אסתר פיתחה פלטפורמת טיפולים חדשניים המגייסת את המנגנונים הטבעיים הקיימים בגוף לשיפור וטיפול בבעיות עור, שיער דליל, פצעים כרוניים, שיקום דנטלי ואורטופדיה. הפתרון ייחשף לקהל הרחב במסגרת ביתן הסטארטאפים בתערוכת "IATI-ביומד 2015" שתיערך בין 12 ל-14 במאי 2015 בתל אביב

כלים

פריצת דרך טיפולית/מדעית המאפשרת תהליך של חידוש רקמות ותאים, הגורם לזירוז של תהליכי ריפוי בגוף המטופל, תוצג לראשונה על ידי הסטארטאפ הישראלי אסתר מדיקל במסגרת "IATI-ביומד 2015", הכנס הבינלאומי והתערוכה הנלווית, שייערכו השנה בתל אביב, בין 12 ל-14 במאי 2015.

ה- Tropocells, פרי פיתוחה של החברה, מאפשר הפרדה וריכוז של טסיות דם בנפח מצומצם של פלסמה מגוף המטופל (על ידי הוצאת כמות קטנה של דם מגוף המטופל) - (‪Platelets Rich Plasma- "PRP"‬). התוצאה הינה פלסמה מועשרת בטסיות, תאי גזע ופקטורי גידול, המהווים חלק אינטגרלי מתהליך הריפוי של גוף. לאחר הזרקת ה- PRP לאזור המטופל, יואץ מנגנון הריפוי על ידי התחדשות וצמיחה של השכבות התת-עוריות באופן מקומי - תוך כדי יצירת קולגן חדש. תהליך זה מביא לתוצאות ריפוי טבעיות וארוכות טווח של יצירת רקמה חדשה בעזרת מרכיביו הטבעיים של המטופל עצמו.

רכז הטסיות מופק מלקיחת דם פשוטה מהמטופל עצמו בתהליך פשוט וקצר, וניתן באופן מקומי לאזור בגוף (בהזרקה, התזה או מריחה). דור המוצרים הראשון נושא את אישורי השוק האירופאי ורשות התרופות והמזון האמריקאית ונמכר ביותר מ-50 מדינות בעולם. האפליקציות המרכזיות כיום לטיפול באמצעות ה- ‪PRP‬ הן בתחומי האסתטיקה (טיפול בקמטים, באזורים כהים תחת העיניים, עיבוי וצמיחת שיער הקרקפת, טיפול בצלקות), האורטופדיה (פגיעה במפרקים/ברצועות, טיפול במגוון פגיעות אורטופדיות ובפציעות ספורט), רפואת השיניים, ריפוי פצעים כרוניים ועוד. העובדה שטכנולוגיית ה ‪Tropocells - ‬ עושה שימוש בתאים שמקורם במטופל עצמו, מובילה לירידה משמעותית בתגובות אלרגיות, דחייה או העברת מחלות.

"לחברה מגוון רחב של מוצרים בשלב הפיתוח וביניהם שילובים של ‪PRP‬ עם תאי גזע, חומצה היאלרונית, קולגן וחומרים ביולוגיים אחרים", אומר יובל אסתרון, סגן נשיא לפיתוח עסקי בחברה. "בסופו של יום אנו מתכוונים למצב את אסתר מדיקל כאחת מחברות ה ‪Biologics‬ המובילות והמתקדמות בעולם". לחברת אסתר פעילות בינלאומית ענפה, במסגרתה היא מוכרת את מוצריה בתחום הרפואה הרגנרטיבית ‪Regenerative- Medicine‬ באופן ישיר או דרך מפיצים לעשרות מדינות בעולם. לחברה יש אישור של משרד הבריאות הישראלי, אישור CE - האיחוד האירופי, להזרקה לבני אדם, אישור FDA ופטנטים רשומים בארה"ב, ישראל ואירופה.

הפיתוח החדש של אסתר יוצג במסגרת בביתן הסטארט-אפים המיוחד שיוקם ב- IATI-ביומד ישראל 2015 בחסות המדען הראשי ומתימו"פ, מרכז התעשייה הישראלית למחקר ופיתוח. "IATI-ביומד 2015", הכנס הבינלאומי והתערוכה הנלווית, ייערך השנה בין 12 ל-14 במאי 2015. בכנס לוקחים חלק מדי שנה השמות הגדולים ביותר בעולם מענפי הביוטכנולוגיה, התרופות והמכשור הרפואי ובתערוכה מציגות את חידושיהן חברות רב-לאומיות לצד חברות צעירות ומבטיחות. מארגני האירוע, האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות - IATI - וחברת "כנס תערוכות", מעריכים כי בין אלפי המשתתפים הצפויים - מנכ"לים ובכירים אחרים מחברות בינלאומיות, מדענים וחוקרים, יזמים, מעצבי דעת קהל בתחום, מנהלי קרנות הון סיכון ומשקיעים פרטיים - יהיו גם למעלה מ-1,000 אורחים מחו"ל.

אתר האירוע:

http://biomed.kenes-exhibitions.com/

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS