במשך שנים, היינו רגילים לטוס לחו"ל עם פוליסת ביטוח נסיעות רגילה. לפני שהיינו יוצאים מהארץ, יצרנו קשר עם חברת הביטוח, רכשנו ממנה פוליסה, היינו משלמים עבורה מחיר קבוע מראש, התנאים היו ברורים, מה שצוין בפוליסה, זה מה שיכולנו לקבל מחברת הביטוח ואכן קיבלנו בסופו של דבר, אם תבענו את מימוש הפוליסה בגין סיבה כזו או אחרת.

קרא עוד...

הוויכוח איזו עיר עדיפה, רומא או מילאנו, מתנהל כבר שנים. הוויכוח הזה התעצם עם הפיתוח האחרון של טכנולוגיה חדשה כמו Uber ו-Airbnb שורף את הקלפים ומוכיח שיש יותר הזמנות ברומא, אך למילאנו באים בעיקר לשופינג יוקרתי ואיכותי. אז איזו עיר עדיפה למטייל הישראלי?

קרא עוד...

קרדיט תמונה FREEPIK

כמה שלא נרחיב את התיאור על העיר צ'אנג מאי, לא נוכל לספר לכם את כל האטרקציות המטורפות והמדהימות שיש לעיר הזו להציע. צ'אנג מאי, היא בירת הצפון וכל שנותר לכם כדי להנות וגן העדן הזה, הוא להיכנס לאתר התיירות תאי טורס ולהתכונן לחוויה מעולם אחר.

קרא עוד...

קרדיט תמונה FREEPIK

אם אתם מטיילים מדי פעם בחו"ל או בישראל, סביר מאוד להניח שיצא לכם להשתמש בשירותיו של אתר בוקינג (Booking). ה-אתר להזמנת מקומות לינה, ביניהם מלונות, צימרים או דירות. אתר  Booking  מציע מגוון אינסופי של אפשרויות לינה להזמנה מהירה, פשוטה’ ולעיתים גם זולה בהשוואה לאפשרויות הזמנה אחרות.

קרא עוד...

קרדיט: pixabay

שגרת החיים העמוסה שלנו מחייבת כל אחד מאיתנו לקחת פסק זמן, ופשוט לנפוש ולנוח. כשמדובר בנופש, ישראלים רבים אוהבים לטוס ולטייל ברחבי העולם, ובצדק. הנופים המרהיבים, שבירת השגרה וכל המוכר לנו, באמצעות ביקור במדינה שונה, מהווה חוויה מרגשת ומהנה, וכשמדובר בטיולים מאורגנים דרך מגה תיירות, החוויה רק משתדרגת

קרא עוד...

קרדיט תמונה FREEPIK

אז קבלתם החלטה נבונה לצאת לחופשה עם כל המשפחה או חברים. וכבר התיישבתם אל מול המחשב, השוותם מחירים ובחרתם טיסות מצוינות וזולות לדובאי, כך שאתם גם יודעים באלו תאריכים החופשה שלכם עתידה להיות. כעת מה שנשאר לכם לעשות הוא לסגור על בית מלון בו תלונו בכיף ובנוחות, ולתכנן את הטיולים והאטרקציות. אמנם איך תגיעו ממקום למקום? האפשרות המומלצת אם אתם רוצים שקט נפשי ויישוב הדעת, היא לחפש השכרת רכב בדובאי. מחיר ההשכרות של הרכבים זולה יחסית נע בין 50 דולר ל200 דולר.

קרא עוד...