חברים חדשים בוועד המנהל של אוניברסיטת תל אביב: ד"ר אלי אופר, עקיבא מוזס וסבר פלוצקר התמנו כחברי הוועד המנהל של אוניברסיטת תל אביב

כלים

ד"ר אלי אופר , יו"ר נשיאות "יוריקה", שימש בתפקיד המדען הראשי בין השנים 2002-2010. בין תפקידיו בעבר: ראש מטה וסמנכ"ל למו"פ ברפא"ל ושותף עצמאי ב"גיזה", חברה להון סיכון. ד"ר אופר בעל תואר PHD בהנדסת מחשבים מאוניברסיטת טקסס באוסטין, ארה"ב ובעל תואר ראשון ושני בהנדסת חשמל מטעם הטכניון.

אופר שימש בין היתר כיו"ר של דירקטוריונים לקרנות מו"פ בינלאומיות, ביניהן: קרן מו"פ ארה"ב ישראל, קנדה ישראל, בריטניה ישראל וקוריאה ישראל.

עקיבא מוזס, הינו בעל תואר שני ב-MBA ותואר ראשון בכלכלה ובמדע המדינה מטעם האוניברסיטה העברית, משמש מנכ"ל ונשיא כי"ל, הנחשבת לאחת מהחברות המובילות בעולם לדשנים. הוא החל עבודתו בחברה בשנת 1974 ומילא בה שורה של תפקידים ניהוליים עד למינוי למנכ"ל ונשיא החברה בשנת 1999.

סבר פלוצקר, משמש כפרשן ועורך כלכלי ראשי של ידיעות אחרונות. בעבר שימש כעורכו הראשי של עיתון "על המשמר". בתפקידו בידיעות אחרונות, פרסם פלוצקר אלפי מאמרים, כתבות, תחקירים ופרשנויות, ניתוחים וראיונות.

הוא זכה בארבעה פרסי עיתונות יוקרתיים, ביניהם, פרס סוקולוב לעיתונות כתובה ופרס אוניברסיטת תל אביב למצוינות ומקצוענות בעיתונות.

פרופ' יוסי קלפטר, נשיא אוניברסיטת תל אביב וד"ר גיורא ירון, יו"ר הוועד המנהל של המוסד, הביעו סיפוק על הצטרפותם של החברים החדשים, הנמנים עם עמודי התווך של החברה הישראלית, והביעו ביטחון, שהם יתרמו רבות לקידום מטרותיה של האוניברסיטה.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

אפר 23, 2020

ד"ר רון ברנט מונה לתפקיד מנהל המחלקה לרפואה דחופה במרכז שניידר

הנהלת מרכז שניידר הודיעה על מינוי חדש בבית החולים: ד"ר רון ברנט מונה לתפקיד מנהל המחלקה…
דצמ 18, 2019

תואר ראשון בחינוך למען דור העתיד

ככול שהעולם בו אנו חיים משתנה ומתאים את עצמו לעתיד הטכנולוגי, כך גם דרכי ההוראה וחומרי…
דצמ 11, 2019

כיצד אפשר להשלים כיום בגרויות

לא מעט אנשים אשר אינם סיימו בתיכון את כלל הבגרויות אשר נדרשו להם על מנת שיקבלו תעודת…
נוב 12, 2019

עבודות סמינריון ולימודים

סמינריון, עבודות סמינריון, עבודה סמינריונית, כתיבת סמינריון, כתיבת עבודות, כתיבת עבודה…
יונ 13, 2019

מתקשים במקצועות אנגלית ומתמטיקה? מרכזי לימוד מטיק- הצלחה אישית לכל תלמיד

כמעט כל הורה עם ילדים בחטיבת הביניים והתיכון, מכיר את הקשיים בהם נתקלים התלמידים כתוצאה…