כלים

ברגע האחרון: נוספה הצגת חינם לפסטיבל תיאטרונטו: "אנרגיות טובות" –סאטירה אקטואלית בביצוע תלמידי כיתה י"ב שהטקסט שלה הוא - תמליל ישיבת ועדת הכלכלה של הכנסת שעסקה בנושא הגז הטבעי

תלמידי כיתה י"ב, במגמת התיאטרון של תיכון עירוני א' לאומנויות, יעלו במסגרת תיאטרונטו 2012 שיתקיים בין ה 9-11 באפריל ביפו העתיקה את ההצגה החדשה:"אנרגיות טובות".

זוהי קומדיה סאטירית שנכתבה על ידי ...חברי ועדת הכלכלה של הכנסת בפרוטוקול מספר 320 שנלקח כציטוטים ישירים מהדיון שעסק בגז הטבעי. ההחלטה אם לצחוק או לבכות בידכם.

מתוך המופע :

"אנסטסיה מיכאלי: אני רוצה להציע הצעה כאן בפורום הזה. שחברת הכנסת שלי יחימוביץ, מאותם חברי כנסת שפועלים נגד הדיון הזה, שייקחו קסדות ויילכו לחפור וינסו לחפש גז וינסו להביא את התרומה למדינה. תודה רבה.

שלי יחימוביץ: אדוני היושב ראש, מעיר לי חבר הכנסת חנין שלחברי הכנסת אסור לעבוד בעבודה נוספת

היו"ר אופיר אקוניס: אולי חברת הכנסת מיכאלי התכוונה בהתנדבות, היא לא אמרה בשכר

אנסטסיה מיכאלי: בהתנדבות, בוודאי

היו"ר אופיר אקוניס: היא אמרה שתיקחי קסדה ותחפרי והיא לא אמרה אם זה יהיה בשכר או לא. אם אני שמעתי נכון את דבריה, דובר על עבודה התנדבותית וזה מותר."

במסגרת תיאטרונטו 2012 שיתקיים באולמות יפו העתיקה יועלו מבחר הצגות לילדים ולמבוגרים, בתוכן 8 הצגות שיתחרו על פרס ההצגה הטובה ביותר על שם השחקן ניסים עזיקרי ז"ל וכן לראשונה 5 מופעי מחולנטו – יצירות של כוראוגרפים חברי עמותת הכוראגורפים לרקדן יחיד .

בין ארועי ה"חינם" נזכיר את פעילות תלמידי בית הספר לאמנויות סמינר הקיבוצים אשר יקימו ברחבת התיאטרון הערבי עברי דגם של אניית השלום של אייבי נתן ו"ישדרו" לבאי הרחבה, בהשתתפות כ– 70 תלמידים.

בימוי: לי ירון .

שחקנים: תמר אמיר, תמר אסתרקין, דין בית און, ארגמן קדוש, דניאל אליאס

אורך המופע: חצי שעה

כל ערב ב 22:00 באולם הכליף העליון

*הכניסה לאירוע חופשית, על בסיס מקום פנוי

מנהל התיאטרונטו, המתקיים זו השנה ה – 22 הוא יעקב אגמון.

הפקה: "בימות 2000".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS