נופש בים המלח מאפשר לנופשים מישראל ומרחבי העולם ליהנות משלוב חד פעמי, שלא יישכח במהרה – אל אירוח נהדר, טיפול בריאות ייחודיים ואטרקציות תיירותיות אינספור בסביבה פלאית זו.

קרא עוד...

הצעת נישואין הינה רגע מרגש בחיי זוגות רבים. טקס ההצעה המלהיב מאפשר לאדם להראות לאישה את כל האהבה אשר הוא מעניק לה. זוהי דרך נהדרת להגיד שאתה רוצה להישאר אתה ביחד ולאהוב אחד את השנייה לאורך כל חייכם. כאשר גבר מתכנן את הצעת הנישואין, הוא צריך לחשוב על מספר דברים על מנת להפוך את רגע זה לבלתי נשכח עבור הזוג. ישנם רעיונות רבים וטובים להצעת נישואין מרגשת שלה מחכה כל אישה. בחירה זו הינה לפי הטעם ואופי של הזוג, מכיוון שהם החושבים ביותר במהלך זה. אחת ההצעות הכי נפוצות היום הינה הצעת נישואין ביאכטה. במאמר זה אנו נברר אלו רעיונות קיימות לרגע זה, וכיצד ניתן להשכיר יאכטה למטרה זו.

קרא עוד...

חופשה ונופש הם דברים נצרכים מאוד עבור כל אדם כיום. לא מעט אנשים מוצאים את עצמם באמצע החיים חסרי מוטיבציה וחסרי אנרגיות להמשיך בחייהם. אותם אנשים תוהים מה יכול לסייע להם בהטענת מצברים ובצבירת אנרגיות חדשות לקראת המשך החיים האינטנסיביים שלהם. אין ספק שהדבר הטוב ביותר המאפשר לקחת הפוגה ממשית מהקושי הטמון בחיי היומיום ולאגור כוחות הוא לצאת לחופשה. לא משנה באיזה עונה של השנה מדובר, הרי שחופשה יכולה לעשות טוב לכל אדם, לסייע לו לצבור כוחות ולשוב לחייו חזק יותר, שליו יותר ורגוע יותר. אם אתם מחפשים את היעד הטוב ביותר עבור החופשה שלכם, העיר אילת היא בהחלט הכתובת עבורכם.

קרא עוד...

תל אביב, עיר שלא ישנה אף פעם (טוב לפחות חלקים ממנה), עיר שכולם רוצים לבוא אליה, כולם רוצים לחיות בה ומדמיינים חיים סוערים שיהפכו לאחר זמן מה לאוסף עשיר של סיפורים ואגדות.

קרא עוד...

מי לא אוהב בתי מלון? להיכנס לחדר ולסקור אותו, לגלות מה גודל המיטה וכמה גדולה המרפסת. ובעיקר לדעת שיש לכם כמה ימים של חופש בחדר הנקי והלבן הזה. אולם, חדרי מלון לטווח קצר טובים הרבה יותר מאשר רק לרומנטיקה או נמנום. כך מתחיל העולם להבין.

קרא עוד...

יש דבר שכולנו יודעים על ירושלים בירתנו כמו: העובדה שמדובר בעיר קדושה לדתות השונות, זה שיש בה שפע של אתרים היסטוריים, קניונים ואטרקציות ואת זה שמדובר בעיר הגדולה בישראל. מה שלא כולם יודעים לגבי ירושלים, זה שגם בה ניתן למצוא אפשרויות בילוי שונות המיועדות למבוגרים בלבד, כך שמי שמחפש לדוגמא, אחר חדר לפי שעה, יוכל למצוא את מבוקשו באותה קלות בה מוצאים חדרים לפי שעה בערים במרכז הארץ כמו: חדרים לפי שעה בראשון לציון או צימרים לפי שעה באזור כפר סבא.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים