אם את בעניין של צבעי לק בעלי עוצמה וצבעוניות עזה, צבעים תוססים ונוכחים - הקולקציה האחרונה ל-2015 מבית מותג הלק ORLY תעשה לך חגיגה בעיניים. 'שיא האדרנלין' מציעה פלטת גוונים צבעונית במיוחד, קצבית, אנרגטית ולוהטת, המעוררת עניין ומקפיצה את הדופק.

קרא עוד...

אביזרים יומיומיים שהתבלו מקבלים חיים חדשים, שמלות כלה מסורתיות הופכות לעדכניות, בדים מודפסים בטכניקות הדפס חלודה תוך שימוש בכלי עבודה ישנים, פריטי לבוש סרוגים בהשראת הדור הראשון של משחקי המחשב משנות ה-80' ואף חיפוי קיר טקסטילי לחדרי ילדים בהשראת הבארוק - כל זאת ועוד בתערוכת הבוגרים השנתית של המחלקה לעיצוב טקסטיל במכללת שנקר

קרא עוד...

בקיץ הנוכחי תתקלו לא מעט בצבע הצהוב והפעם לא רק בבגדים ובאביזרי אופנה. כל מה שצריך לעשות כדי לאמץ את הטרנד המגניב הוא פשוט לרכוש לק צהוב זרחני, צלליות ניאוניות או איזה פריט עיצובי כלשהו שיעשה לכם המון שמח בבית.

קרא עוד...

עונת הקיץ הגיע ואיתו אלפי חתונות שמתוכננות לצאת לדרך בחודשיים הקרובים. 'מהו אחד הדברים החשובים באירוע החתונה?' אתם שואלים. התשובה היא 'לראות ולהיראות'. במאמר זה נכתוב לקוראים כיצד ניתן לעשות זאת בהצלחה ולתת שיעור מאלף בבחירת סטיילינג מנצח לחתונה.

קרא עוד...

אתרי האופנה והחנויות הווירטואליות השונות שעוסקות בתחום האופנה מתחדשים בתדירות גבוהה והתחלופה בהם מהירה. מדי כמה ימים אנו עדים לבגדים ואביזרים חדשים שמגיעים אל החנות. אז מה חדש באתרי האופנה השונים? הבה נגלה.

קרא עוד...