קעקועים. צילום: pixabay

הנורמות והערכים בחברה בה אנו חיים משתנים כיום בקצב מהיר הרבה יותר ממה שהיה בעבר, כאשר קצב השינויים עצמו הולך ומאיץ. לאחר תקופות בהיסטוריה האנושית בהן הנורמות והערכים הנפוצים והמקובלים ביותר השתנו רק בתהליכים ארוכים ואיטיים יחסית של מאות ואלפי שנים, כיום הכל משתנה משנה לשנה ובמובנים מסוימים אפילו מיום ליום. דוגמה טובה לכך ניתן לשאוב מעולם הקעקועים (כמו גם קישוטי גוף מסוגים נוספים) ומהאופן בו היחס של חלקים שלמים באוכלוסייה כלפי קעקועים משתנה מן הקצה אל הקצה, בתוך תקופה של כמה עשרות שנים ספורות.

קרא עוד...

אומנם נכון שבישראל אנו פחות נוטים להתלבש בצורה רשמית, ובעיקר כאשר מדובר בחיי היומיום; אבל מדי פעם בפעם גם אנו נדרשים להציג מראה מכובד ויוקרתי - בעיקר באירועים שונים כגון חתונה, בר מצווה ועוד.

קרא עוד...

אילו נעלי כלה תבחרי ביום חתונתך?

איזה כיף - כל המתח מאחורייך! אם את בשלב בו את עומדת לרכוש נעלי כלה, נראה שהוא כבר שאל את השאלה, את כבר ענית בחיוב, הודעתם להורים ולחברים, מצאתם אולם אירועים, סגרתם תאריך ואפילו ייתכן שכבר מצאת שמלה – כך שכעת ניתן לעסוק בכל מה שכיף באמת – נגיעות אחרונות, כגון טיפים למעצב האולם, בחירת תסרוקת רצויה, התאמה של תכשיט וכמובן רכישת נעלי כלה. אז אלו נעליים את מתכוונת לנעול ביום המיוחד מכל? הרשי לנו לסייע לך!

קרא עוד...

אחד הדברים שכל אימא ואבא, סבא וסבתא, ובכלל כל בן משפחה קרוב אוהב לעשות כשנולד תינוק חדש למשפחה, בחודשים הראשונים ואף מעבר לכך, זה לקנות לו בגדים. בין שלל המתנות השונות שניתן לקנות, בגדים נחשבים למתנה המועדפת מסיבות שונות. לכן גם חשוב לדעת מה רצוי לקנות וכיצד לעשות את זה.

קרא עוד...

Pre-Autumn ORLY לפני הסתיו  - 40 ש"ח

עוד רגע והם כבר לא יהיו כאן – התוססים של הקיץ! אותם גווני לק חמימים, דומיננטים, בעלי צבעוניות תוססת ועזה שרק עונת הקיץ החמה והמהבילה יכולה להכיל אותם. אלה שצובעים לנו את קצות האצבעות בססגוניות אנרגטית, בעוצמה עזה כמו צבעי ניאון בוהקים בדומה למרקרים זוהרים למרחוק.

קרא עוד...