אורן עוזרד סגן ראש מועצת חוף הכרמל - צילום יחצ

סגן ראש מועצת חוף הכרמל, אורן עוזרד, פנה היום במכתב למנכ"ל רכבת ישראל, שחר איילון, בבקשה להוסיף עוד מקומות חניה בתחנת הרכבת בעתלית ולהגדיל את כמות הרכבות העוצרות בתחנה.

קרא עוד...

הצרה הגדולה ביותר בעת בה נתקלים בבעיה במנעול (ובעיקר כשמדובר על מנעול דלת הכניסה לבית או המשרד), היא הלחץ אליו נכנסים בני הבית. מרבית בני האדם נלחצים עד מאוד נוכח העובדה שאין להם כל דרך להיכנס לביתם ולחץ כידוע הוא גורם מספר אחת לטעויות בשיקול הדעת. אם הגעתם למצב בו אתם זקוקים לשרותיו של מנעולן באר שבע, פעלו באוטומט על פי ההנחיות הבאות, כך לא תאלצו להתמודד עם עוגמת נפש בשלבים מאוחרים יותר.

קרא עוד...

אורן עוזרד סגן ראש מועצת חוף הכרמל-צילום יחצ

מועצת חוף הכרמל אישרה את התוכנית לשדרוג צומת מהר"ל/עופר. העבודות יתחילו עוד השנה. סגן יו"ר המועצה אורן עוזרד: "ממשיכים בדרך העשייה. נתקלנו באתגרים הנדסיים ובירוקרטיים אבל התגברנו עליהם"

קרא עוד...

סימון לחניית נכה

סימון חניונים היא בעצם צביעה של שטחים מסוימים פתוחים או סגורים ,במבנים ציבוריים או בתי מגורים פרטיים על מנת לסמן את החנייה.  היא יכולה להתייחס לסימון חנייה כחניית נכה או כחניה פרטית .

קרא עוד...

אורן עוזרד סגן ראש מועצת חוף הכרמל(צילום: יח"צ)

היזם יצחק תשובה מסכן את חיי התושבים לחוף הים כאשר הוא מציב את אסדות הגז הטבעי של מאגר "לווייתן" 10 קילומטר מהחוף – וגם את חייו-שלו. כך עולה ממכתב ששלח היום לתשובה אורן עוזרד, סגן יו"ר המועצה האזורית חוף הכרמל.

קרא עוד...

אורן עוזרד (צילום:יח"צ)

"צריך להסלים את המאבק להרחקת אסדת הגז מחוף הכרמל ולהוצאת מיכל הקונדנסט משטח המועצה ולהשתמש בכל האמצעים הציבוריים והחוקיים העומדים לרשותנו. ההמשך בהחלט יבוא". כך הצהיר סגן ראש מועצת חוף הכרמל, אורן עוזרד, בהפגנת התושבים מול ביתו של איש העסקים יצחק תשובה בסוף השבוע.

קרא עוד...