כמו כל עונה, גם החורף מביא עמו שלל טרנדים מרעננים ומפתיעים שהולמים הן את מזג האוויר והן את מצב הרוח. אז עבור מי שמעוניינת להישאר באופנה, תוכלו למצוא למטה כמה עצות ומידע שימושי שיסייע לכן לשמור על הסטייל בחורף 2019.

קרא עוד...

קבלו את כוכב התכשיטים, מי אם לא הוא הזהב במלוא הדרו. סגסוגת הזהב היא שם כולל לסוגי הזהב השונים וביניהם הבדלי הקרט, הצבע, הציפוי ועוד. יש לקחת בחשבון כי כל הבדל מאלו שצוינו מעלה, משפיע באופן ישיר על איכות התכשיט ועל מחירו, כמו גם היוקרה אותה הוא משדר ועל כן עוד לפני שאתם ניגשים לרכוש תכשיט זהב, רצוי שתכירו את ההבדלים בין סוגי הזהב השונים, הבדלים שיסייעו לכם לבחור את התכשיט המתאים לכם ביותר.

קרא עוד...

תכשיטים מעוצבים

מאז ומתמיד תכשיטים מעוצבים היו פריט מאוד פופולארי, במיוחד בקרב נשים אך עם השנים, גם גברים החלו להתחבר אליהם וכיום אנחנו יכולים למצוא מגוון תכשיטים שמיועדים באופן ספציפי עבורם.

קרא עוד...

עומדים לבחור טבעת נישואין? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון. רכישה של טבעות נישואין הינה רכישה שחשוב לבצע בצורה חכמה, לאחר שבדקתם את האפשרויות השונות ואתם יודעים בדיוק מה מתאים לכם ולבת הזוג שלכם. לכן, קראו את המאמר הבא אשר יעזור לכם לדעת איך לבחור טבעות נישואין כראוי ולהיות מרוצים מהבחירה שלכם גם בעוד שנים רבות

קרא עוד...