עבודה בחול

מגמת הגלובליזציה, שבמאה ב-21 קיבלה תנופה של ממש בזכות מספר תהליכים שמתרחשים במקביל, מאפשרת לכל אחד ולכל אחת מאיתנו לחפש עבודה לא רק בין מטולה לאילת ובין הים התיכון לנהר הירדן אלא גם בחול. בפרט ישנן 6 עבודות שאנחנו הישראלים נוהגים לעסוק בהן מעבר לים - וכדאי גם לכם להכיר אותן.

קרא עוד...

חופשה בחול

לחופשה בחו"ל יש תמיד פוטנציאל לשמח אותנו ולהטעין אותנו בשפע אנרגיות חיוביות. כיום, בזכות התחרות העזה בתחום התעופה והיכולת למצוא טיסות זולות לכל יעד כמעט, קל יותר מתמיד לצאת לחופשה שכזו.

קרא עוד...

העולם המודרני הוא מאוד חסר גבולות, אך מצד שני אנו תמיד חשים בו מעין סגירות, כאילו שהטכנולוגיה הקיפה אותנו מכל כיוון ואין שום מנוס ממנה. עם זאת, אין בנמצא אף אפליקציה המאפשרת לענות על הצורך לעצור וליהנות מהרגע. זאת מהסיבה הפשוטה שאין אפליקציה שתשתווה לאטרקציה שניתנה לנו על ידי הטבע עצמו. מדובר בשטחים הקסומים שנותרו כפי שהיו מאז ומעולם ומעניקים לנו את האפשרות להרגיש חלק ממשהו הרבה יותר גדול, ולעשות זאת בסביבה שמאפשרת לנו להרגיש גדולים מהחיים. נשמע סותר? לא כשמדובר בשיט על יאכטה משלכם, כאשר אתם מתפקדים בתור הקפטן הבלעדי ומשיטים את החברים, את הקרובים ואת האורחים שלכם לכל מקום שתרצו במי הים רחב הידיים.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים