קבוצת "מלונות מטיילים" המפעילה אתרי אירוח כפריים, שכרה את אחד המלונות הותיקים במטולה במטרה לשפצו ולהפכו לאחד ממלונות הקבוצה. זוהי הכניסה ראשונה של יזם חיצוני לתחום המלונאות במטולה, המבוסס כיום על מיזמים מקומיים. המלון נמצא כעת בתהליך שיפוץ המוערך בעלות של כ- 3 מיליון שקלים ובסיומו יכלול 27 חדרים זוגיים, משפחתיים ודירות סטודיו.

המלון במטולה, הנמצא בימים אלה בתהליכי שיפוץ, מצטרף לשלושת מלונות קבוצת מלונות מטיילים הממוקמים  בקיבוצים גשר הזיו, אילון ומלכיה. מלונות מטיילים מעניקה שרות מוקפד במסגרת אירוח כפרי, בסגנון B&B אירופאי. כמו כן קבוצת מלונות מטיילים מציעה לאורחיה מערך מידע רחב, המתעדכן באופן שוטף על אירועים ופעילויות בגליל. הצוות המקצועי באתרי האירוח מסייע בבניית מסלולי טיול רגליים, ממונעים ומסלולי אופניים וכן מספק כרטיס אורח אשר מקנה הנחות בעשרות אטרקציות ומסעדות בגליל.

חדר במלון המשופץ במטולה. הדמיה גרפית

כשחושבים על המילה מלון חושבים על חופשה רומנטית או משפחתית  במלון יוקרה או במלון עמוס במשפחות סביב הבריכה, בחדר האוכל ובערבי ההווי. אולם בשנים האחרונות הולך וגדל מספר הנופשים המבקשים להחליף את החופשה הרגילה בחופשה מטיילת בין מאות מסלולי הטיול המרהיבים בארץ.

רשת מלונות מטיילים מציעה חופשה שונה: "הקונספט של הרשת מציע לאורחים את כל מה שהם זקוקים לו, על מנת ליהנות מטיול מוצלח, או לכל המשפחה -הדרכות לגבי מסלולים מותאמים לעונה, הנחות באטרקציות בסביבה, ייעוץ לגבי אזורי טיול ומקום לינה שמקפיד על הנוחות עד לרמת הפרטים הקטנים ביותר." אומרת בת חן ישועה מנהלת הרשת.

"את הרעיון הבאנו ממלונות ה- B&B באירופה, שמציעים למטיילים אפשרות לינה בעלות נוחה יחסית בקרבה לאתרי הטיולים המובילים, וסיוע בכל הנדרש לארגן את הטיול" אומרת ישועה. "כמי שאוהבים לטייל חיפשנו קונספט שונה שחוסך למטיילים עלויות כמו על בריכה, מסעדות ומתקנים במלון ומאפשר להם להתמקד בטיול עצמו, תוך שהוא מציע עדיין פתרון לינה איכותי. בתי המלון שלנו מותאמים לזוגות ולמשפחות ומספקים לנופשים חוויה מסוג אחר".

על מנת להשלים את החוויה מאפשרת הרשת ללקוחותיה לקבל הנחות באטרקציות בסביבה, ובכך אף להוזיל את החופש עוד יותר.

הרשת כוללת כרגע 3 בתי מלון באזור הגליל המערבי ובקרוב צפויים להיפתח 2 מלונות נוספים. אתר אינטרנט www.travelhotels.co.il

מרכז הזמנות- 04-9958568

זוהי זכייתו השלישית של המלון בתואר הנחשק לאחר שזכה לראשונה ב2010 ולאחר מכן ב-2012. מבין מלונות העסקים דורג מלון קרלטון תל אביב ראשון, שממולו התחרו דן תל אביב, דיוויד אינטרקונטיננטל תל אביב, המלך דויד בירושלים, מלון רנסאנס תל אביב ומלון שרתון תל אביב.

קרא עוד...

אבי קומפני: זה הזמן להצטרף לפעילות של עמותת שגרירים של רצון טוב ולתרום לשינוי אמיתי בתדמית ישראל בעולם! שלום, שמי אבי קומפני, מדריך טיולים, ולאחרונה נחשפתי לפעילות הברוכה ל שגרירים של רצון טוב והחלטתי להצטרף לעשייה ולתרום לתדמית ישראל בעולם. לקראת השנה החדשה, כמדריך טיולים, אני מתכנן נסיעות רבות עם קבוצות לחו"ל. בהזדמנות זו אני מאחל לכולנו שנה טובה ומפנה אתכם לדברים שהפיצו מעמותת שגרירים של רצון טוב. בשגרירים של רצון טוב מסבירים כי דעתם של התושבים במדינות העולם על מדינת ישראל ועתידה נקבעת, בראש ובראשונה, על סמך ההיכרות האישית והפרטית שלהם עם "שגרירים" של מדינתנו, טובים או רעים. דעתו של האדם הפרטי יכולה להשפיע על דעת הקהל הרחב ולעצב אף את דעתם של מקבלי ההחלטות במדינות השונות ולבסוף אף להשפיע על המדיניות הבינ"ל ועתיד מדינתנו, לטוב או לרע. אני, אבי קומפני, מניח שגם אתם מצטרפים לדעה זו. חשוב לציין כי למדינת ישראל 90 נציגויות רשמיות בעולם ו-4,000,000 אזרחים, היוצאים מידי שנה לחו"ל, ביניהם גם אתם בעצמכם! כולנו יכולים לסייע לעתידנו ועתיד ילדינו, אילו רק נהיה מודעים לדרך בה התנהגותנו נתפסת על ידי תושבי המקומות בהם אנו מתארחים. אני מפנה אתכם לעמותת "שגרירים של רצון טוב" אשר הוקמה על ידי ישראלים שאכפת להם - אנשי עסקים, מנהיגי סטודנטים, אנשי חינוך, אמנים, תקשורת ורבים אחרים - כולם מתנדבים, המאמינים שצריך וניתן לעשות מעשים ולגרום למהפכה התנהגותית שתתרום לאיכות חיינו ועתידנו. העמותה שמה לעצמה למטרה לייצר קשת גדולה של פעילויות חינוכיות והסברתיות, להגברת המודעות הציבורית למסר "בחו"ל המדינה זה אתה – ייצג אותנו בכבוד!". אז מה עושים? אני קורא לכם, ביחד עם חברי עמותת שגרירים של רצון טוב ומנהלי רשת "למטייל" לקחת החלטה חשובה לשנה החדשה ולהצטרף לעשייה, להתעדכן בפעילויות העמותה ולעשות לייק לדף הפייסבוק המרגש של העמותה. כל אלה ועוד פעולות נוספות של כולנו, כולל חתימה על אמנת העמותה, יסייעו בהגברת המודעות והפצת הנושא החשוב – כי רק בכוחות משותפים נצליח לעשות את השינוי! ועוד משהו חשוב, ואם אתם כבר בנתב"ג בדרך לחופשה בחו"ל, ליד כל שער העלייה למטוס תמצאו מעמד ובו גלויות "תודה!" – קחו אתכם מארז קטן ותוכלו כבר להיות הפנים היפות של ישראל בחו"ל! בהצלחה ושנה טובה ומתוקה...

מפקחי החטיבה לשמירת הקרקע ברשות מקרקעי ישראל גידרו השבוע את מחצבת יחיעם הנמצאת באזור הצפון, בה מתקיימות פעילות סנפלינג בלתי חוקית ומסוכנת. סגן מנהל החטיבה לשמירת הקרקע ברמ"י שי קרפ: "מדובר באתר מסוכן, כל הלוקח חלק בפעילות סנפלינג במקום מסכן את חייו"

קרא עוד...

מצפה רמון בפרויקט חדש להצלת שמי הלילה: תחשיך את הרחובות כל יום חמישי מ-12 בלילה לטובת "פסטיבל שמי לילה" שבועי, במסגרת ההיערכות לקבלת התואר הבין לאומי הנכסף "שמורת שמי לילה"

קרא עוד...