אחרי ש ״מאוהב״ ו- ״יש לנו אהבה״ של סאבלימינל כבשו את פסגות המצעדים והפכו לשניים מהלהיטים הכי גדולים של השנה האחרונה, משחרר סאבלימינל את "באה לי טוב" שיר חדש בו הוא משתף פעולה עם הראפר אבי מסיקה והזמר קובי פרץ. התוצאה: להיט היסטריֱ!!!

כלים

״באה לי טוב״ מבשר על אלבום האוסף הכפול (ב 25/3 בחנויות) של סאבלימינל "היצירה שלי" - 40 הלהיטים הגדולים ביותר.

http://www.youtube.com/watch?v=3-3-SU1yJ-o

בעשור האחרון הפך סאבלימינל לאחד מהזמרים, היוצרים והמפיקים המובילים בתעשיית המוסיקה הישראלית כשהוא חתום על אינספור להיטי ענק והפך לאחד מהאנשים המשפיעים והחשובים בתעשיית הבידור כשהוא מביא אמירה ציבורית נקבת בשיריו.

בבעלותו של סאבלימינל חברת התקליטים TACT TRECORDS. תחת קורת הגג של TACT TRECORDS סאבלימינל הפיק והוציא לאור עשרות אוספים ואלבומי סולו לאמנים צעירים ומבטיחים, דאג לקידומם ולפריצתם בתודעה הישראלית.

סאבלימינל הוא אמן רבגוני ומיוחד ובכל פעם מצליח להמציא את עצמו מחדש מבחינת מוזיקה/סאונד/הפקה/אופנה וכך פורץ דרך חדשה לרבים. לאורך השנים יצר סאבלימינל שלל פרויקטים: "ישראלים עצבניים" (1997), "האור מציון" (2000) "האור והצל" (2002), "אולסטארז" (2004), "בדיוק כשחשבתם שהכל נגמר" (2006) ובשנה שעברה את האלבום עמוס הלהיטים "JEW-NIVERSAL" (2011).

היצירתיות של סאבלימינל באה לידי ביטוי גם בפן העסקי. כך חברת התקליטים TACT TRECORDS שבעלותו הייתה מפורצי הדרך בתחום השיווק הדיגיטלי ובסטרייט מרקטינג.

בזכות מעורבותו הגדולה של סאבלימינל בחיי הלילה מגיל צעיר, הבין את הנתק שהיה קיים לפני עשור בין עולם המופעים לעולם המועדונים והגה את המודל "מופע פריצה". בכך פתח סאבלימינל דרך לאומנים רבים לפרוץ לתודעת קהל הביילינים של חיי הלילה.

"היצירה שלי"

לאחר למעלה מעשור של עשייה מקומית ובינלאומית ואין ספור הצלחות מוציא סאבלימינל לאור אלבום חדש וחגיגי האורז בתוכו מעל ל 40 מלהיטיו הגדולים ביותר. באלבום "היצירה שלי" תוכלו למצוא 5 שירים חדשים מתוכם 2 כבר הספיקו להפוך ללהיטים גדולים ("מאוהב" עם לירן אביב ו- "יש לנו אהבה" עם אתניקX)

הסינגל השלישי מתוך האלבום "היצירה שלי" הוא שיתוף פעולה מיוחד עם הראפר אבי מסיקה (החתום ב- TACT TRECORDS) ולא אחר מאשר קובי פרץ !

סאבלימינל מתהדר בקריירה מוזיקלית מפוארת על טהרת היפ הופ וראפ בעברית. בשיריו השונים שילב מוזיקה מזחית, סול, רגאיי, אלקטרו, דאנסהול, האוס, רגאטון, פופ ועוד...

סאבלימינל אירח בשיריו אמנים רבים, בינהם שרית חדד, אייל גולן, דנה אינטרנשיונל, שלומי שבת, דויד ברוזה, איציק שמלי, רון שובל, אתניקX, מומי לוי, הגבעתרון, סיוון, קובי פרץ, גד אלבז, ליאור פרחי ועוד... לצד אמנים בינלאומיים מהשורה הראשונה כמו- wyclef jean, tony tuch miri ben-ari, dada, wu-tung, ועוד...

ברפרטואר היקר מפז של סאבלימינל להיטי ענק כמו טורו, בת 60, תזהר ממנה, פרחים בקנה, הסוד, אני יכול, תקווה, עלי, זה קורה, קלאסית ופרסי, עיניים להם, שטח ההפקר, הלוואי, הפינאלי, חי מיום ליום, ילד רחוב, הכול מלמעלה, יותר מזה אנחנו לא צריכים ועוד... ועוד... ועוד...

עבור רבים מאיתנו האלבום "היצירה שלי" הוא פסקול העשור האחרון במוזיקה הישראלית. "מכונת הלהיטים", סאבלימינל חוגג עשור מוצלח מאוד עם אלבום חדש ומבטיח להמשיך ולהפתיע גם בעשור הבא....

באה לי טוב - מילים:

את באה לי טוב, את גורמת לחשוב עלייך כל הלילה

הי סינגולדה נגן לה נגן כן, הי סינגולדה נגן, תנגן

הי סינגולדה נגן לה נגן כן, הי סינגולדה נגן, AGAIN כן

את באה לי טוב

בא לי לזרום בקור בחום

בא לי בירה ביד במועדון

בא לי חברה מסביב עם ידיים באוויר

למה אין בחורה כאן שאנ'לא מכיר

אז תנו לו בכבוד עוד כמו בפינאלי

הופה קלוט ת'פלואו פנומנאלי

באלי מה שבא לי אינדיבידואל

היפ הופ בסגנון אוריינטלי

בא לי לקרוע את העיר

בא לי לא משנה לי המחיר

וואלק וואי לי וואי לי מי פה לא מכיר

את הווליום מגביר מפוצץ את השיר

לי בא עוד בגלובאלי בגדול

בא לי להמשיך לתפס לא ליפול

זה רק ארבע אותיות והן אומרות את הכול

בא לי בא לי בסאבלימינלי כי אני יכול

את באה לי טוב

את גורמת לחשוב עלייך כל הלילה

לא אפסיק לאהוב

אמיתי וקרוב עד הסוף נרקוד ביחד

בא לי בא לי עליה כמה בא לי עליה

מה קורה פה לא יודע לא רואה ולא שומע

בא לי לומר לך את החיים שלי

ולתת לך ת'לילות ות'ימים שלי

אז תקשיבי לי כפרה אני לא רק מאוהב

למה כלום לא יהיה אותו דבר מעכשיו

זה הבום שהעיף לי את הלב מהגב

היקום הזה ענק ואין דבר מעליו

איך שבאתי קלטתי את האחת

לשון בלעתי מהופנט אין חיבור לאדמה

"מסיקה" חיי במציאות מדומה

היי סינגולדה נגן לה נגן

מתאפס על עצמי מתחמם מתקדם

פתאום אני מולה ולא הספקתי לחשוב

הדבר הראשון שיצא לי זה

את באה לי טוב

את גורמת לחשוב עלייך כל הלילה

לא אפסיק לאהוב

אמיתי וקרוב עד הסוף נרקוד ביחד

הי סינגולדה נגן לה נגן כן, הי סינגולדה נגן, תנגן

הי סינגולדה נגן לה נגן כן, הי סינגולדה נגן, AGAIN כן

את באה לי טוב

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS