*2144

(בארץ)

מהם השירותים המבוקשים ביותר בשנה האחרונה? מי בעלי המקצוע הכי עסוקים?  מנתוני חברת דף הזהב ואתר 2144, המספקים שירותי איתור של בעלי מקצוע ונותני שירותים, עולה כי התשובה לשאלה זו היא כי בשנת 2014 השירותים המבוקשים ביותר היו (על פי הדירוג הבא) שיפוצניקים, המובילים, השרברבים (אינסטלטורים), טכנאי מזגני אוויר וכמובן החשמלאים. אחרי בעלי המקצוע הללו נמצאים ברשימה אנשי הגרירה, המדבירים, ומתקיני תריסים ואלומיניום.

נתונים אלה מבוססים על תוצאות של כ-200,000 קריאות שירות שהופנו לבעלי מקצוע ונותני שירותים בכ-150 מקצועות שונים, שהועברו מהציבור הרחב אל נותני השירות השונים בשנה האחרונה באמצעות אתר 2144. הקריאות כולן מבוססות בדיקה מדעית ומדוייקת של מי פנוי ומי המתאים ביותר על פי דירוג הלקוחות, לספק את השירות.

המקצועות המבוקשים ביותר 2014 לפי כמות קריאותשיפוצים 15723הובלות דירות משרדים ותכולה 12342אינסטלטור 11653מזגנים תיקון והתקנה 9414חשמלאי - תיקון תקלות 8736גרירה וחילוץ 8106הדברת מזיקים 7800תריסים וחלונות התקנה 7248פינוי פסולת במכולות 5994נגרות תיקונים 5991מכונות כביסה מייבשים מדיחים תנורים תיקון 5433דודי שמש וחשמל – תיקון, התקנה ומכירה 5400איטום וזיפות גגות 5250וטרינר 4500גז – טכנאי גז 3840

יוסי נבו מנכ"ל דף הזהב ושירות 2144 מסביר כי אחד המקצועות המבוקשים בעבר שאיבד את בכורתו הינו המנעולנים (מקום 31 בדירוג) , ההיצע הרב שהתווסף בתחום זה ומכאן שהביקושים מבוזרים על פני ערוצים רבים.

פילוח הנתונים לפי אזורים בארץ מצביע כי טכנאי חשמל ומתקני מכשירי חשמל כגון מכונות כביסה, מייבשים, תנורים, מדיחים וכדומה, הם בעלי המקצוע המבוקשים ביותר באזור הצפון. זאת, לעומת אזורים אחרים בארץ. בדרום, היה ביקוש ער דווקא לשיפוצניקים ובקיץ היה באזור זה ביקוש ער לטכנאי ומתקיני מיזוג אוויר. במרכז הארץ, בעלי המקצוע המבוקשים ביותר היו השרברבים ומתקני מקררים.

נתון מעניין נוסף המצביע על הבדלים בין המרכז והפריפריה, מראה כי במרכז ובאזור השרון בפרט היה ביקוש ער לאנשי מקצוע בתחום הצבע, הסיוד והגינון. בצפון, לעומת זאת, בלט החיפוש אחר בעלי מקצוע בתחום תיקוני מכשירי החשמל למיניהם.

יוסי נבו, מנכ"ל דף הזהב ושירות 2144 ציין כי שוק בעלי המקצוע היה ער ותוסס ופעיל מאד בערוצי האינטרנט, לעומת קיפאון בהיקף הפעילות בתקופת הקיץ, הפעילות בחודשים נובמבר דצמבר הייתה גדולה בכ 20% בכמות קריאות השירות לנותני שירות בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד, מה שמצביע גם מהיבט זה על שינוי מגמה והתאוששות במשק.

מהו שירות 2144המערכת המתקדמת מסוגה והאיכותית ביותר לאיתור ממוקד איכותי ומיידי של בעלי מקצוע ונותני שירות באמצעות אתר האינטרנט ((www.2144.co.il, אפליקציית סמארטפון 2144- נותני השירות המומלצים, באמצעות שיחת טלפון ל- 2144*, או מיסרון ל 2144.

המערכת משתייכת לדור הבא של מנועי החיפוש בתחום השירותים. מנוע שמאתר את הפתרון האיכותי ביותר ודואג ליישומו המידי בתוך דקה תוך בחינת מכלול הנתונים ומעניק חוויית משתמש שאין שניה לה בהזמנת שירות.

זוהי מערכת קלה מיידית וזמינה לשימוש, בעלת בינה מלאכותית, קלה ונוחה לשימוש, להזמנת אופטימלית של בעלי מקצוע ונותני שירות המדורגים על ידי הציבור. בנוסף היא מערכת חברתית, ציבורית, הניזונה המודדת את איכויות השירות ובמיוחד את תגובות הלקוחות ועל פי דירוג המשוקלל של כלל הלקוחות, מעדיפה את בעלי המקצוע לפי רמת הדירוג הגבוהה ביותר. וכך הצרכן נהנה תמיד מהשירות המיטבי.

המערכת מתבססת על מערכת טכנולוגית שפותחה והורצה משך 7 השנים האחרונות וכיום היא מאגדת כ- 30000 נותני שירות ב 350 נושאי שירות מגוונים מהמובילים בתחומם בישראל בכל תחומי השירות לציבור ולבית.

המערכת פועלת כמנוע איתור וחיפוש, בעל בינה מלאכותית, המשלב איתור בעל המקצוע המתאים והזמין וקישורו המיידי, בתוך כדקה ללקוח.

בעל המקצוע טוב ביותר הוא שיקבל את קריאת השירות ויבצע את העבודה.מערכת 2144 נשענת על דירוג מתמיד של בעלי המקצוע על ידי הלקוחות שקיבלו שירות. ומשקללת דירוג איכות, מחיר, אמינות, מהירות התגובה, וותק.

בעלי המקצוע ונותני שירות שלא עומדים בקריטריונים של הלקוחות מודחים! על ידי הלקוחות. ולכן הם משתדלים יותר.

עשרות אלפי לקוחות כבר דרגו את נותני השירות וכשאתה מזמין, אתה מקבל את הטוב ביותר.

המערכת הכפילה את פעילותה פי שלושה במהלך השנה האחרונה והיא פועלת בקצב הולך וגדל. כיום מבוצעות באמצעות המערכת כ- 17,000 קריאות שירות בהצלחה בכל התחומים מדי חודש.

להזמנה באמצעות הטלפון: 2144*