אם נמאס לכם להיאבק ביתושים שמסתובבים בביתכם ונראה שהם ממציאים מחדש את עצמם כל שנה, ומופיעים בסוגים מוזרים, שונים ומעצבנים יותר ויותר, יש שיטה בטוחה ויעילה להיפטר מהיתושים. רשת גלילה נגד יתושים היא הפתרון הטוב ביותר בשבילכם.

קרא עוד...

לפני מספר שבועות הלכה לעולמה אמה מורנו האיטלקיה בגיל 117, אישה שנחשבה למבוגרת ביותר בעולם. מעניין לדעת, שבשנת 2011 נפטר ביפן אחד מבין הכלבים הקשישים ביותר שחיו אי פעם, בגיל 185. כיצד זה אפשרי? מי שאינו מתמצא בחישוב הגילאים של כלבים, היה טוען שהכלב הזה מת בגיל 26 בלבד, כשבפועל מדובר בגיל מבוגר במיוחד עבור כלבים, שמעטים מגיעים אליו.

קרא עוד...

אוכל לכלבים

בעלי חיות מחמד ותיקים יודעים: כלבים יאכלו כמעט כל מה שניתן להם, בין אם מדובר באוכל של בני אדם ובין אם מדובר באוכל לכלבים, אוגרים או נמרים. בניגוד גמור לכלבים, חתולים הם הרבה יותר בררניים. הם לא יצללו כעיוורים לתוך צלחת ויחסלו אותה כהרף עין, החתולים ייקחו את הזמן להריח את האוכל, לאמוד את הטמפרטורה שלו ואפילו את הצורה שלו. למה?

קרא עוד...

אילוסטרציה - פינוי חוות סוסים (צילום: רשות מקרקעי ישראל)

בני משפחה אחת, שפלשו לאדמות ציבוריות בסמוך לפארק אריאל שרון בדרום תל אביב, תפסו אותן והקימו עליהן חוות סוסים ומחסנים לשימושם הפרטי, ללא היתר ובניגוד לחוק, פונו ע"י מפקחי החטיבה לשמירת הקרקע ברשות מקרקעי ישראל (רמ"י) באמצעות ציוד מכני והנדסי.

קרא עוד...

מתוך ההפגנה (צילום: ישראל נגד המשלוחים החיים)

כ-30 פעילים של ארגון ישראל נגד משלוחים חיים הפגינו בסוף השבוע והציגו מיצג מחאה נגד המשלוחים החיים. במסגרת המיצג צעדו הפעילים בדיזנגוף סנטר בחולצות שחורות עם לוגו של ישראל נגד משלוחים חיים ונפלו הפעילים על הרצפה, כהזדהות עם מאות אלפי הקורבנות של המשלוחים החיים המגיעים לישראל מדי שנה. 

קרא עוד...

מתוך דף האירוע בפייסבוק

למרות הבטחות משרד החקלאות לצמצם את המשלוחים החיים של עגלים וטלאים המובלים בתנאים מזעזעים לישראל, החלה מדינת ישראל לאחרונה לייבא בעלי חיים לשחיטה ממדינה נוספת – ספרד. בעקבות זאת החליט ארגון "ישראל נגד משלוחים חיים" להפגין מול שגרירות ספרד ולקרוא למדינה לא להצטרף ל"מדינות הדמים"

קרא עוד...

הפגנה באילת נגד המשלוחים החיים של בעלי חיים באניות. צילום: ישראל נגד המשלוחים החיים

בשבוע שעבר נרשם שיא במשלוחי עגלים וטלאים חיים וזאת למרות האיסור של משרד החקלאות לייבא עגלים לשחיטה מרומניה. במחאה על המשלוחים החיים התקיימו מספר הפגנות ואירועי מחאה חלקם סוערים במרכז אילת, נמל אשדוד, חיפה, מודיעין וחולון

קרא עוד...