יש סיבה שאנה זק שרה על נעלי אולסטאר בשיר שכבר הפך ללהיט. מדובר בנעליים אגדיות, שאי אפשר לעמוד בפני הקסם שלהן, שלא דועך מזה שנים רבות אלא רק מתפתח ומתעצם.
נעלי אולסטאר המיוצרות על ידי קונברס, שנרכשה בעבר על ידי נייק, החלו את דרכן בעולם כנעלי כדורסל בתחילת המאה ה-20. המקור נקרא אגב למי שתהה - צ'אק טיילור אולסטאר.

קרא עוד...

Photo by SCREEN POST on Unsplash

תיק גב הוא חבר נאמן אשר ילווה אתכם בכל עת ולא מקום, לעבודה, ללימודים, למפגשים חברתיים. תיקי הגב השתדרגו במהלך השנים הן מההיבט האסתטי והם מגיעים במגוון מסחרר של אפשרויות, עיצובים וגוונים והן מההיבט הפרקטי – פונקציות שעושות הבדל והופכות את התיק לפריט מנצח.

בבואכם לבחור פריט חשוב שתיקחו בחשבון מגוון פרמטרים משמעותיים כמו למשל, גודל הפריט כך שיוכל להכיל את כל מה שחשוב לכם לשמור בהישג יד. שנית, החלוקה לפי תאים - כך שלכל מוצר יהיה את המקום הייעודי שלו לאחסון ותוכלו לשמור על סדר וארגון.
כמו כן, המשקל של הפריט ביחד עם המוצרים ואם יש לו מערכת גב מאווררת וארגונומית או לפחות נוחה לנשיאה ארוכה וכן סוג הידיות ואם אפשר לכוונן אותן ביחס לפרופורציות שלכם, להעדפה ולנוחות וכן תנאי הסגירה והפתיחה שלו – רוכסן, קליפס וכדומה. ישנם גם מנעולים לאבטחת הפריט.

 

קרא עוד...

כשמדובר בהצטיינות בספורט, הציוד הנכון יכול לעשות את כל ההבדל. בין אם אתה ספורטאי מקצועי או רק בתחילת דרכו, השקעה באביזרי ספורט בעלי דירוג גבוה היא חיונית. למרבה המזל, חנות ספורט מקוונת היא המקום המושלם למצוא מגוון רחב של ציוד איכותי שיעזור לך לבצע את הביצועים הטובים ביותר שלך. מציוד ועד לבוש, מאמר מקיף זה ידריך אותך בין אביזרי הספורט החובה הזמינים בשוק.

קרא עוד...

קרדיט תמונה: freepik

יש מישהו שלא מכיר או נועל נעלי סניקרס? הנעליים הקלילות שפעם שימשו רק לצורכי ספורט, נכנסו גם לאופנת המיינסטרים והפכו למותג ענק של יותר מ-80 מיליארד דולר. עד שנת 2026 שווי השוק של תעשיית הסניקרס העולמית צפוי להגיע ל-120 מיליארד דולר.

קרא עוד...

בתקופה שבה קנייה של בגדים אונליין היא חלק מהשגרה, ושפע של חולצות, מכנסיים ומקטורנים זמינים לנו בכל מקום ברשת ובהקלקה אחת, נדמה שאופנת הנשים הקלסית והאיכותית חלפה מן העולם. למרבה המזל, בין כל החנויות המקוונות בוטיק האופנה המקוון של מיטל נאמן הוא פנינה אמיתית. מבט חטוף באתר המסקרן שלו מעיד שהאיכות, היצירתיות והמקוריות של אופנת הנשים הישראלית עודן כאן;

קרא עוד...