קרדיט תמונה FREEPIK

אנחנו רוצים להאמין שאנו חיים בשלום עם מרבית בעלי החיים בעולמנו. חלקנו אוהבים מאוד בעלי חיים ואף מגדלים בבית כלב, חתול או תוכי. אך בעוד שיש בעלי חיים שלמדו לחיות אתנו ואנחנו איתם, קיימים גם בעלי חיים שעמם איננו מסתדרים כל כך בלשון המעטה. דוגמה לבעלי חיים כאלה היא היונים. הן נראות יפות ואין לנו בעיה איתן, אלא עם מעשיהן. היונים מלכלכות, מרעישות ועלולות לגרום גם למחלות. כשיש בעיית יונים באזור, אין ברירה אלא לקרוא למומחים להרחקת יונים.

קרא עוד...

אם אתם רוצים לדאוג לבריאות של חיית המחמד שלכם, אם חשוב לכם לוודא שהיא תמיד בריאה חיונית וגם מאושרת - חשוב שתשמרו על הבריאות הפיזית שלה. ואכן דאגה לחיות המחמד שלנו היא בגדר חובה, משום שאתם שומרים על יצור חי ולכן הוא באחריות שלנו, לטוב ולרע.

קרא עוד...

קרדיט תמונה: freepik

גם אם אתם מאוד אוהבים את החתול שלכם, הטיפול בארגז החול זוהי לא משימה נעימה. ארגז החול נועד על מנת לאפשר לחתול לעשות בו את צרכיו, ולכן המשימה לא מהנה במיוחד. אך עדיין על מנת שהחתול ירגיש בנוח לעשות בארגז החול את צרכיו, ישנו צורך לטפל בו בצורה נכונה. רגע לפני שאתם מרימים ידיים ומשאירים את המצב כפי שהוא, אנו נסביר לכם איך עושים זאת. אחרי שתקראו את המאמר הבא, כל הדברים שלא היו מובנים עד עכשיו יהפכו להיות מאוד מובנים.

קרא עוד...

קרדיט: pixabay

לגדל חיית מחמד זה לא עניין של מה בכך. אומנם זה נכון שנחמד מאוד לחזור הביתה ולקבל תשומת לב שכוללת אהבה מחיית מחמד, בלי קשר למי אתם ולאופן שבו התנהגתם היום, אך יחד עם זאת, זה מגיע גם עם אחריות רצינית ביותר. זה לא משנה אם יש לכם כלב או חתול, כי בכל מקרה, האחריות שלכם כלפי חיית המחמד היא גם לקחת אותה לווטרינר.

קרא עוד...

קרדיט: pixabay

כשמאמצים כלב, הדבר משול לילד קטן שמגיע כדף חלק אותו יש לעצב ולחנך. אחד הכלים לעשות זאת הוא כלוב אילוף שאמנם נכון שרבים מעקמים עליו אף (ולעתים בצדק), אך כדאי לדעת שאם עושים בו שימוש נכון, מדובר אפילו באלמנט שיכול להתחבב על הכלב! הוא נותן ראש שקט לכלבים ולבעליהם, שיודעים שכשיחזרו מהעבודה הבית יהיה נקי בלי בלגן כלל.

קרא עוד...

לא פעם, אנחנו יכולים לראות בסרטים ובסדרות טלוויזיה מארצות הברית, אנגליה, אוסטרליה ומדינות אחרות, מרחבים עצומים של שטחים, ובהם ישנן חוות סוסים אשר משרתות את התושבים מסביב, בין אם זה לטיולי רכיבה, בין אם זה לרכיבה מקצועית, רכיבת שטח ולסוגים אחרים של רכיבות.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים