משרד העבודה והרווחה פותח שמונה מרכזים למשפחות נפגעות אובדנות שר העבודה והרווחה חיים כץ: "אנו מצווים לקדש את החיים ולעשות את המירב על מנת למנוע מצבי אובדנות.

קרא עוד...

קורל מנשרוב באירוע מקיסריה, אשתקד

ההתכנסות להפנינג הרוחני שמפיקה קורל מנשרוב, תיפתח במסעדת "ויסטה" אשר בחוף דלילה באשקלון. שם ייהנו המשתתפים מכיבוד קל לצלילי מוסיקה רוחנית ונעימות של הרכב נגנים שיגיעו במיוחד אל המפגש הייחודי. זהו ביטוי נוסף לנתינה האין סופית של קורל מנשרוב והוא משלב אהבת חינם, רוחניות, התעלות, התחדשות והיטהרות בדומה למכלול האירועים אותם היא מקיימת ברחבי העולם, אירועים מרוממי נפש, מעוררי שמחה ועונג המביאים ברכה לכל מי שנוטל בהם חלק.

קרא עוד...

ד"ר חואן בראל

אומר ד"ר חואן בראל, פסיכיאטר מנהל את מרפאת חוץ בעכו של ביה"ח "מזור" (לשעבר מזרע), שמציין עוד כי, "לעיתים הציבור טועה לחשוב שעיקר הטיפול הוא בבתי החולים , בעוד שמרבית הזמן כל בעלי ההפרעות הנפשיות (קלות וקשות) מקבלים טיפול מלא במרפאות שבקהילה"

קרא עוד...

כל השנה אנחנו מצפים לבואו של הקיץ, שמצטייר בדמיוננו כחופש, ים, בילויים בבגדים קלילים והנה כשהוא כבר כאן אנו חשים תשישות, כבדות וחוסר חשק לצאת אל מחוץ למזגן. רכזת תחום נטורופתיה ברשת מרפאות כללית רפואה משלימה, ד"ר אסתר מנחם (Ph.D), אומרת כי "החדשות הטובות שהשליטה בידינו ונוכל לשלוט בלחות ובחום הגוף ע"י התאמת האוכל שלנו למזג האוויר

קרא עוד...

קורל מנשרוב. סייעה לעשרות אלפים בעולם

קורל מנשרוב, מורה רוחנית, מאבחנת, מתקשרת ומטפלת רב-תחומית, מגיעה ממקום מושבה בלוס אנג'לס, אל מרכז הקונגרסים באשקלון שם תעביר סדנה ייחודית ומרתקת בנושא: "המסלול המהיר להטענה ושדרוג החיים באמת האהבה".

קרא עוד...

הסרט הדוקומנטרי "בובה ממוכנת" של רות ולק, הוקרן השבוע ביום עיון שנערך במרכז הרפואי לבריאות הנפש "מזור" ("מזרע" לשעבר) בעכו, כאשר בסיום ההקרנה, נערך דיון בהשתתפותם של הבמאית ועם פסיכולוג קליני

קרא עוד...

לימודי רכיבה טיפולית

לאחרונה אנו רואים עניין גובר של אנשים רבים בלימודי רכיבה טיפולית. יש לכך סיבות טובות - רכיבה טיפולית הפכה לטיפול מקובל מאוד הזוכה גם למימון של קופות החולים במקרים מסוימים.

קרא עוד...