עמותת אור ירוק - העמותה לשינוי תרבות הנהיגה בישראל - מפעילה באחרונה אפליקציית התנדבות חדשה וקלה ברשתות החברתיות במטרה לחזק את הקשר שלה עם אלפי מתנדביה ותומכיה בכל רחבי הארץ ולגייס תומכים ומתנדבים נוספים תוך שימוש בפוטנציאל הטמון בתקשורת הדיגיטלית וברשתות החברתיות

כלים
כחלק מפעילות זו החלה עמותת אור ירוק לשדרג את פעילותה בזירה החברתית ברשת, וכחלק מכך פתחה בלוג וחשבון טוויטר ופיתחה "אפליקציית התנדבות" לעמוד הפייסבוק שלה, לעמוד האוהדים שלה המונה כיום כ 6,000 עוקבים.

עמותת אור ירוק מפעילה ברחבי הארץ מעל 3,000 מתנדבים שהתגייסו במהלך 10 שנות פעילותה, ורואה בחברה אזרחית ומתנדבת גם חזון ומטרה. המתנדבים בעמותה מאופיינים ברמת מוטיבציה גבוהה, מעורבים מבחינה חברתית ובעלי נכונות לתרום מזמנם וכישוריהם לפעילות העמותה. גיוס מתנדבים נוספים הוא נדבך חשוב בפעילות העמותה.

מטרת אפליקציית ההתנדבות בפייסבוק היא לפשט עד כמה שניתן את תהליך ההתנדבות ולתת לאלפי העוקבים של אור ירוק מידע על מגוון הפרויקטים היישומים שהעמותה מפעילה ואפשרות להצטרף לאחד מהם בקלות ובמהירות. http://www.facebook.com/oryarok?v=app_7146470109

אפליקציית ההתנדבות יושבת בלשונית בתוך עמוד הפייסבוק ומציגה כפתור עבור כל פרויקט התנדבותי של העמותה. בלחיצה על כפתור מסוים נפתח pop-up המכיל הסבר קצר על הפרויקט, סרט נבחר מתוך you-tube או תמונות וטופס הרשמה שפרטיו מועברים מיד למוקד ההתנדבות של אור ירוק. מאור ירוק נמסר כי בתוך יומיים מעליית האפליקציה לאוויר נרשמו עשרות מתנדבים לפעילות בעמותה ובעמותה מקווים לגייס עוד מאות מתנדבים בדרך זו בשנה הקרובה.

האפליקציה פותחה ע"י חברת Pro Marketing Wizard המתמחה בתקשורת דיגיטלית על פי רעיון ותכנון של יורי רונן, מנהל המדיה החברתית בעמותת אור ירוק שמסר כי אפליקציית ההתנדבות מורכבת ומסובכת להקמה מאחר והיא משלבת מגוון רחב של אלמנטים, כדי להביא לגולש בזמן הקצר ביותר את כל המידע החשוב, כולל הטמעת סרטים ותמונות ואת היכולת להתנדב בלחיצה אחת.

עמותת "אור ירוק" הוקמה בשנת 1997 מתוך הכרה בחשיבות העליונה של מאבק ללא פשרות בתאונות הדרכים וחשיבות מעורבות הקהילה בו. המטרה המוצהרת של העמותה היא לצמצם עד כמה שאפשר את מספר הנפגעים בתאונות דרכים ולהשפיע על שינוי תרבות הנהיגה בישראל.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

אוג 21, 2019

איך להיות כוכבת ברשת? המדריך המלא

מאמרים - חברתי
יול 21, 2019

פעילותו החברתית של מתן דהן

מתגייסים למען הקהילה
יול 16, 2019

להיות מוכנים מראש - צוואות וירושות

מאמרים - חברתי
יול 15, 2019

דרכו של ברוך עטאלי

זכויות האדם