מתים לצאת כבר לחופשה? חייבים את זה לנשמה?

אז איזה כיף שתמיד אפשר למצוא דילים ברגע האחרון, במחירים מוזלים וביעדים מפנקים! דילים ברגע האחרון מאפשרים לנו לשחרר קצת את הלחץ של חיי היומיום, להיות ספונטנים ולקפוץ למטוס מהיום למחר.

קרא עוד...

רוב האנשים שלא ביקרו בתאילנד לא יודעים רבות אודות הממלכה הדרום-מזרח אסייתית. גם מי שביקרו בה יודעים שביקור אחד או שניים לא מספיקים ויש הרבה מה לראות, לשמוע, ללמוד, לספוג וכמובן - לאכול.

קרא עוד...

קרדיט : Istock

נסיעה לחו"ל היא מרגשת אפילו עבור מי שעושים זאת לעיתים תכופות. כשאנחנו נמצאים רחוק מהבית, הטיפול באירועים שקל לנו להתמודד איתם בבית המוכר - עלול להפוך מאתגר במיוחד. חשוב לדעת שפוליסות רגילות של ביטוח נסיעות לחו"ל אינן מכסות מקרים של פציעה כתוצאה מעיסוק בפעילות הנחשבת, לפחות לפי תנאי הפוליסה, ספורט אתגרי. לפניכם סקירה שתעזור לכם להבין איך בוחרים ביטוח נסיעות לחו"ל כאשר מתכוונים לעסוק בפעילות כזו.

קרא עוד...

אין כמו זמן זוגי איכותי ונופש שמחדש את הכוחות ונותן אנרגיות חדשות. אולי חלקכם יהיו מופתעים, אבל גם את החופשה הזוגית החלומית, אפשר להוזיל באופן משמעותי. איך יוצאים לנופש זוגי מהסרטים בלי להרגיש שכבד בכיס?

קרא עוד...

איסלנד היא יעד תיירותי נפלא שבו אפשר לבקר לבד, עם בני זוג או עם המשפחה המורחבת. בכל מקרה, מומלץ להעניק עדיפות לטיול מאורגן וכך ליהנות ממגוון רחב של יתרונות

קרא עוד...

קרדיט : Istock

יש סיבות רבות לבקר בארה"ב, אשר מוכרת, ובצדק, כארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. יש מי שרוצים לשהות בארה"ב פרק זמן ארוך יחסית - חודשים ספורים, שנה ויותר, ללמוד, לעבוד, אולי אפילו להגר ולהעתיק את מרכז החיים לשם. אחרים רוצים לטייל בארה"ב, לערוך מסע ברחבי המדינה או לבלות חופשה קצרה באזור כזה או אחר.

קרא עוד...

 יפן טיול מאורגן

אחד הספרים הפופולאריים ביותר בישראל בשנות התשעים היה חווויה יפאנית של שפרה הורן. נדמה שלא היה בית בישראל שלא היה בו את הספר הזה. בדומה לספרו של עזריאל קרליבך "הודו" משנות הארבעים, אשר חשף את הישראלים לנעשה בחצי היבשת ההודית, כך ספר זה חשף בפני הישראלים את הנעשה באחת המדינות המעניינות ביותר במזרח אסיה ובכלל, וללא ספק באחת התרבויות מיוחדות ביותר שקיימות בעולם.

קרא עוד...