דירה חכמה לבעלי נכויות

חדש במגדל העמק: דירה חכמה לבעלי נכויות - מיזם חדש ומהפכני הושק לאחרונה במגדל העמק ומאפשר לאנשים בעלי נכויות פיזיות קשות לנהל דירה עצמאית משלהם. יוזמה חדשה ומרגשת יצאה לדרך במגדל העמק לטובת חוסים עם נכויות פיזיות קשות. במסגרת היוזמה המשותפת למשרד הרווחה, עיריית מגדל העמק ו"מרכז שיקום גראבסקי" של ארגון 'כולל חב"ד', יוכלו דיירים, השוהים במרכז וסובלים מנכויות פיזיות חולי טרשת נפוצה ושיתוק מוחין לעבור לדירות חכמות ולחיות בצורה עצמאית לצד הקהילה המקומית.

קרא עוד...

צילום: ניר עמוס

 

רימונים – אולטרה צ'אלנג' יצא לדרך: תחרות הסיבולת האולטימטיבית המיועדת לרצי אולטרה מרתון, שחיינים ורוכבי אופניים המובילים והמצטיינים ביותר החלה היום. המאמץ הנדרש בתחרות זו הינו פי 3 מתחרות הישראמן הנחשבת לקשה ביותר עד כה בישראל. רשת מלונות רימונים מעניקה את החסות הראשית לתחרות ותעניק אירוח למשתתפי התחרות ב-3 ממלונות הרשת

קרא עוד...

צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

יום הולדת עם המשטרה - שוטרי תחנת מגדל העמק החליטו לאמץ את ילדי המועדוניות בעיר והחליטו להפיק ולחגוג גם ימי הולדת לילדים. השבוע הם קיימו כזאת. היה מרגש. עוד משהו טוב שקורה במגדל העמק. יחידת השיטור העירוני ושוטרי תחנת מגדל העמק, החליטו לאמץ את ילדי המועדוניות בעיר על בסיס קבוע.

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

חדש: תשלום חיסון כלבים באינטרנט - המחלקה הוטרינרית בעיריית מגדל העמק משדרגת את השירות ומאפשרת לשלם את אגרת חיסון הכלבים באמצעות אתר אינטרנט מיוחד. המחלקה הוטרינרית במגדל העמק ממשיכה לשדרג את השירות עבור התושבים ומאפשרת מעתה לשלם את האגרה הקבועה בחוק עבור החיסון השנתי לכלבים

קרא עוד...

צילום: אמיר זיאן

ירכא: השירות הלאומי חוגג אלף בנות מתנדבות במגזר הדרוזי אירוע הוקרה של השירות הלאומי-אזרחי במגזר הדרוזי התקיים הערב (חמישי) בכפר ירכא, במסגרתו העניקו השר אורי אריאל הממונה על השירות הלאומי, שר-שלום ג'רבי מנכ"ל רשות השירות הלאומי-אזרחי, ראש מועצת ירכא והיב חביש והרב צבי במברגר מנכ"ל עמינדב תעודת הוקרה למתנדבת נדין שופאני, שהינה המתנדבת האלף במגזר הדרוזי בשירות הלאומי.

קרא עוד...

צילום: דוברות מד"א

במד"א ממשיכים ומקצרים את זמני התגובה: נקודת הזנקה חדשה של מד"א נפתחה בכפר תבור בכפר תבור, בה מתגוררים כ-3,800 תושבים, נפתחה אתמול נקודת הזנקה חדשה של מד"א, שתיתן מענה לתושבי המועצה ולצירים המרכזיים שסובבים אותה והיא תופעל על ידי עובדי ומתנדבי הארגון מנכ"ל מד"א, אלי בין: מיקומה של נקודת ההזנקה בכפר תבור היא משמעותית ביותר, שכן היא תוכל לספק מענה מהיר יותר למגוון רחב של אירועים באזור.

קרא עוד...