יצרנית הברזים הישראלית "מדגל", בבעלות קיבוץ גליל ים, משיקה ברז חדש בסדרת הברזים החדשנית Madgal Art - המשלבת לראשונה עיצוב מטאלי יוקרתי וצבעוניות מרהיבה. הברז החדש, מדגם pull out, מוצע ב- 4 צבעים מרהיבים: בורגונדי (אדום-יין), שחור, אפור ולבן.

כלים

דגם הברז החדש מוצע בקו עיצוב ישר ואלגנטי, והינו נשלף לנוחות העבודה במטבח. כמו כן, הוא משלב 2 מצבי זרימה, וכולל גם מפרק מסתובב של 360 מעלות, כך שניתן לסובבו לכל כיוון, לנוחות השימוש גם מחוץ לכיור. הברז החדש מצטרף לדגם הראשון בסדרה, שהושק בשנה האחרונה בסדרת "מדגל ארט", בעיצוב אלגנטי יוקרתי, הזוכה להצלחה רבה.

סדרת "מדגל ארט" מיוצרת מחומרים משובחים הכוללים מתכת איכותית וחומרים פולימרים מתקדמים (APM), המונעים חשש להימצאות עופרת בברז. הפולימר מוטמע גם בחלק החיצוני ומעניק את הצבעוניות המיוחדת.

ג'יין מטלון דרי, מנהלת השיווק בחברת "מדגל", מציינת כי סדרת הברזים החדשנית "מדגל ארט" זוכה להצלחה רבה בארץ ובחו"ל. זאת לאור ייחודה וחדשנותה של הסדרה, המשלבת טכנולוגיה, שילוב חומרים ייחודי ועיצוב חדשני, המאפשר להתאים את הברז לצבעים ולסגנון של המטבח. כמו כן, על ידי החלפה פשוטה של הברז ניתן להעניק למטבח מראה חדש ואופנתי.

אחריות – 7 שנים.

מחיר: 700 ש"ח.

להשיג: באולמות הקרמיקה המובחרות ברחבי הארץ.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS