פרשת נעמה מרגוליס והתופעה החדשה של הדרת נשים גורמות לגל זעם ציבורי ולמתיחות חסרת תקדים בין חרדים לחילונים בישראל - לאחר שאמש הואשם צלם הארץ אלכס ליבק ביריקה על ילדה חרדית בת 4, הבוקר הותקף הרב דוד ברוורמן, מרצה בארגון "ערכים" ואיש הרדיו החרדי 'קול חי' על ידי אדם חילוני בעת שנסע באוטובוס מרמת גן לכפר סבא

בראיון לתוכנית "חי על הבוקר" עם רונן גרוס ברדיו 'קול חי' גולל הבוקר הרב ברוורמן את הסיפור: "עליתי לקו 567 שנוסע מז'בוטינסקי לכיוון כפר סבא, ישבתי באוטובוס, הייתי החרדי היחיד שלבוש כחרדי ולפני, שני ספסלים,ישב שם יהודי שנראה בגיל חמישים שישים וקרא בעיתון.

באיזה שהוא שלב הבנאדם קם בעצבים, ואני ככה בהיתי בחלל, חשבתי מחשבות, לא ידעתי מה הולך לקרות. הוא גלגל את העיתון ביד וזרק והטיח את העיתון בפרצוף שלי, ואמר לי - ככה אתם נראים, תתביישו לכם, תראה איך שאתם נראים"

"הייתי בהלם מהשניה הראשונה. מכיוון שאני מאוד קשור להומור, אז אמרתי לו: "תשמע, לא היית צריך, תודה רבה, לא ביקשתי אבל אם אתה נותן לי את זה בכח תודה רבה." מספר ברוורמן.

"אבל אז פתחתי את העיתון, רואים את התמונה של הילדה של משפחת מרגוליס, אותה ילדה מסכנה, בכותרת שמרוחה על כל העמוד, אותה ילדה שאיזה שהוא חרדי ירק עליה - אז צריך לספוג את העיתון בפרצוף.

פתאום הבנתי עד כמה הרשעות של אנשי 'ידיעות אחרונות' ושל אלה שמשלמים לידיעות אחרונות לפרסם את הכתבה הזאת היא כל כך נוראה, כל אחד מאיתנו זוכר את השמות של אותם ילדים, לא עלינו שנפצעו או נהרגו, את השמות אנחנו זוכרים כי הלב שלנו מאוד מתרכך כשמדובר בילדים קטנים.

אותו אדם עלה לו הדם לראש הוא פשוט קרא בעיתון את כל מה שכתוב על הילדה הזאת, והנה הזדמנה לו מציאה - חרדי מדמם, דוס מתקדם שיושב בכסא, מה אתה צריך יותר מזה?"