תל אביב

(גוש דן)
הרחבת המבנה נועדה לבית הספר

וועד הורי התלמידים בבית ספר עירוני י"ב ביפו עתר באמצעות מרכז עדאלה לבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד עיריית תל אביב, בדרישה כי העירייה תקיים את הבטחתה להקצות מבנה חדש שנבנה לצורך הרחבת בית הספר הקיים.

(הדופק הפוליטי)
חה"כ יאיר לפיד

לקראת יום העצמאות ה -69 של מדינת ישראל מפלגת 'יש עתיד' יוצאת מחר למבצע צמתים בכל הארץ -"אנחנו אוהבים את ישראל" פעילי המפלגה יחלקו לעוברים ולשבים דגלי ישראל ומדבקות עם הכיתוב "אני אוהב את ישראל"

(הופעות ואירועים)
צילום יח"צ

קונצרט מס' 7 בסדרה הסימפונית של התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון התזמורת הסימפונית פיליפס PSO ז'ול ואן הסן, מנצח Jules van Hessen נעה וילדשוט, כינור Noa Wildschut בתוכנית: פאול בן חיים, תרועה לישראל צ'ייקובסקי, "רומיאו ויוליה" - פתיחה פנטסיה.

(הדופק הפוליטי)
"עמותת מחשבות שלום"

קונגרס ישראלי-פלסטיני עממי ענק: במקום לחכות שהשלום יגיע מהממשלה, הגיע הזמן לקחת את העיניינים לידיים. לשם כך "עמותת מחשבות שלום" מארגנת קונגרס עממי ענק - כאלף ישראלים ופלסטינים – מתחומי חיים שונים ובעלי השקפות פוליטיות מגוונות - ינהלו מו"מ על פתרונות לסכסוך סביב 40 שולחנות ושולחן מליאה בכיכר רבין, ת"א.

(גוש דן)
אינסטלטור בתל אביב

אם נסתכל על העולם של בעלי מקצוע לבניין, אז אפשר לחלק אותו לכמה וכמה קטגוריות שונות.

(גוש דן)
הקונצרט הבא שלה בניצוחו של דן אטינגר

סולם מינורי התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון תקיים את הקונצרט הבא שלה בניצוחו של דן אטינגר. בקונצרט יתארח הפסנתרן הישראלי אנדי פלדבאו לביצוע היצירה: בורלסקה לפסנתר ולתזמורת מאת ריכרד שטראוס. עוד בתוכנית: שתי סימפוניות של מוצארט: מס' 25 ומס' 40.

(מסעדות)
בר הבירות במסעדת Porter&Sons

מבקרת המסעדות של Thepulse, שרי כהן, יצאה לבקר במעצמת הבירות הגדולה בתל אביב והיה לה הרבה מה לספר.

(תרבות)
אסקייפ רום תל אביב

אם אתם מדברים עם אנשים, ואתם כנראה נוטים לעשות את זה מעת לעת, אין שום סיכוי שטרם שמעתם על חדרי בריחה, או כפי שהם קרויים בפי רבים, משחקי בריחה.

(הופעות ואירועים)
ז'אן לואי שטוירמן, פסנתר. צילום: יח"צ

אורחים מברזיל: המנצח הברזילאי, רוברטו מינצ'וק, ינצח על הקונצרט הבא של התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון. בקונצרט יתארח הפסנתרן הברזילאי, ז'אן לואי שטוירמן, לביצוע יצירה לפסנתר ולתזמורת מאת המלחין הברזילאי הייטור וילה-לובוס. עוד בתוכנית: הסימפוניה מס' 1 של רחמנינוב ופתיחה חגיגית – טוקטה ופוגה לתזמורת, מאת המלחין סרג'ו נטרא.

(הופעות ואירועים)
קונצרט לכל המשפחה, של התזמורת הקאמרית, בהשתתפות השחקן המוערך אלי גורנשטיין

קונצרט לכל המשפחה, של התזמורת הקאמרית, בהשתתפות השחקן המוערך אלי גורנשטיין. הקונצרט מיועד להנאת הורים וילדים בגילאי 4-10. הקונצרט יעלה ב-28.1 במרכז למוזיקה בתל אביב.