ביטוח

(ביטוח)
עו"ד לירון ביבר-הררי. צילום: שירה לוי

מחקר: למרות העלייה בתאונות בהם מעורבים בני נוער בזמן החופשה ההורים לא מודעים לכך שלילדיהם מגיע פיצוי של עשרות אלפי שקלים ממשרד החינוך. הילדים יוצאים בקרוב לחופשת הפסח, ועם החופשה מגיעות גם התאונות. 

(תשתיות)
צילום: אילוסטרציה

הקבלנים לוחצים, המהנדסים עוצמים עין, הרשויות נמנעות מאכיפה והמדינה, כנראה שלא אכפת לה, הכסף חורץ גורלות ומסקנות ועדת זיילר לא מעניינו של שום משרד ממשלתי, כל משרד מטיל האחריות על משרד אחר ובינתיים? אנשים נהרגים. אנשים שיוצאים לעמל יומם מסתכנים ומסכנים גם ילדים בדרכם לבית הספר. משפחות נהרסות והחרפה של סטנדרט פיקוח לקוי בישראל הפך לנורמה.

(ביטוח)
עו"ד סאמי אבו ורדה. צילום: יח"צ

בית הדין לעבודה יפסוק: מי צריך לבדוק בעיות בעמוד השדרה? אדם שנפגע בגבו בתאונת דרכים טוען שבועדה רפואית של הביטוח הלאומי בדק אותו נירולוג ולא האורתופד שהיה בוועדה כשאדם מגיע לוועדה רפואית של המוסד לביטוח לאומי המונה שלושה רופאים, הוא מצפה שרופא מומחה בתחום הפגיעה יבדוק אותו ויקבע את נכותו.

(ביטוח)
ביטוח סיעודי ארוך טווח שצפוי להיכנס לתוקף בשנת 2017, נועד לשמור על זכויות המבוטחים לאורך כל חייהם, ולהיות זמין עבורם בגיל מבוגר.

הממונה על שוק ההון מפרסמת פתרונות שיבטיחו ביטוח סיעודי משופר - הפתרונות מגוונים את סל המוצרים בביטוח סיעודי ומורכבים משני מוצרים: ביטוח סיעודי קבוצתי ארוך טווח וביטוח סיעודי למצטרפים מבוגרים. הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, דורית סלינגר פרסמה היום 2 תכניות לביטוח סיעודי שמעניקים פתרונות למבוטחים - ביטוח סיעודי קבוצתי ארוך טווח וביטוח סיעודי למצטרפים מבוגרים.

(ביטוח)

אתם חוסכים שקל לשקל, בונים תוכניות, מקימים מקום, צוברים קהל לקוחות, יוצרים קשרים ומצליחים להריץ עסק משלכם כמו שתמיד חלמתם.

(השוק)

קבוצת שגריר שירותי רכב מדווחת על תוצאות הרבעון השלישי של 2016 - צמיחה משמעותית ורווח נקי בשנה מוצלחת במיוחד. צמיחה של כ-16.8% בהכנסות ל-46.5 מיליון ש"ח; גידול של 33.5% ב-EBITDA ל–4.6 מיליון ש"ח; מעבר מהפסד נקי של 1 מיליון ש"ח ברבעון המקביל לרווח נקי של 2.1 ש"ח. התחלת הפעלת מיזם אוטותל – מנוע הצמיחה של הקבוצה

(ביטוח)
עו"ד רפאל אלמוג - לנושאי ביטוח ונזיקין. צילום: אפרת ספקטור

שיטת מצליח בביטוח: על אף שביהמ"ש פסק כי אין לבקשה זו כל בסיס וכי היא לא מופיעה בפוליסות הביטוח, חברות הביטוח ממשיכות לפסול חולים הסובלים מבריחת שתן, בטענה שאין בידם אישור אורולוג למצבם

(כלכלה צודקת)

פחות מ-5% מתביעות הביטוח על סוגיהן מתקבלות שירות חדש מאפשר לראשונה לכל אחד לבדוק האם וכמה פיצויים מגיעים לו, להגיש באופן עצמאי תביעות ביטוח - "נדרשה שנה להנגיש לציבור באופן ידידותי את המידע שנדמה שיש מי שפועל להסתרתו" פורטל חדש המושק בימים אלה יאפשר לראשונה לכל אזרח להגיש בעצמו וללא סיוע עורך דין תביעות לביטוח הלאומי, לחברת ביטוח או למשרד הביטחון.

(ביטוח)

השר לשעבר גדעון סער בכנס אלמנטר באילת: "שומרי הסף לא מונו להיות סוהריה של הכלכלה הישראלית". סער תקף את רגולציית היתר בישראל: אימפריה של ניירת שמבקשת כל בוקר מחדש להגביל את המגזר הפרטי; שפת הפקידוסטן רק מתעדכנת מידי יום

נוצר ב-16.08.2016 02:08
(מאמרים - כלכלה)

מגמת הסטת ההשקעות לחו"ל ממשיכה לגדול, וכך גם הנכסים המנוהלים בתעודות הסל המשקיעות במדדים מחוץ לישראל. מגמה זו חלחלה גם למשקיעים הפרטיים, אולם מגוון האפשרויות הרב עשוי לבלבל אפילו משקיעים מנוסים. על כן, חשוב לדעת כיצד לבחור תעודת סל בחו"ל ומהם השלבים העיקריים שיש לשים עליהם דגש בעת בחירת תעודת סל.