צילום: המרכז לפתרונות שיער

רגע לפני שהעולם יציין בסוף החודש 31/5/18 את יום התלתלים הבינלאומי מוצע לטובת מתולתלות השיער, חידוש מרענן בתחום תוספות השיער. מעתה, לא רק תוספות שיער ישרות, מוחלקות ומהוקצעות אלה גם תוספות מתולתלות, מסולסלות, קופצניות ואפילו מקורזלות.

קרא עוד...

הלבשה תחתונה גאטה סנסוואל

גאטה סנסוואל הנו מותג של הלבשה תחתונה לנשים במידות גדולות, מהאיכותיים ביותר הקיימים. האתר מצטיין בניקיון אסתטי וההרגשה היא כאילו נכנסים לחנות של לבני נשים ולא לאתר וירטואלי. הפנייה לנשים במידות גדולות מתבקשת, לאור העובדה שיש בעולם יותר נשים עם חזה גדול מאשר שטוח, והרבה נשים מלאות במידות גדולות ביופי ובנשיות מתפרצת. גם הן כמו כל הנשים אוהבות הלבשה תחתונה איכותית. כי זה הכי צמוד לגוף והכי שלהן. זה הלבוש האינטימי שלהן שמעניק להן תחושת נשיות ורוך.

קרא עוד...

שמלת כלה

האם להיות סקסית בחתונה זה אומר לחשוף, ואיך תשמרי על מראה מחמיא וחושני מבלי ליפול למראה זול? כשאת בוחרת שמלת כלה סקסית יש מספר דברים שעלייך לזכור, קבלי את הרשימה המלאה.

קרא עוד...

אופנה והלבשה לכל מטרה

כולנו אוהבים להסתובב ולטייל בקניון. טול בקניון הוא כמו מסע מהנה ובלתי נגמר של בגדים, תיקים, נעליים, אקססוריז, דוכני אוכל מהיר ועוד ועוד. בזמן הטיול בקניון פוגשים אנשים שונים, רואים קולקציות מיוחדות בצבעים שונים ונהנים מסיילים כאלו ואחרים המופיעים לקראת החגים או סתם ביום רגיל.

קרא עוד...

בשנות התשעים, כאשר ישראל החלה להיפתח לחברות מרחבי העולם בתחומים שונים, ובפרט מתחום האופנה, הרי שאחת החברות הפופולאריות ביותר שנחתה בארץ באותה עת, היתה חברת FRUIT OF THE LOOM . החברה הפכה מהר מאוד לאחת האהובות על הקהל הישראלי.

קרא עוד...

שמלות כלה 2017

בעוד רבים ורבות מאיתנו איננו ממש מודעים לכך, תחום עיצוב האופנה לעולם אינו שוקט על שמריו – תמיד יש התפתחויות והתחדשויות, אופנות שנכנסות וכאלו שיוצאות, מגמות אחריהן עוקבים אינספור מעצבים ומעצבות, נשים וגברים וכו'.

קרא עוד...