טיול לפולין

כשאנחנו חושבים על מסע לפולין, בדרך כלל, עולות בנו מחשבות ותמונות על מסע של חבר'ה בתיכון אשר נוסעים להכיר את ההיסטוריה היהודית במדינה, את מחנות ההשמדה והגטאות שהוקמו בזמן מלחמת העולם השנייה. מסעות מסוג זה, עוברים לא רק תיכוניסטים, אלא גם חיילים וגורמים אחרים.

קרא עוד...

הודו היא מדינה קסומה שמושכת אליה רבים. חיילים סדירים סופרים את הימים שבהם הם יוכלו להשתחרר כדי לצאת להודו, זוגות רומנטיים מתכננים את הטיול המושלם שלהם ואפילו משפחות ישראליות לוקחות את ילדיהן כדי לראות את הארץ הרחוקה. אבל כדי לבקר בהודו, יש צורך לדאוג לפעולת הוצאת ויזה להודו לכל המשפחה.

קרא עוד...

אם אתם חולמים לטייל באחת המדינות המדהימות בעולם - אוסטרליה, אתם חייבים להוציא ויזה ורק אז לקנות את כרטיס הטיסה, אחרת כספכם ירד לטמיון. אין ספק כי כל אדם חייב לבקר לפחות פעם בחייו באוסטרליה, אך האם כל אדם אכן יכול לבקר ביבשת המהממת הזו? התשובה לכך היא כן, אך בתנאי והוא דאג לבקש ולקבל ויזה.

קרא עוד...

 5 יעדים שכל אחד חייב לבקר בהם

תכנון טיול לחו"ל טומן בחובו היערכות רבה הכוללת בחירת יעד, הזמנת טיסה, בחירת מלון ותכנון מסלול בהתאם לאטרקציות שאותו היעד מציע. בין היעדים הנפוצים תוכלו למצוא את ברלין, רומא, ברצלונה ופריז, אליהם מגיעים תיירים רבים מידי שנה. החוכמה בטיולים לחו"ל היא לא רק למצוא דיל אטרקטיבי במיוחד אלא להגיע למקומות מרהיבים ומיוחדים ברחבי העולם, אז עזבו את ברצלונה וברלין – אלה הם חמשת היעדים שאתם חייבים לבקר בהם:

קרא עוד...

קרדיט : Shutterstock

אין ספק שארה"ב היא אולי בין היעדים הפופולאריים ביותר בעולם לחובבי הטיול. המרחבים העצומים שיש בה, שפע האטרקציות, מסלולי הטיול וגם הנופים המתחלפים, מאפשרים לכל מי שמטייל בארה"ב ליהנות מטיול מגוון ומיוחד מאד. אך מה עם אלו שכבר גמעו מרחקים עצומים בארה"ב? ביקרו כמעט בכל האטרקציות המוכרות, ובכל זאת, רוצים להגיע אליה שוב, ולו כדי לחוות אותה הפעם מזווית קצת אחרת? לכל אותם אלו החשים כך, אלסקה היא היעד המושלם להגיע אליו - היא בהחלט יעד למתקדמים שבחבורה, לחובבי הטבע, בעלי החיים וגם האווירה השונה.

קרא עוד...

טיולים לחופש הגדול

החופש הגדול כבר מעבר לסיבוב והגיע הזמן לארגן טיול עם הילדים. אם אתם הורים שרוצים להעסיק את הילדים בחופש, בין אם מדובר בארגון ימי כיף עד לטיולים מעבר לים עם כל המשפחה – חשוב שתשימו לב לחמישה מקומות שווים לטיול עם הילדים.

קרא עוד...