היום נערך בבית התרבות בעיר לוד טקס חילופי מפקדים של משטרת לוד, בו החליף המפקד הנכנס, סנ"צ דורון תורג'מן, את המפקד היוצא סנ"צ יוסי קדם

מפקד המחוז ניצב בנצי סאו ציין כי בארבע השנים האחרונות קיימת מגמה של ירידה וצמצום הפשיעה בעבירות של התפרצויות לדירה וגניבות רכב, מספר אירועי הירי הבלתי חוקיים צומצם בעשרות אחוזים, ובוצעו מאות חיפושים אחר נשק וסמים, נמצאו מאות כלי נשק , בוצעו עשרות מעצרים של עבריינים אשר היו מעורבים באירועים אלו. כמו כן התייחס מפקד המחוז לחובה לפענח את מקרי הרצח אשר התרחשו לאחרונה בעיר.

סאו הוסיף עוד כי "תושבי העיר דורשים בצדק ובדין תחושת בטחון טובה יותר, העיר לוד הוכרזה כאתגר לאומי ואנו משטרת ישראל, מצוינים נהיה ,ותמיד נוביל אתגרים לאומיים. אנחנו יודעים לפעול גם כאשר מערכות אחרות קורסות ולא מתפקדות."

מפקד מרחב השפלה תנ"צ שמעון בן הרוש אמר כי "תחנת לוד הינה תחנה מיוחדת בעלת מאפיינים יחודיים עיר מעורבת המציבה אתגרים מורכבים. תחנת לוד הינה תחנה איכותית, מקצועית, ונחושה אשר הוכיחה את עצמה במבחנים קשים ובעמידה מול כל אתגר מורכב ככל שיהיה" . למפקד היוצא אמר "הובלת את התחנה להישגים יפים מאוד ולזכיה רצופה- פעמיים תחנה מצטיינת". למפקד הנכנס אמר " אין לי ספק שדרכך תוביל את התחנה לשיאים חדשים".