ביום חמישי השבוע: השר להגנת הסביבה, גלעד ארדן, יעניק את "אות נאמן השטחים הפתוחים" לדינה רצ'בסקי, ראש מינהל התכנון לשעבר במשרד הפנים ולחנן ארז, ראש המועצה האזורית מגידו, על תרומתם לשמירת השטחים הפתוחים. זאת במסגרת כנס לרגל 20 שנה למכון דש"א בחברה להגנת הטבע

כלים

מכון דש"א של החברה להגנת הטבע חוגג בימים אלה 20 שנה להיווסדו וביום חמישי השבוע יתקיים כנס מיוחד לרגל האירוע, תחת הכותרת – מכיבוש הקרקע לשמירה על שטחים פתוחים. הכנס ייערך בבית התפוצות באוניברסיטת תל אביב, החל מהשעה 9:00. הזמנה לכנס עם כל הפרטים מצורפת למעלה.

מכון דש"א, הפועל במסגרת החברה להגנת הטבע, פועל למען קידום המדיניות, התפיסה והכלים לשמירה על השטחים הפתוחים בישראל. בכנס ישתתפו אישי ציבור, מומחים מישראל ומחו"ל, אנשי מקרקעין, חקלאות ועוד.

בין הנושאים שיידונו בכנס: האבולוציה של השמירה על השטחים הפתוחים, התפתחות גישת מערכות התכנון לנושאים של שטחים פתוחים, חלקו של המגזר החקלאי בשמירה על השטחים הפתוחים, רשות המקרקעין כנאמן השטחים הפתוחים.

בין המשתתפים בכנס - ראש אגף שטחים פתוחים במשרד להגנת הסביבה, מנחם זלוצקי, פנחס כהנא מקק"ל, יו"ד איגוד המתכננים בישראל, אדריכל עמוס ברנדייס, פרופ' ערן פייטלסון מהאוניברסיטה העברית, דינה רצ'בסקי, לשעבר ראש מינהל התכנון במשרד הפנים, ראש המועצה האזורית מגידו, חנן ארז, ד"ר יהושע שקדי, המדען הראשי של רט"ג, מנהל רשות מקרקעי ישראל, ירון ביבי, ח"כ דב חנין והשר להגנת הסביבה, גלעד ארדן.

במסגרת הכנס יוענק אות "נאמן השטחים הפתוחים" לרצ'בסקי ולארז, בהוקרה על פעילותם המבורכת להטמעת חשיבות השמירה וההגנה על השטחים הפתוחים, חנן ארז באזור רמת מנשה ורצ'בסקי על מדיניות התכנון של מדינת ישראל. את האות יעניק לשניהם השר ארדן.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS