תרזה מיי

(הדופק הפוליטי)
רה"מ נתניהו על פרישתו של ראש המל"ל יעקב נגל: רצינות, מסירות ונעם הליכות

ראש הממשלה בנימין נתניהו בפתח ישיבת הממשלה: "ביום שישי שוחחתי עם ראש ממשלת בריטניה, תרזה מיי, שלחתי לה תנחומים בשם כל אזרחי ישראל וממשלת ישראל, למשפחות של הנרצחים וכמובן איחולי החלמה לפצועים. על פרישותו של יעקב נגל ראש המל"ל: "העבודה המסורה והמוצלחת שעשית בוושינגטון על מנת לסיים את מזכר ההבנה עם ארצות הברית, שהיא חבילת הסיוע הביטחונית הגדולה ביותר שישראל קיבלה מעולם, וחבילת הסיוע הביטחונית הגדולה ביותר שארצות הברית נתנה למדינה כלשהי בתולדותיה. זה הישג חשוב מאוד, שכמובן ישרת את מדינת ישראל בעשור הקרוב."

(הדופק הפוליטי)
ראש הממשלה בנימין נתניהו נועד עם ראש ממשלת בריטניה הגב' תרזה מיי

בפתח פגישתם שנערכה היום (6 בפברואר 2017) אמר רה"מ נתניהו: "תודה לך, גבירתי ראש הממשלה, תודה על קבלת הפנים החמה. היא משקפת את עוצמת השותפות בין ישראל ובריטניה. אני שולח, בשם כל אזרחי ישראל, את ברכותינו למלכה אליזבת לרגל יום השנה ה-65 להכתרתה. מה שאת אומרת הוא נכון מאוד, ישנו חיבור מאוד חזק בינינו.

(הדופק הפוליטי)
 ראש הממשלה מר בנימין נתניהו ורעייתו

רה״מ נתניהו עם צאתו לבריטניה לפגישה עם ראש ממשלת בריטניה תרזה מיי: "אנחנו בתקופה של הזדמנויות מדיניות וגם אתגרים. ההזדמנויות נובעות מזה שיש ממשל חדש בוושינגטון, וממשלה החדשה בבריטניה. אני מתכוון לדבר עם שניהם על הידוק היחסים, גם בין כל צד לישראל וגם במשולש. זה מה שאני אעשה בשבוע הבא בוושינגטון.