לשכתו של נשיא המדינה הוצפה בימים האחרונים במברקי ברכה ששלחו ראשי מדינות בעולם לרגל שנת ה-62 לעצמאות ישראל. בין משגרי הברכות ניתן למנות את נשיא ארה"ב ברק אובמה, מלכת בריטניה אליזבת השנייה, נשיא גרמניה הורסט קוהלר, מלכת הולנד ביאטריקס, נשיא רוסיה דימיטרי מדבדב, נשיא מקסיקו, פליפה קלדרון, נשיא סלובניה דנילו טורק, נשיא קזחסטן, נורסולטן נזרבייב, נשיא אוקראינה, ויקטור ינוקוביץ', נשיא מזרח טימור חוזה ראמוס הורטה, מלך שבדיה, קארל גוסטאב ה-16 ונוספים

נשיא ארה"ב ברק אובמה שלח את ברכתו לנשיא המדינה ולעם ישראל וכתב: "בשם העם האמריקני אני שולח ברכותינו החמות והאיחולים למדינת ישראל ביום עצמאותה ה-62. הקשר בין מדינותינו הוא קשר עמוק ומתמשך. הקשר מבוסס על ערכים ומטרות משותפות. שגשוגה של ישראל הוא תוצר של עבודה קשה וכושר ההמצאה של אנשיה. אני מאחל למדינת ישראל עתיד של שלום כך שחלומותיהם של הישראלים ואבותיהם ימשיכו להתגשם."

נשיא מצרים חוסני מובארק כתב לנשיא באיגרת ששיגר:"אני שמח לברך (אתכם) ביום עצמאותכם ומבקש לנצל את ההזדמנות לחדש את שאיפתי לראות את מאמציך להשיב את תהליך השלום במזרח התיכון למסלול הנכון מצליחים על מנת לסיים את מעגל הסכסוך ושפיכות הדמים.הדבר גם יאפשר את הקמתה של מדינה פלשתינאית עצמאית שתתקיים לצידה של מדינת ישראל בבטחה ובשלום."

מלכת אנגליה אליזבת השנייה כתבה לנשיא: "לרגל חגיגת יום עצמאותכם, יש לי הכבוד לשלוח את ברכותיי החמות להוד מעלתו ואנשי ישראל יחד עם משאלותיי לעתיד של שלום ושגשוג."

נשיא רוסיה דימיטרי מדבדב כתב לנשיא פרס: אני מברך אותך ואת העם בישראל ליום העצמאות ה-62 למדינת ישראל.אני משוכנע כי אווירת האמון וההבנה שהיא אינהרנטית לקשרים בין רוסיה לישראל ישמשו כקרקע יציבה לפיתוח הקשרים הרב ממדיים לטובת העמים ולטובת חיזוק הביטחון והיציבות במזרח התיכון.אשמח לראותך במוסקבה. אני מאחל לך, הנשיא, בריאות טובה והצלחה, כמו גם שלום ושגשוג לעם בישראל."