אורי בוסקילה

(כלכלה צודקת)

בכנס פתיחת פורום סגני ראשי ערים המתקיים בימים אלו באילת, הכריז שר הרווחה והשירותים החברתיים, ח"כ משה כחלון כי סוגיית עובדי הקבלן חייבת להיפתר בהקדם. "בעולם של צדק חברתי לא יכול להיות שעובד אחד יזכה לתנאים מועדפים מעובד קבלן שעושה את אותה עבודה בדיוק"

(בארץ)

כעשרים וחמישה ראשי ערים מכל רחבי הארץ השתתפו היום בסיור הזדהות של פורום סגר"ע באיתמר, יו"ר הפורום וסגן ראש עיריית בת-ים, אורי בוסקילה: "אסור שתהיה מציאות שגורלם של מתיישבים יהיה הפקר ושהם לא יקבלו את הביטחון האופטימלי בגלל בעיות בירוקרטיות, יהיו ככל שיהיו"

(נדל"ן)

לראשונה בבת - ים: עיריית בת- ים, ארגון הקבלנים והבונים בתל אביב-יפו-בת- ים והאגודה לתרבות הדיור יקיימו כנס בנושא תמ"א 38

(בארץ)

IMG_7834אסתר פולארד אשתו של המרגל הישראלי יהונתן פולארד קבלה אמש (ב') אות מגן מפורום סגני ראשי ערים המתקיים בימים אלו בירושלים. בנאום מרגש היא הזכירה את הקשר בין שחרור יהונתן פולארד לזה של גלעד שליט: " יהונתן הוא המפתח לשחרורם של כל השבויים, ברגע שהוא בחוץ כולם בחוץ"

(הדופק הפוליטי)

IMG_8337במסגרת פורום סגני ראשי הערים המתקיים בימים אלו בירושלים, ציין שר הפנים אלי ישי כי הציבור החרדי רוצה להתנדב, להתגייס ולעבוד אך לא נותנים לו את האפשרות: " יש היום גדוד בנח"ל החרדי. הבעיה היא לא למה אתם לא מתגייסים, השאלה למה לא מגייסים אותם. יש גדוד אחד בנח"ל החרדי אך הצבא לא רוצה גדוד נוסף"

(דופק החינוך)

DSC_0390במסגרת פורום סגני ראשי ערים המתקיים בימים אלו בירושלים, הודיע שר החינוך ח"כ גדעון סער כי החל מהשבוע יקיים ביקורי פתע בבתי הספר. השר גילה כי התחיל את המהלך בביקור ביום ראשון האחרון בלוד: " התחלתי ביקורי פתע. אני מגיע לבית ספר, בא, נכנס ורואה בדיוק מה הדברים"

(הופעות ואירועים)

בסימן ו"פרוש עלינו סוכת שלומך", יקיימו עיריית בת-ים ומועצת נשים עירונית סוכה בטיילת חוף הים בקרבת חניון רחוב נורדאו. אירועי הסוכה יכללו פעילויות תרבות וחברה לכל המשפחה וביניהן: לילה לבן לבני נוער במוצאי שבת, 25.9, הרצאות בנושאי "סוכה – אישה, שרה ודוד" במסגרת פרוייקט "עיר חדשה" בביאנלה ונומרולוגיה, שירה בציבור, מופע בטברנה, פעילות ספורטיבית ייחודית עם כדורי ענק ועוד ועוד

(גוש דן)

בטקס חגיגי ומרגש במעמד ותיקי בת ים – חברי עמותת הותיקים והמייסדים בית וגן - נחנן מוזיאון המורשת העירוני של בת ים במשכנו החדש בתרבוטק- מרכז תרבותי רב תחומי בספרייה העירונית המרכזית. המוזיאון מציג סקירה היסטורית של שלושת העשורים הראשונים של בת-ים בימים בהם נקראה עדיין "בית וגן"