גדרה

(בארץ)
עו"ד אילן יונס

סיעת "גדרותיים" במועצה המקומית גדרה הגישה עתירה לבג"צ כנגד שר הפנים, אריה דרעי, בדרישה כי יפעיל את סמכותו וימנה חשב מלווה למועצה המקומית גדרה. זאת, נוכח התנהלותו של ראש המועצה, מר יואל גמליאל (אחיה של השרה לשוויון חברתי גילה גמליאל) והמועצה שבראשותו, המתנהלת במשך שנים ארוכות בגרעונות עצומים ותוך חריגה בוטה מכללי המנהל התקין

(דרום)

העובדת הסוציאלית המיתולוגית, עליזה שלי, שהתקבלה לעבודה בחברת מ.ט.ע בשנת 1998, פרשה לגמלאות. מייסדת החברה, לאה זוהר הפיקה אירוע מרגש במסעדת "שיפודים" בו הודו חברי ההנהלה לגמלאית הטרייה על תרומתה הרבה לחברה ואף הזילו דמעה.

עליזה, נקלטה לעבודה ב-מ.ט.ע בגיל 52, ומאז ניהלה לא מעט מאבקים לזכויות העובד מול ההנהלה. היא דגלה בשיטת בונוס קבוצתי ולא אישי וחיזקה את משב הרוח של הצוות והמטופלים באמצעות שילוב בין מקצועיותה, ניסיונה ואישיותה המיוחדת. altמנכ"ל מ.ט.ע, אילן זוהר, נשא נאום אודות פועלה של שלי וריגש כשאמר בסיומו: "דורות עברו אצלך הכשרה, מורשת יפה את משאירה אחרייך, אנו מודים לך על הכל". שלי התרגשה מהמעמד המרגש ואמרה: "זוהי סגירת מעגל בשבילי, אני רוצה להודות ללאה שהסכימה לקבל אותי בגיל מאוחר יחסית למרות הלבטים. הגעתי ילדה ויצאתי מבוגרת, אבל כמו בכל דבר גם כאן הגיע הסוף ואומרים שכל סוף הוא התחלה חדשה". בתוך כך, הנהלת מ.ט.ע הפועלת למתן שירותי סיעוד, סיכמה את הפעילות השנתית המוצלחת שכללו גם את חגיגות חצי היובל לחברה וחבריה הרימו כוסית לכבוד שנת תשע"ד תוך סימון מטרות הרחבת פעילות החברה בערים נוספות, נוסף לאשדוד וגדרה, בהן פועלת מ.ט.ע מאז 1988.
(בארץ)

פלאי הטכנולוגיה הגיעו גם אל גיל הזהב: במסגרת חגיגות חצי יובל לחברת "מ.ט.ע" שנוסדה ע''י הגב' לאה זהר ב-1988, החליטו המנכ''ל, אילן זהר והסמנכ''לית, חדוה זיפר, לקיים פעילויות מיתוג נרחבות, לרבות שינוי הלוגו, בחירת סלוגן חדש - "הרבה יותר מטיפול", צירופה של חברת יחסי ציבור "דיאל תקשורת", שדרוג אתר האינטרנט והפקת אירוע לציון 25 שנים בו ישתתפו מאות עובדים ומטפלים, מן העבר ומן ההווה.