דיסנילנד בפריז נחשב לאחד מהפארקים האהובים באירופה ומטיילים ישראלים רבים נוהגים לכלול את הביקור בפארק כחלק מהתוכניות לביקור שלהם בפריז וישנם גם כאלו שאפילו מקדישים טיול שלכם לביקור בפארק הקסום. במאמר זה נסקור עבורכם את הפארק ואת מה שהוא מציע ונעזור לכם להחליט האם שווה לכם לכלול את הביקור בפארק בטיול הבא שלכם או שזאת לא האטרקציה היעודית עבורכם.

קרא עוד...

בחינת הזדמנויות עבודה באירופה ומחוצה לה יכולה להיות סיכוי מרגש עבור מחפשי עבודה. עם זאת, חיוני לשקול את היתרונות והחסרונות הפוטנציאליים לפני קבלת החלטה כה משמעותית. במאמר זה, נבדוק את היתרונות והחסרונות של עבודה באירופה ומחוצה לה, ונעזור לך לבצע בחירה מושכלת.

קרא עוד...

Image by frimufilms on Freepik

על שפת הים השחור מחכה לכם בטומי, עיר הנמל התוססת בגיאורגיה, שמושכת נופשים ישראלים רבים. בטומי היא יעד קיט עם חופים יפים, מלונות מפנקים ושלל אטרקציות לחופשה מהנה ובלתי נשכחת מרחק טיסה קצרה מהארץ.
מה חשוב לדעת לפני שטסים לבטומי? ממציאת טיסות ודילים ועד תכנון טיול נפלא. כל הטיפים בכתבה שלפניכם:

קרא עוד...

שנה הבאה צפויה להיכנס לתוקף הויזה החדשה לאירופה.

הכירו גם אתם את השחקן החדש בשוק - ויזת ETIAS החדשה לאירופה.

שמעתם נכון, גם ישראל צפויה להיכנס לרשימת המדינות אשר יידרשו באשרת כניסה טרם כניסתם לאחת ממדינות שנגן האירופיות. בין הרשימה הארוכה של 30 מדינות תחת אמנת שנגן נמצא גם את גרמניה, אשר גם אליה כאמור תדרשו בויזה במעמד כניסתכם למדינה.

קרא עוד...

תכנון חתונה יכול להיות משימה מכריעה, אבל כשמדובר בחתונת חלומות בקפריסין, האפשרויות הן אינסופיות. עם הנופים המדהימים, ההיסטוריה העשירה והתרבות התוססת שלה, קפריסין מציעה את הרקע המושלם לחגיגת אהבה בלתי נשכחת באמת.

קרא עוד...