כלים

אורי רֵשטיק נבחר ליו"ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב,בבחירות שנערכו לפני שעה קלה במועצת אגודת הסטודנטים. רשטיק, סטודנט לתואר שני בחוג למדיניות ציבורית באוניברסיטת תל אביב, מכהן כחבר מועצת העיר גבעתיים ואחראי על תנועות הנוער בעיר, על תחום הצעירים והמלגות. בעברו עבד רשטיק עם נוער וילדים בערד ובבית שאן

רשטיק מחליף את רן לבנה, שכיהן כיו"ר אגודת הסטודנטים בשנה האחרונה. לבנה מסכם חמש שנות פעילות באגודת הסטודנטים, במהלכן היה ממובילי מאבק האוהלים, מאבק הסטודנטים בוועדת שוחט, מאבק הסטודנטים לטובת זכויות מנקות הבניינים והמאבק בחוק האברכים. לבנה הנו ממובילי המאבק ליוקר המחיה שהחל בקיץ האחרון, ובימים אלו הוא מוביל את חרם הצרכנים על תנובה. קודם לכהונתו כיו"ר האגודה, שימש לבנה כראש מחלקת מנהל ותכנון באגודה וכסגן יו"ר האגודה.

הגוף הבוחר את יו"ר האגודה הוא מועצת אגודת הסטודנטים, המורכבת מ-75 נציגים של החוגים השונים באוניברסיטה. הנציגים נבחרים אחת לשנה על ידי כלל הסטודנטים בקמפוס. אורי רשטיק עומד בראש תא הסטודנטים "הדור החדש", תא סוציאל-דמוקרטי הפועל ברוח ערכי תנועת העבודה שמוביל את אגודת הסטודנטים באוניברסיטה מזה 25 שנה, ומחזיק ברוב במועצת האגודה.

אורי רשטיק, יו"ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב:

"אני נרגש מתוצאות הבחירות ומודה לנציגי המועצה על האמון שנתנו בי. מוטלת עליי אחריות גדולה ורבת משמעות, לייצג נאמנה 28,000 סטודנטים באוניברסיטה הגדולה בישראל. בשנה הקרובה בכוונתי להמשיך להצעיד את אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב קדימה, כאגודה הגדולה והמשמעותית ביותר במדינת ישראל. אנו נמשיך בכל הכוח במאבק החברתי-כלכלי שהחל לפני חודשיים, ובפרט בחרם הצרכנים על חברת תנובה. אני מבקש להודות מעומק הלב לרן לבנה על שירות מסור שעשה במשך השנים האחרונות למען הסטודנטים, ומאחל לו הצלחה בהמשך דרכו".

רן לבנה, לשעבר יו"ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב:

"אני מסיים את פעילותי באגודה בתחושת סיפוק אדירה. ייחודה של אגודת הסטודנטים בתל אביב הוא בשילוב בין פעילות יומיומית למען הסטודנטים באוניברסיטה, לבין עידוד האקטיביזם הסטודנטיאלי ונקיטת עמדה חברתית ופוליטית בנושאים שעומדים על סדר היום במדינת ישראל. השנה זכיתי לעמוד בראשות האגודה הגדולה בישראל בעת היסטורית- עת בה הסטודנטים והאזרחים בישראל לוקחים אחריות על גורלם ודורשים עתיד טוב יותר. אני מודה לכל אלו שנתנו לי את הזכות לקחת חלק בתהליכים בחודשים האחרונים ומאושר מכך שאורי מחליף אותי. אין אדם ראוי ממנו לייצג את ציבור הסטודנטים באוניברסיטת ת"א".

איציק שמולי יו"ר התאחדות הסטודנטים הארצית:

"הסטודנטים של אוני' ת"א זכו לקבל לוחם ופעיל חברתי מן השורה הראשונה. אורי רשטיק הוא אדם ערכי שהשפיע ותרם רבות בכל המאבקים החברתיים שהובילו הסטודנטים בתקופה האחרונה, ואין לי ספק שימשיך להוביל את הסטודנטים של אונ' ת"א למקומות ערכיים ולמאבקים ראויים בעתיד. אני מאחל לרשטיק הצלחה בתפקידו החדש ורוצה לנצל הזדמנות זו על מנת להיפרד מרן לבנה בברכת תודה על שירות מסור ותרומה רבה לעולם הסטודנטים."

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

יול 02, 2020

תכנון קרייקה בעיצוב פנים

מוצאים את עצמכם מתעניינים בתחום העיצוב? יש לכם טאץ׳ אישי ועין חדה לשלב צבעים? יש בכם…
אפר 23, 2020

ד"ר רון ברנט מונה לתפקיד מנהל המחלקה לרפואה דחופה במרכז שניידר

הנהלת מרכז שניידר הודיעה על מינוי חדש בבית החולים: ד"ר רון ברנט מונה לתפקיד מנהל המחלקה…
דצמ 18, 2019

תואר ראשון בחינוך למען דור העתיד

ככול שהעולם בו אנו חיים משתנה ומתאים את עצמו לעתיד הטכנולוגי, כך גם דרכי ההוראה וחומרי…
דצמ 11, 2019

כיצד אפשר להשלים כיום בגרויות

לא מעט אנשים אשר אינם סיימו בתיכון את כלל הבגרויות אשר נדרשו להם על מנת שיקבלו תעודת…
נוב 12, 2019

עבודות סמינריון ולימודים

סמינריון, עבודות סמינריון, עבודה סמינריונית, כתיבת סמינריון, כתיבת עבודות, כתיבת עבודה…