קרדיט תמונה FREEPIK

שרשראות לגברים הן לא טרנד חולף, אלא נמצאות כאן כדי להישאר. בעוד טרנדים וקולקציות אופנה באות והולכות בכל עונה, העקביות של שרשראות בתור אביזרים אהובים לגברים, לאורך שנים רבות וברחבי הגלובוס, מראה שהן לעולם לא תצאנה מהאופנה.

קרא עוד...

קרדיט התמונה: קלייר שמלות כלה

סגנון הבוהו שיק בשמלות כלה הוא טרנד אופנתי פופולרי כבר כמה שנים. הוא נוצר בהשראת הסגנון הבוהמייני ויצר אסתטיקה רעננה וחסרת דאגות. הסגנון מאופיין באופיו הרומנטי, הזורם וחופשי הרוח.

קרא עוד...

קרדיט תמונה FREEPIK

ישנם לא מעט פרמטרים שונים שאמורים לסייע לכם בעבודה. אם הקמתם עסק, יהיה עליכם לדאוג לכל הדברים השונים, גם כאלה שנראים לכם חסרי משמעות. רכישת שולחנות משרדיים מעוצבים היא רכישה שיכולה לעשות את ההבדל בין הצלחה לבין כישלון. שואלים את עצמכם כיצד השולחן במשרד יכול לעשות את ההבדל? בדיוק על הנושא הזה החלטנו להסביר לכם במאמר הבא. כך שאם אתם רוכשים בקרוב שולחן משרדי מעוצב, תבינו כד כמה חשוב לשים דגש על פרטים שונים. בסוף השולחן שתכניסו לעסק הוא זה שיביא אתכם להצלחה מסחררת.

קרא עוד...

קרדיט לתמונה: FREEPIK

אם חושבים על זה קצת לעומק, ניתן לומר כי המעמד הבינוני הגבוה במדינת ישראל מחשיב את אירוע החתונה בכיוון של הגדרה עצמית. בני הזוג חושבים שמדובר בהזדמנות פז, שיכולה לתת לידי ביטוי להחצנת ההעדפות והאישיות שלהם. אלו אשר אינן דומות במובהקות לאחרים. האקססוריז לחתונה קשורים לבגדים. אבל לא רק. המשימה הראשונה כרוכה במציאת השמלה לכלה המנצחת, ובחליפה מרהיבה לחתן. האקססוריז נועדו להוסיף נגיעות אישיות לשם השלמת נראות במיטבה ביום האירוע. מעבר לבגדים, לתסרוקות, ולנעליים יש את האקססוריז הכי חשוב בחתונה, שנועד לשזור נגיעות סנטימנטליות ואישיות. אחת הדוגמאות לכך היא הפרחים. בין אם מדובר על פרחי בר מקומיים, ובין אם מדובר על פרחים מלאכותיים מבד. כבודם במקומם מונח.

קרא עוד...

קרדיט תמונה FREEPIK

בחירת סנדלים מאפשרת לנו להנות שחרור של כפות הרגליים בעיקר בימים חמים והיא מקנה לנו את הדרך ללכת ברחובות, בערים ובשבילים של מדינות שיש בהם מזג אוויר ים תיכוני כמו מדינת ישראל. סנדלים מסוגים שונים הם מוצר פופולארי עבור ישראלים שזקוקים לנעליים מאוררות ואיכותיות למשך כל הקיץ וגם לאביב או לסתיו.

קרא עוד...

קרדיט תמונה PIXABAY

מחקרים מדעיים מוכיחים שנעליים אינם רק פריט אופנתי, שעוזר לנו להתגונן מפני רטיבות, אבנים ושאר גורמים שנקלים לנו בדרכנו. נעליים הם גם אביזר שעוזר לשמור על בריאות הרגל שלנו, בריאות הגב שלנו (באמצעות שיפור היציבות) ואת שיווי המשקל שלנו.

קרא עוד...