזרע") בעכו וסיפרה על כך, "שחיפשתי ואני ממשיכה לחפש את דרכי". צוות המטפלים במרכז לבריאות הנפש מזור התכנס לערב עיון כדי ללמוד מניסיונם של אלו שחוו בעצמם ומוכנים לספר על דרכי ההתמודדות שלהם.

קרא עוד...

תושבת הצפון, הסובלת זה כ- 12 שנה ממחלות כרוניות קשות והמטופלת בחמש השנים האחרונות באמצעות קנאביס רפואי ובמשככי כאבים, טופלה במרפאת כללית רפואה משלימה בקריון בקרית ביאליק ולאחר סדרת טיפולים משולבים של רפלקסולוגיה ושיאצו, דיווחה על שיפור ניכר במצבה ואף הפסיקה להיעזר בתרופות משככות כאבים

קרא עוד...