אילוף כלבים הוא חלק חיוני בבעלות אחראית על חיות מחמד. זה לא רק עוזר ביצירת קשר חזק בינך לבין בין הלויה שלך, אלא גם מבטיח את שלומם ורווחתם. פקודת "אליי" היא הפקודה חיונית ביותר שכל כלב צריך ללמוד. פקודה זו שימושית במיוחד ויכולה להציל חיים במצבים שעלולים להיות מסוכנים. במאמר זה, נדון כיצד ללמד את הכלב ביעילות את הפקודה "אלי".

קרא עוד...

מתי זה הזמן להזמין את מאלף כלבים מקצועי? בכנות, ממש בהתחלה. אם תתחילו את האימון של הגור שלכם מוקדם, הסבירות שהוא יזדקק לשינוי התנהגות מאוחר יותר קלושה. אך בהנחה שוויתרתם על אילוף מוקדם, איך תוכלו לדעת שאתם זקוקים לעזרה של מקצוען? הנה 5 סימנים שיספרו לכם באופן חד משמעי שהכלב שלכם זקוק לאימון ושהגיע הזמן לקחת קורס אילוף כלבים מקצועי.

קרא עוד...

קרדיט תמונה: pexels

הם מתחננים כבר חודשים, אם לא לעוד אח או אחות, לפחות לגור כלבים. והאמת היא, שכלב חדש הוא דרך נהדרת ללמד את הילדים על טיפול ביצור אחר. הבעיה, מלבד סדרות החינוך שכרוכות באימוץ גור, אחד האתגרים המובהקים בטיפול בו הוא הלכלוך והריח. אז למרות שלבטח ללטף את הגור החדש כולם ישמחו, אבל מי יאסוף את השערות וינקה את הפיפי? הינה הדרכים שבהן כל המשפחה יכולה לשמור על הבית נקי.

קרא עוד...

בבואכם לקנות מזון לחיות המחמד שלכן, האם אתם מעדיפים לרכוש אותו באינטרנט או בחנות פיזית? מחקר שנערך לאחרונה בחן את התנהגות הצרכנים סביב מכירת מזון לחיות מחמד ומצא כי ישנן כמה מגמות ברורות בין אלו שקונים מזון לחיות מחמד שלהם באינטרנט, לבין אלו שקונים אותו בחנויות.

 

קרא עוד...

אקווריום לאימוץ דג

דגים הם חיות מחמד אידיאליות אם אין לכם הרבה זמן, יכולת או מקום לחיות מחמד אהובות ונפוצות אחרות שדורשות יותר טיפול ותשומת לב, כמו למשל כלב או חתול. מה גם שאקווריום עם דגים יכול להוסיף אלמנט עיצובי מלא בחיים ומהנה לכל המשפחה.

עם זאת, גם כדי לטפל בדגים עליכם להצטייד בציוד בסיסי. לכן ריכזנו לכם את הציוד שחשוב שיהיה לכם בהתחלה.

קרא עוד...

רוצים לקנות ציוד לחיית מחמד שאתם מגדלים? אוכל לכלב או חול לחתול? אין זה משנה כרגע מהו המוצר הספציפי אותו אתם צריכים, חשוב מאוד שתדעו שיש לא מעט חנויות חיות, אתם צריכים רק למצוא את החנות המתאימה והמומלצת שתוכל לענות על הצורך שלכם, ולאפשר לכם להצטייד בכל מה שנחוץ לכם. זאת בנוחות מקסימלית, במחירים משתלמים ועם שירות מושלם.

 

קרא עוד...