רכישת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל הינה עבור תיירים בכלל ותיירים ישראלים המבקרים בחו"ל בפרט, מהווה את חבל ההצלה האולטימטיבי, אם וכאשר הם נתקלים בבעיה רפואית חמורה בעודם בחו"ל או אם הם נתקלים בבעיות אחרות. זאת, בתנאי שפוליסת הביטוח התייחסה אליהן מראש והעניקה לתייר כיסוי איכותי עבורן. כיצד נולד הרעיון של ביטוח נסיעות לחו"ל? מה בין ביטוח נסיעות פספורטכארד לבין שאר ביטוחי הנסיעות לחו"ל המוצעים על ידי חברות הביטוח השונות בישראל ובכלל?

קרא עוד...

סביר להניח שיצא לכם לשמוע בשנים האחרונות על בטומי, גם אם עוד לא ביקרתם בה בעצמכם. אם פעם טביליסי הייתה היעד הבלעדי לטסים לגיאורגיה, היום זו בטומי שלגמרי גונבת את ההצגה כשיותר ויותר ישראלים מבקשים דילים לבטומי כדי להנות ממה שיש לעיר הקסומה הזאת להציע.

קרא עוד...

אין דבר שיכול להשתוות לרגע הזה, שמצאתם חבילות נופש משתלמות במיוחד ליעדים משתלמים במיוחד. אבל רגע לפני שאתם לוחצים על כפתור הרכישה, חשוב לעצור ולבדוק לעומק מה בדיוק מציעה לכם חבילת הנופש אותה אתם רוצים להזמין, על מנת לוודא שהחופשה החלומית שמשתקפת ממסך המחשב שלכם - אכן תשאר כזו גם במציאות. אז במיוחד עבורכם, מחפשי הדילים וחבילות הנופש, הנה כמה דברים שחשוב לבדוק רגע לפני שרוכשים חבילה נופש לחו"ל.

קרא עוד...

הרשויות בארצות הברית סגרו בתחילת נובמבר 2019 רשמית את תקופת ההרשמה להגרלת גרין קארד לשנת 2020.

השנה, שוב נבדקו אלפי  בקשות להגשמת החלום האמריקאי, ויותר מחמישים אלף אזרחים ממדינות שונות, יזכו להגשים את חלומם להגר לארה"ב. האחרים שפנו ושמותיהם לא עלו בהגרלה, יצטרכו לנסות את מזלם שוב בשנה הבאה.

קרא עוד...

אין ספק כי גורם משמעותי בקביעת מחיר החופשה שלנו הוא מחיר כרטיסי הטיסה, כאשר לעיתים קרובות הבדלי המחירים בין הכרטיסים לאותה הטיסה יכולים להגיע לעשרות או מאות של דולרים. אז איך מוצאים כרטיסי טיסה זולים לחו"ל? הנה כמה טיפים ששווה לאמץ:

קרא עוד...

אחת החופשות המושלמות עבור תיירים רבים היא חופשת קרוזים באירופה. יש לכך סיבות רבות. הספינה היא בית מלון צף ברמה גבוהה מאוד. יש בה כל מה שנדרש בכל חופשה פרטית אחרת ופינוקים נוספים ומגוונים. המתקנים כוללים בריכות ומתקני ספא וכושר, משטחי שיזוף ורביצה ועוד. יש בה שפע של מתקני משחקים. האירוח כולל ארוחות בוקר, צהריים, ערב, ובנוסף לכך, ארוחות לילה מפנקות ומזנונים פתוחים כל העת. בערבים דואגים לבידור מגוון. יש בה קזינו, פעילות לילדים בתוך משחקיות וכדומה. המטרה היא להנעים את שהות האורחים בכל רגע נתון.

קרא עוד...