תאונות בנייה

(דעות)
ח"כ דב חנין

האסון בחניון ברמת החיל היה בעצם אסון צפוי מראש, והכתובת הייתה על הקיר. קודם כל, מכיוון שאין פיקוח אמיתי על אתרי הבנייה. כשיש 17 פקחים בכל הארץ, שאמורים לפקח על 13,000 אתרי בנייה, שאין להם שכר נאות ואין להם תנאי עבודה אמיתיים - אז בעצם המדינה הסירה את ידיה מהפיקוח על אתרי הבנייה בישראל, וזו התוצאה

(נדל"ן)
ניידת הבטיחות של התאחדות בוני הארץ

על רקע ריבוי תאונות העבודה בתחום הבנייה, משרדי ש.ב.ה, ממשפחת נתיבים דרום, הזמינה מיוזמתה לאתר הבנייה את ניידת הבטיחות של התאגדות בוני ישראל.

(נדל"ן)
חה"כ אלאלוף מברך על החלטת משרד הכלכלה

יו"ר וועדת העבודה, הרווחה והבריאות, חה"כ אלי אלאלוף, מברך את משרד הכלכלה על הנוהל החדש שפורסם הבוקר, לפיו כל אתר בניה שאירעה בו תאונה- ייסגר.

(נדל"ן)
ח"כ דב חנין, מיוזמי הכנס

בכנס שנערך כעת בכנסת בנושא תאונות בניין התברר כי לראשונה הוציא אתמול משרד הכלכלה צו סגירה לאתר בנייה באשדוד בעקבות מותו של פועל במקום שלשום. משרד הכלכלה הודיע כי החל מעתה יבצע אכיפה מוגברת של התקנות החדשות הדורשות הכנת תוכנית בטיחות לכל אתר. "לא נסכים שעובדי בניין שנפגעים בתאונות - יהפכו לאנשים שקופים". "הקולות מהשטח מגיעים לכנסת - כנס עדויות של עובדי בניין ובני משפחותיהם" התקיים היום, ביוזמת חברי הכנסת דב חנין, אלי אלאלוף, שלי יחימוביץ', אילן גילאון ויגאל גואטה, ובשיתוף עם האגף לקידום שוויון בהסתדרות.