כלים

אסתר פולארד אשתו של המרגל הישראלי יהונתן פולארד קבלה אמש (ב') אות מגן מפורום סגני ראשי ערים המתקיים בימים אלו בירושלים. בנאום מרגש היא הזכירה את הקשר בין שחרור יהונתן פולארד לזה של גלעד שליט: " יהונתן הוא המפתח לשחרורם של כל השבויים, ברגע שהוא בחוץ כולם בחוץ"

IMG_7834אמש, בפתיחת פורום סגני ראשי ערים המתקיים בימים אלו בירושלים, קיבלה אשתו של יהונתן פולארד אות מגן ממר אורי בוסקילה-יו"ר פורום סגני ראשי ערים וסגן ראש עיריית בת-ים ומשלמה בוחבוט יו"ר מרכז השלטון המקומי בישראל.

בנאום מרגש הזכירה אסתר פולארד את גלעד שליט: "אנחנו מאוד תומכים במאבק לשחרורו של גלעד שליט. אני רוצה להזכיר לכולם, צריך להתייחס ברצינות לשחרורו של יונתן כדי שגם גלעד שליט יחזור הביתה סוף - סוף. יונתן הוא המפתח לשחרורם של כל השבויים, ברגע שהוא בחוץ כולם בחוץ".

אסתר פולארד הזכירה את הדיווחים על כך שעד היום לא נשלחה בקשה רשמית לאמריקאים מצד ראש הממשלה בנימין נתניהו לשחרור יהונתן. בנוסף, אסתר הדגישה כי לפני ארבע שנים ביוזמה יו"ר פורום סגני ראשי ערים מר אורי בוסקילה, עריית בית ים אימצה את יהונתן והעניקה לו אזרחות כבוד דבר שמאד חיזק אותו.

"יש הרבה בכירים בארה"ב שפועלים לשחרור בעלי", אמרה אסתר פולארד והוסיפה: "אני קוראת לכל סגני ראש העיר בכל הארץ לאמץ את יהונתן כאזרח כדי שזה יהווה מסר לאמריקאים שעם ישראל רוצה אותו הביתה".

היום (ג'), גם שר הפנים אלי ישי אשר אף הוא השתתף בפורום סגני ראשי ערים, התייחס לשחרור יהונתן פולארד ואמר: "כולי תפילה שלאחר כל כך הרבה שנים זה יסתיים ויהונתן יחזור הביתה".