קרדיט : Shutterstock

אין ספק שארה"ב היא אולי בין היעדים הפופולאריים ביותר בעולם לחובבי הטיול. המרחבים העצומים שיש בה, שפע האטרקציות, מסלולי הטיול וגם הנופים המתחלפים, מאפשרים לכל מי שמטייל בארה"ב ליהנות מטיול מגוון ומיוחד מאד. אך מה עם אלו שכבר גמעו מרחקים עצומים בארה"ב? ביקרו כמעט בכל האטרקציות המוכרות, ובכל זאת, רוצים להגיע אליה שוב, ולו כדי לחוות אותה הפעם מזווית קצת אחרת? לכל אותם אלו החשים כך, אלסקה היא היעד המושלם להגיע אליו - היא בהחלט יעד למתקדמים שבחבורה, לחובבי הטבע, בעלי החיים וגם האווירה השונה.

קרא עוד...

טיולים לחופש הגדול

החופש הגדול כבר מעבר לסיבוב והגיע הזמן לארגן טיול עם הילדים. אם אתם הורים שרוצים להעסיק את הילדים בחופש, בין אם מדובר בארגון ימי כיף עד לטיולים מעבר לים עם כל המשפחה – חשוב שתשימו לב לחמישה מקומות שווים לטיול עם הילדים.

קרא עוד...

נופיה המרהיבים והקסומים של תאילנד מושכים אליה מדי שנה מיליוני מבקרים מכל העולם. עלות המחיה הזולה, המלונות המפוארים, שפע האטרקציות ואתרי התיירות, החופים הלבנים, השווקים הססגוניים, עצי הקוקוס היפים, הקולינריה המשובחת, חיי הלילה התוססים, המופעים המלהיבים, מרכזי הקניות העצומים ומזג האוויר הטרופי הנעים הם שהפכו את תאילנד בעשורים האחרונים ליעד תיירותי נחשק כל כך.

קרא עוד...

ככל שעובר הזמן, יותר ויותר ישראלים מגלים את היתרונות האפשריים בהזמנה עצמאית של רכיבי החופשה השונים. הציפייה היא למגוון אינסופי של אופציות ולמחירים נוחים, הנובעים גם מהיעדר עמלת תיווך (רשמית או סמויה). מצד שני, ברור שיש בהזמנה אינטרנטית סעיפים שחשוב לשים אליהם לב ומספר סיכונים פוטנציאליים.

קרא עוד...

כל מי שמבקש לקבל ויזה לארצות הברית, צריך למלא מספר טפסים על מנת לקבל תאריך לראיון בשגרירות האמריקאית בישראל, אשר לאחריו יהיה ניתן לקבל את הויזה. מדובר בטפסים DS 160. טפסים אשר נידרש למלא דרך אתר האינטרנט של השגרירות באופן ישיר, ולהציג אותם גם בעת שאנחנו ניגשים לראיון.

קרא עוד...

בריטניה, יעד מועדף לחופשה על אלפי ישראלים ובצדק. אך יתכן שרבים מאתנו מפספסים את השכנה הצפונית. מאליס/Maelys "סקוטלנד ובפרט העיר אינדברו מהווים מרכז תרבותי ותיירותי מפתיע המציע עולם שלם וקסום של טירות עתיקות ומרחבים ירוקים אין סופים המושלמים לביקור משפחתי".

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

דצמ 30, 2018

4 אפשרויות לינה בתל אביב

תיירות בארץ
דצמ 27, 2018

חידוש ויזה לארה"ב

בעולם