אהוד ברק, שר הביטחון ויושב ראש מפלגת העבודה אמר הבוקר בתכנית "הכל דיבורים" עם איילה חסון, ברשת ב' של "קול ישראל", כי הסגנון של עופר עיני, שאמר כי העסקת עוזרת פיליפינית בלתי חוקית היא מעשה של "אהבל", אינו ראוי. ברק התייחס להעסקת הפיליפינית ואמר שהייתה זו טעות, וכי אלמלא היה מדובר באשתו נילי פריאל זה היה מסתיים בקנס וכי המקרה של העסקת העובדת הזרה הוא מקרה של "בוזגלו הפוך". עוד הוסיף ואמר ברק כי ראה את העובדת פעם פעמיים, וכי לא התעמק בזהותה של העובדת ובתנאי העסקתה

בהתייחס לדברי עופר עיני אמר ברק כי גם עופר עושה טעויות וגם בני משפחתו. ברק נשאל על דברי אולמרט שלפיהם הוא ונתניהו לא אמרו אמת לוועדת טירקל, על כך השיב כי אלו דברי הבל של אדם שנמצא במצוקה, וכי עניין אמינותו והנורמות הפנימיות של אולמרט עוד יתבררו בבתי המשפט.

ברק אמר כי ימשיך להוביל את מפלגת העבודה, וכי הוא מתכוון להיאבק על דרכה של המפלגה. מבחינתי, אמר אהוד ברק, סדר הדברים הוא המדינה, המפלגה ואנחנו.

באשר לבועז הרפז הנחשד בזיוף "מסמך גלנט" אמר ברק כי הוא לא מכיר אותו. ברק אמר כי היה מהלך שנועד לשבש תהליך טבעי בתוך מערכת הביטחון של מינוי רמטכ"ל, וגם אחרי מה שאמרה המשטרה עדיין נותרו שאולות קשות שדרושות עדיין לבירור.